Skocz do zawartości

NBA Draft 2018


LukeMorrison

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

1:40; 2:28

 

I do tego koleś ma statystyki w blokach jak Bamba i rzuca 40% za 3, wow. :]

szczerze nie widziałem kolesia wczesniej. Co mi sie rzuciło w oczy? Wszystko co robi jest takie jakieś wymuszone. Ładuje 100% siły i chęci w najprostrze akcje. Brak takiej lekkości w jego grze. Nie chce być złym prorokiem, ale to kandydat do wielu mikro urazów. 

 

Poza tym wygląda fajnie. Wielki, rzut ma ładny jak na swój wzrost. Na początku myślałem ze te 40% to znowu jakieś bajki typu 4/10 rzutów w sezonie. Ale facet oddaje 2,7 rzutu w 23 minuty przy 44%... Nie jest źle. Moze nie jestem obiektywny, nie widziałem tez jego meczów ale ja wole Bambe  :smile:

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

1:40; 2:28

 

I do tego koleś ma statystyki w blokach jak Bamba i rzuca 40% za 3, wow. :]

Chciałem przez chwilę napisać patrząc po zbiorach i 3 że to czarny Kevin love ale ma super zasięg rąk i te bloki.

Ktoś się orientuje jak broni picki?

W współczesnej nba murowany kandydat do brania przed Bamba który z kolei chyba poprawił trochę ta 3 ale jedna trafiona na 2 spotkania nie robi jakiegoś wielkiego wrażenia

Chociaż trzeba przyznać że w ataku robi wrażenie że może być lepszy niż taki np Gobert.

A wasza opinia Bamba czy Jackson?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przez chwilę napisać patrząc po zbiorach i 3 że to czarny Kevin love ale ma super zasięg rąk i te bloki.

Ktoś się orientuje jak broni picki?

W współczesnej nba murowany kandydat do brania przed Bamba który z kolei chyba poprawił trochę ta 3 ale jedna trafiona na 2 spotkania nie robi jakiegoś wielkiego wrażenia

Chociaż trzeba przyznać że w ataku robi wrażenie że może być lepszy niż taki np Gobert.

A wasza opinia Bamba czy Jackson?

Jackson świetnie broni na obwodzie i ma potencjał do bardzo dobrego bronienia picków.

 

Jedynym elementem, gdzie na poziomie college'u Bamba ma przewagi, to faule i zbiórka, ale jest też rok starszy. Tutaj pytanie brzmi czy trzeba mieć warunki Goberta żeby być topowym shotblockerem na poziomie NBA, bo jeżeli ktoś zakłada, że Jackson będzie też w tym świetny (IMHO będzie, skoro na poziomie college'u to poziom Noela czy Davisa per40), to nie ma podstaw wzięcia wyżej Bamby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackson świetnie broni na obwodzie i ma potencjał do bardzo dobrego bronienia picków.

 

Jedynym elementem, gdzie na poziomie college'u Bamba ma przewagi, to faule i zbiórka, ale jest też rok starszy. Tutaj pytanie brzmi czy trzeba mieć warunki Goberta żeby być topowym shotblockerem na poziomie NBA, bo jeżeli ktoś zakłada, że Jackson będzie też w tym świetny (IMHO będzie, skoro na poziomie college'u to poziom Noela czy Davisa per40), to nie ma podstaw wzięcia wyżej Bamby.

Ale Davis to nie jest jakiś super dobry obrońca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis to bardzo dobry obrońca. Zresztą, to tyczyło się tylko shotblockingu - Jackson nie ma takich warunków fizycznych jak Bamba, ale dalej jest świetny, ma kapitalny timing i per40 takie same statystyki, a jest rok młodszy.

Ja tam zawsze słyszałem, że AD to przeciętny defensor i co roku nad tym pracuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten draft się fajnie zapowiada bo Young który w 2017 poszedlby z jedynka jest rozpatrywany jako 4-5 pick

Zapowiada się też fajnie bo jest duże zróżnicowanie pozycji w top pickach.

Do ligi też wchodzą ciekawi wysocy większość z nich z przyzwoita 3

Oraz najlepszy europejski proscpect na pozycji PG/sg/SF od nie pamietnych czasów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze słyszałem, że AD to przeciętny defensor i co roku nad tym pracuje

Davis miał być KG second coming, ale okazał się tylko bardzo dobry, więc ludzie przesadzali w drugą stronę.

 

Ten draft się fajnie zapowiada bo Young który w 2017 poszedlby z jedynka jest rozpatrywany jako 4-5 pick

Zapowiada się też fajnie bo jest duże zróżnicowanie pozycji w top pickach.

Do ligi też wchodzą ciekawi wysocy większość z nich z przyzwoita 3

Oraz najlepszy europejski proscpect na pozycji PG/sg/SF od nie pamietnych czasów

Young nie byłby 1. pickiem rok temu, ale owszem, generalnie ten draft jest mocniejszy niż rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis miał być KG second coming, ale okazał się tylko bardzo dobry, więc ludzie przesadzali w drugą stronę.

 

Young nie byłby 1. pickiem rok temu, ale owszem, generalnie ten draft jest mocniejszy niż rok temu.

tak generalnie to dlaczego? Ten draft to kupa wysokich, miażdżą rywali na poziomie akademickim. Ale w NBA tak łatwo nie bedzie, przyjdzie walczyć z wiekszymi od siebie właściwie co noc. Starają sie rzucać, to fakt. Juz każdy wie ze musi grać przodem do kosza. Potem mamy Portera czyli talent który nie gra, Doncicia z Europy i kilku PG których jest taki przesyt w NBA ze słabo moze być z minutami.  

 

Bym zapomniał ze to poprzedni draft miał być mega mocny, ale w sumie co rok jest mocniejszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysocy którzy w przeciwieństwie do takiego Noela czy Okafora z poprzednich draftow które były nie tak dawno starają się być zagrożeniem z dystansu i rozciagac grę.

Young który notuje super sezon na kosmicznych liczbach też budzi Hype.

Porter to jasne teoche zagadka ale wcześniej był uważany za wybitnego strzelca który nie bazowal na atletyzmie.

Poza tym to chyba Już ten rocznik który zwiastuje mała zmianę szkolenia młodzieży bo nawet taki Bamba który pewnie jakby urodził się 5 lat wcześniej nawet nie pomyslalby żeby rzucać za lini 3

Ten być może bardziej utalentowany ale z kolei jak słaby był 2016 za rok lub 2 może się powtórzyć takie uroki loterii

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym zapomniał ze to poprzedni draft miał być mega mocny, ale w sumie co rok jest mocniejszy :grin:

I był mocny, Tatum jest świetny, Mitchell od listopada robi 21-4-4, do tego świetny Markkanen, Kuzma, bardzo obiecujący Anunoby + Smith, Fox, Adebayo, Ntilikina, Collins, Isaac, Bell, Ball - gdyby Fultz się nie popsuł/Sixers nie popsuli Fultza, byłoby jeszcze lepiej. Nie wiem kiedy ostatni raz mieliśmy kilkunastu rookies, którzy robili >10ppg.

 

A co do tegorocznego draftu, jest po prostu świetny jeżeli chodzi o czołowych prospektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak z głębią draftu?Od 20 picku w górę jest szansa na jakiś steal, czy raczej szału nie ma?

Z dalekim pickiem pójdzie pewnie Grayson Allen. Dobry strzelec z niezłą wizją na SG. Również z Duke Trevon Douval (?) Atletyczny PG, dobrze rozgrywający, ale słaby scorer. Być może Brandon McCoy, Hamidou Diallo, Gary Trent Jr. no i Jalen Brunson, ale on ma akurat swoje lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.