Skocz do zawartości

NBA Draft 2018


LukeMorrison

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie obejrzałem tego Younga...z jednej strony chłopakowi potencjału odmówić nie można, z drugiej to cała drużyna jest podstosowana pod niego, a on i tak podejmuje dużo głupich decyzji, rzuca trójki gdzieś z głębi pola, z nieprzygotowanych pozycji bez uprzedniego rozegrania, te piłki gdzieś ledwo dotykają obręczy...Oprócz potencjału rzutowego i hustlingu żadna rewelacja. Z drugiej strony Curry oprócz dystansu i ballhandlingu też żadna rewelacja :D.A tak na marginesie ten chłopak z OKC z numerem 35(huehue) mógłby być niezłym rolsem, bardzo fajnie sieka z rogów, ma dość szybki release.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie obejrzałem tego Younga...z jednej strony chłopakowi potencjału odmówić nie można, z drugiej to cała drużyna jest podstosowana pod niego, a on i tak podejmuje dużo głupich decyzji, rzuca trójki gdzieś z głębi pola, z nieprzygotowanych pozycji bez uprzedniego rozegrania, te piłki gdzieś ledwo dotykają obręczy...Oprócz potencjału rzutowego i hustlingu żadna rewelacja. Z drugiej strony Curry oprócz dystansu i ballhandlingu też żadna rewelacja :grin:.A tak na marginesie ten chłopak z OKC z numerem 35(huehue) mógłby być niezłym rolsem, bardzo fajnie sieka z rogów, ma dość szybki release.

No właśnie. Niby nic a jednak coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo gdyby Doncic grał w NCAA to robiłby rzeczy nie z tej ziemi, on w Eurolidze robi 18-6-5 na 64%ts przez 26 minut, a na Eurobaskecie robił 15-8-4 gdzie grało wielu zawodników NBA. W wieku 18 lat. A poziom Euroligi jest znacznie wyższy niż NCAA.

 

W skrócie - Ayton, Bagley, Young i Doncic mają dużo mankamentów. Ayton jest u mnie pierwszy, bo ma największy potencjał do rozwoju w kierunku two-way playera, Doncicia mam nad Bagleyem, bo wolę topowego w ofensywie guarda niż wysokiego. Young może skończyć jako najlepszy gracz draftu, i nie jest daleko od nich, ale trzeba brać pod uwagę worst case scenario, a tutaj Young przegrywa, do tego fit.

 

Oczywiście biorąc poprawkę na to, że nie wiemy na co stać Portera.

BMF, a co powiesz o Wendellu Carterze?

 

Staty ma nawet spoko, ale jakoś nie mogę go nigdzie umieścić. Jaki twoim zdaniem ma potencjał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie podoba mi się w obronie, ale wszyscy kibice Duke (no, większość) krytykują Krzyzewskigo za to, jak układa obronę, więc może to jest problem. Bardzo solidny we wszystkim, w niczym wybitny, IMHO bezpieczny late lotto pick, porównania do Horforda nie wzięły się znikąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak o Duke mowa....

 

18/19 Zion Williamson + RJ Barrett. Yup, wrócę do oglądania Blue Devils wtedy ;-)

+ Cameron Reddish czyli 3 graczy ktorzy spokojnie moga byc top5 draftu 2019

To juz pewne ze Ziom idzie do Duke w 2018?

Ten chlopak to polaczenie Larrego Johnssona i mlodego shaqa.

Mega ateltyzm. Dawno taki gracz nie wchodzil do ligi.

Mega atletyzm ale mega brzydko mowiac debil. Moze byc fizyczna bestia, ale na razie cala otoczka wokol niego, niezbyt lotny umysl i troche prozniactwo kaza dac sobie na wstrzymanie z jego hypem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzech najlepszych prospektów rocznika w jednym zespole, to nie było grane.

 

Zion nie ma pozycji w lidze i przeciętnie rzuca, ten Redish faktycznie może się okazać najlepszym prospektem tego draftu, wszyscy będą grac razem więc ciekawie bedzie ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, Barrett mi mózg rozwalił rok temu na turnieju.

Pisałem już - to świetny prospekt, ale on raczej nie jest tak dobry jak wyglądał wtedy. Tzn. takie są opinie ludzi, którzy go regularnie oglądają. Nie wiem czy Reddish jest/będzie lepszy, ale to jest ten sam tier generalnie po HS.

 

Cała ta trójka najlepsza jest z piłką, więc ktoś mocno straci na graniu razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.