Skocz do zawartości

NBA Draft 2018


LukeMorrison

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego jeśli chodzi o ten draft jestem spokojny bardzo o Doncica. Ojciec były zawodnik kolega z drużyny narodowej Dragic, mogą mu ostudzić głowę. Opowiedzieć co nieco o życiu koszykarza, a taki Dragic o pokusach które go czekają.

 

Doncic ma hype w Madrycie i Europie taki że hej od dwóch lat więc raczej mógł się z tym oswoić, zarówno prywatnie jak i na boisku acz czasem widać że mu nie idzie to raczej do końca meczu już znika (finał Euroligi, finał pucharu króla w tym roku). Ciekawe jak się odnajdzie w Ameryce gdzie wszystko jest jeszcze większe, ale mam wrażenie że w Realu trzyma z czarnymi braćmi dość blisko (vide Randolph Słoweńcem) i go "uczą" życia :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie widzę takiej możliwości.

No trudno, ja już u siebie nic nie będę zmieniał. W Final 4 mam Villanovę, którą typuję na mistrza i trzy drużyny przy których wahałem się do końca: Kentucky ( czy Arizona ), Michigan State ( czy Kansas) i North Carolina ( czy Michigan). Mam nadzieję, ze będzie jakaś opcja podglądania cudzych bracketów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eghhh

 

 

czekałem na ten moment aby wcisnąć SIm w tankathlonie!

 

 

po grubo ponad 100 próbach i zobaczeniu po 20 razy z #1 Memphis Suns Orlando i hawks a pare razy nets oraz cavs oraz raz z #1 lakers

wciskałem i wciskałem......

 

 


liczba wciskań uświadomiła mi że totalnie nie ma sensun przy 8 dobrych nazwiskach napalać się na ten draft ze strony Spurs....

 

no chyba że im się tak wsiśnie za pierwszym razem albo będą sto razy powtarzać....

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno, ja już u siebie nic nie będę zmieniał. W Final 4 mam Villanovę, którą typuję na mistrza i trzy drużyny przy których wahałem się do końca: Kentucky ( czy Arizona ), Michigan State ( czy Kansas) i North Carolina ( czy Michigan). Mam nadzieję, ze będzie jakaś opcja podglądania cudzych bracketów

Ja mam w Final Four Arizonę, Villanovę, Gonzagę i Michigan State i ostatnią drużynę na mistrza. Nie sądzę, że trafię cokolwiek, tak mi wyszło :) Na yahoo zrobiłem jeszcze ze 3 brackety, trochę inne. Widzę, że Virginii nikt nie typuje do FF? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ingazz gratulacje że, obczaiłeś prawdopodobieństwo (aktualnie Spurs mają 1.8% na top3) ;P

Około 13-14 picku wciąż będą dostępni przecież bardzo ciekawi gracze. Ostatnio gdy Spurs zawalczyli o top15 to wiadomo kogo wyciągnęli ;-)

Ja mam Virginię jako wicemistrzów.

 

 

mi to spadło do poniżej 1% i to z worst case scenario czyli #3.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w Final Four Arizonę, Villanovę, Gonzagę i Michigan State i ostatnią drużynę na mistrza. Nie sądzę, że trafię cokolwiek, tak mi wyszło :smile: Na yahoo zrobiłem jeszcze ze 3 brackety, trochę inne. Widzę, że Virginii nikt nie typuje do FF? 

Rozważałem ich, ale De'Andre Hunter ( najlepszy rezerwowy konferencji i chyba TOP 3 gracza Virginii) opuści cały turniej.

 

Generalnie wszystkie ekipy z TOP 5 rozstawienia w każdej ćwiartce mam w drugiej rundzie, więc nie wiem czy nie za bardzo zaufałem faworytom.

 

Michigan State ma strasznie trudną drabinkę.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy był kiedykolwiek taki sezon, żeby cała loteria draftu ( z tych którzy grają w NCAA ) zagrała w turnieju? Wszystkie prospekty zagrają w March Madness? A ostatnie dwie jedynki w March Madness nie grały ( w sumie jak z jedynką pójdzie Doncić to może być trzeci taki rok z rzędu...)

 

Trae Young gra już o 17:15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony żałuję, że to koniec tournamentu dla Younga, z drugiej jako kibic Knicks cieszę się, bo nie będzie powrotu do pierwotnej formy.  

Za ostatni mecz takie 7/10. Potwierdził to co było widać już wcześniej, że od Burke'ow itd różni się przede wszystkim w kreowaniu, wizją, dlatego stawianie go z tego typu combo-guardami byłoby nieuczciwe.

Slump spowodował spadek w mockach, więc jest jakaś szansa, że dotrwa do picku Knicks. Świetnie by się uzupełniał z Frankiem.

 

A znając życie skończy się jak z Currym na którego nyk byli napaleni, ale poszedł numer wyżej :smile:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych aktualnie granych (daleko mi do eksperta od NCAA) najciekawiej w teorii powinno być w meczu Miami? No i Walker do obejrzenia.

 

Swoją drogą jest jakaś strona typu webisports dla March Madness? Czyli sprawdzenie bez spoilerów jaki mecz rano obejrzeć, bo był najciekawszy. 

 

e: obejrzalem końcowke meczu Gonzagi to UNCG chyba doświadczenia zabrakło, bo strasznie się zesrali w crunchu. 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 5 meczach, na 5 bracketów, które wypełniłem, mam jeden tylko bezbłędnie i 3 razy 4/5. Ale coś czuję, że do rana nie będę miał żadnego bezblednego :smile:

Fluber - trafiłeś Loyolę? :smile:

Nienawidzę Lonnie Walkera...

 

Nie, postawiłem na Miami, mój bracket nie będzie bezbłędny:)

Dużo ekspertów postawiło na Loyolę z tego co patrzyłem dzisiaj

A zaraz będzie drugi błąd na Seton Hall

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lonnie Walker dlugo nie zapomni tego meczu, kluczowa strata i cegla z FT. Loyola tworzy historie !!! Pierwszy raz w big dance od lat 80tych z tego co kojarze. 

 

 

Swietna pierwsza polowa South Dakota State vs. Ohio State. Dauminator i Bates-Diop robia robote

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.