Skocz do zawartości

NBA Draft 2018


LukeMorrison

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=dEYYel4oTWs

 

:] 

 

1. Suns 18-41

2. Hanks 18-41

3. Dallas 18-40

4. Kings 18-39

5. Magic 18-39

6. Memphis 18-38

7. Nets 19-40

8. Bulls 20-40

9. Knicks 23-36

10. Lakers 23-33

Zapowiada się na die hard tank po ASG. :] Ciekawe czy Knicks zrobią top7, bo te 4W przewagi wyglądają na cholernie dużo w tych warunkach nawet jeśli są bardzo słabi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daliby w końcu kogoś sensownego do Suns (chociaż tam powoli trzon się fajnie klaruje) i przede wszystkim do Magic bo to co tam sie dzieje w ostatnich latach to parodia, Kings powoli wychodzą z kupy, ale brakuje tam 1tier talentu.

 

PS: nie brakuje Wam kogoś w tym 'topie'? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

:]

 

1. Suns 18-41

2. Hanks 18-41

3. Dallas 18-40

4. Kings 18-39

5. Magic 18-39

6. Memphis 18-38

7. Nets 19-40

8. Bulls 20-40

9. Knicks 23-36

10. Lakers 23-33

Zapowiada się na die hard tank po ASG. :] Ciekawe czy Knicks zrobią top7, bo te 4W przewagi wyglądają na cholernie dużo w tych warunkach nawet jeśli są bardzo słabi.

Wczoraj zrobilem sobie takie samo zestawienie i mega nie pasuje mi tutaj memphis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z chęcią zrobił, ale gram w beGM i nie będę zdradzał swoich typów i prognoz :)

 

No i oczywiście znawca ze mnie żaden, choć wkręciłem się ostatnio w NCAA dzięki beGM i mam już całkiem nieźle (jak na siebie) rozpatrzony rynek i kilku ciekawych sleeperów i aż korci by się nimi podzielić.

 

Ale podzielam prośbę Januarego by ktoś z większą wiedzą zrobił obszerny mock.

Z góry dziękuję :smile:

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu afera w NCAA, czy ktoś się orientuje, jakie to może mieć konsekwencje dla NBA? Zamieszani są gracze z czołówki mocków:

 

http://collegebasketball.nbcsports.com/2018/02/23/report-miles-bridges-wendell-carter-kevin-knox-among-players-receiving-benefits-in-fbi-documents/

 

 

Na liście graczy z NBA są między innymi: Fultz, Josh Jackson, Adebayo, Dennis Smith i Kyle Kuzma:

https://sports.yahoo.com/exclusive-federal-documents-detail-sweeping-potential-ncaa-violations-involving-high-profile-players-schools-103338484.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Luka Doncic to nie jest wersja prime Turkoglu mająca 19 lat...?

To w sumie duży komolement jeśli masz na myśli Turkoglu z sezonu 07-08 prawie 20 punktów na mecz prawie 6 zbiórek 5 asyst.

Ale Doncic to raczej zawodnik który będzie miał więcej piłki w rękach, będzie więcej kreować kolegów a co za tym idzie będzie miał więcej asysty mniej zbiórek.

Doncic to też trochęne mniejszy zawodnik.

Wydaje mi się ze to może być w NBA taki bardziej sg/pg

Edit

Sprawdziłem właśnie jego wzrost i na różnych stronach waha się między 198 a 203 więc już jednak sam nie wiem

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.