Skocz do zawartości

NBA Draft 2018


LukeMorrison

Rekomendowane odpowiedzi

jest niższy od turka to fakt natomiast chodzi mi o styl gry wlasnie turek tez kreował. Miał swoje wady ale w swoim prime to był naprawdę dobry grajek... ogólnie chodziło mi że jak ogladam Doncica to widze tą najlepszą wersje hedo która ma gałe w łapach rozgrywa rzuca. Tyle że ma dopiero 19 lat oczywiście musi to jeszcze udowodnić na parkietach Nba.

Ogólnie to bardzo chetnie widziałbym go w Magic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe jaja z tą aferą w NCAA. ESPN wypuściło info, że trener Arizony, Sean Miller, oferował kasę Aytonowi podczas rekrutacji, w efekcie sam zainteresowany nie prowadził drużyny w ostatnim meczu, zaczęto mówić o końcu kariery itp., a czołowi rekruci wycofali się z deklaracji przyjścia na uniwerek. 

 

Tymczasem okazuje się, że ESPN miało jakieś niepotwierdzone info z trzeciej ręki i gościu prawdopodobnie jest czysty. 

 

Także tego, sorry, że ujebaliśmy Was na lata. 

 
 

Let's sum this up:

ESPN trusted @Mark_Schlabach to report a story he allegedly heard from someone who allegedly heard an alleged wiretap about an alleged payment to a player that was already signed.

 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni taki sezon gdzie najgorsze miejsca będą tak mocno premiowane. Nic dziwnego, że tak się rzucono na tanking jak na crocsy w lidlu.

Me3zPEF.png

Jak dla mnie to mogliby pójść krok dalej i dać równe szanse nie trzem a siedmiu najgorszym drużynom. Do tego jakieś dodatki w stylu nie możesz mieć picku top 3 dwa lata z rzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie 14? Taki eksperyment byłby interesujący. Ciekawe, jak mocno spłaszczyłaby się tabela. 

Za duża pokusa czy wybrać prawdopodobną przegraną w pierwszej rundzie playoffs czy 7% szans na top pick (ok. 20-kilka% na pick w top 3)

 

Ja bym dał 7 najgorszym drużynom 10% szans i potem stopniowo zmniejszał do 1% dla drużyny która była najbliżej playoffs.

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym jeszcze nie skreślał Jacksona, zaczyna wreszcie wyglądać tak jak oczekiwano. Początek miał trudny, ale rozwija się prawidłowo, choć nie jestem pewny czy Suns to właściwa organizacja dla niego. Z jednej strony ma minuty, nie skreślają go po błędach, dają możliwości, ale z drugiej strony tankowanie i właśnie za bardzo luźne podejście do błędów, też nie jest dobre. Niestety nie każdy charakter potrafi się przez to przebić, choć wydaje mi się, że Jakson ma odpowiedni charakter i będzie jeszcze z niego bardzo dobry grajek.

Zobaczymy.

Piątka Payton, Booker, Jackson, Bender/Chriss, Ayton?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o ich kombinowanie z Chrissami, Lenami i Benderami ;)

 

Jasne, że Dragana i Jacksona nie można skreślać, ale raczej to żadni potencjalni game-changerzy, a byli tacy dostępni.

Przeciez draft 2016 to potencjalnie draft 3-4 znaczacych gosci, gdzie Murray kiepsko fitowal sie z Bookerem a reszta poszla z pierwszymi trzema wyborami. Co do JJ na uczelni wygladal dobrze i tutaj dalej dochodzi fit graczy z Bookerem bo nie wiemy jak wygladalby z Smithem Jr czy Tatumem czy Mitchellem. W tym sezonie Ayton powinien byc im pisany. Chlopak z Arizony, wysoki potrzebny jest w Suns. Uklad idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo śmiesznie wysszło mi dzis porównanie draftów NBa i NHL

 

 

w top#3

 

jest ekipa Arizony i Suns

 

na #8 miejscu obie ekipy z chicago

 

a ekipy z NY mają #7&10 oraz #7&9

 

ekipa z Detroit #9 i 12 też blisko

 

no i na ko ncu stawki koniec loterii ta druga " gorsza" ekipa La ( clipp Anahaim)


11 Charlotte i Carolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości bo widziałem ostatnio kilka opinii że nadchodzący draft jest bardzo mocny w TOP8 przyzwoity do mniej więcej 16-18 a potem to już jest jak spadnięcie z klifu i poniżej 18 miejsca już bardzo przeciętnie lub słabo i żadnego Kuzmy czy Balla się tam nie znajdzie

 

Podobno strasznie płytki jest ten draft - mocny mega w czubie ale płytki ( choć np jak obejrzałem sobie 3 mecze Trae Younga to ja nie wiem czy Thomas nie będzie miał konkurencji w temacie najgorszy obrońca w lidze- Young jest bardzo słaby w obronie)

 

Czy ktoś kto regularnie ogląda NCAA mógłby coś skrobnąć w temacie głębi tego draftu?


No w szoku byłem po sprawdzeniu tabeli.

Tylko to jest skutek dziwacznej decyzji Florydy która oddała dwóch graczy . A oni w Vegas zrobili 120 pkt plus zobacz kogo oni mają na bramce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.