Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, tangiers napisał:

Ponadto warto zaznaczyc, iz po kilku latach gry, rozjechalismy sie juz znacznie wzgledem real NBA. Fakt, ze ktos chce grac w zespole X w realu, nie oznacza ze bedzie chcial grac w zespole X w BeGM.

A jak ktos na to patrzy, to Durant i tak mial Miami na liscie :)

Tylko ze u nas nazwa miasta nie ma być żadnym argumentem… 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie dwa fronty? Wszystko masz co potrzebujesz w naszych PM. Moim zadaniem jest wzmocnienie klubu San Antonio w perspektywie paru lat gdy prężne Lakers potknie się o starszych liderów. Obecnie ciężko mi rywalizować z potęgami bo ja nadal szukam drogi do nowego rozdania w nba. Idzie nowe i chce aby spurs byli częścią tego rozdania. I cieszę się ze taki spokojny klub może być językiem uwagi w grze o najlepszych. Na razie pośrednio. Ale oby niedługo bezpośrednio. 

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Tylko ze u nas nazwa miasta nie ma być żadnym argumentem… 

To co z tym lakers i lbj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Tylko ze u nas nazwa miasta nie ma być żadnym argumentem… 

I wniosek jest z tego taki, ze z real NBA mamy wspolne glownie nazwy zespolow. 
 

U nas Warriors sprzedali Currego, Butlerowi nie przeszkadza bycie sidekickiem Lebrona przez x lat.

Fakty sa takie, ze daje KD:

- taka sama ilosc kasy jak konkurencja

- najlepsze zespol i szanse na kolejne pierscienie

A argumenty, ze na pierscionkach moze mu nie zalezec sa absurdalne u czolowych sportowcach( w prime)  na tym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Plus ja @Reikai i @MarcusCamby nie rozumiem totalnie czemu durant miałby iść na rękę Wizards

Bo tak jest po prostu przyzwoicie. Grasz gdzieś kilka lat to zżywasz się z zespołem, organizacją, ludźmi, kibicami. Uważam, że właściciel porozumiałby się z Durantem na jakieś gentleman agreement, by wszystkie strony były zadowolone. U mnie nie ma szans, na zmianę zdania, bo zawsze będę wolał, by klub macierzysty miał zysk, a nie stracił coś za darmo. Jeśli masz cap space, a nie poświęcasz assetów to musisz przepłacać. Tu tego nie mamy.

I ja już na prawdę nie chce pomagać tangiersowi, bo to kawał cwaniaka, a za akcje z Brooksem jak już mówiłem, hańba mu na wieki, ale on akurat sprowadzenie Duranta stawiał zawsze jako priorytet. Tamto FA, co trafił do Wizards podporządkował dla Niego, ale wtedy Heat byli nie wiadomo. Najpierw tangiers napluł w twarz Pat Rileyowi i zupełnie zaorał organizacje oddając wszystko co się rusza, nawet poniżej często wartości. A sam Doncic jako sophmore nie mógł być magnesem dla graczy z absolutnego topu  tamtym momencie. To tak jakby teraz szedł do Cade Cumminghama czy Anthony Edwardsa. No sorry, nie ta liga, nie ten prestiż, a przed wszystkim żaden kolega, bo to mentalnie są dwa różne światy.

Ale Durant wie, że GM go ceni. Oddał za Niego Middletona z first pickiem, kolejny raz okazuje mu pełne zaufanie i dzisiaj też w porównaniu do tamtej sytuacji przedstawia zespół z realnymi możliwościami walki o mistrzostwo.

7 minut temu, tangiers napisał:

Butlerowi nie przeszkadza bycie sidekickiem Lebrona przez x lat.

No mi przeszkadza, dlatego byłem na Nie. Nie mam pojęcia po co Butler przedłużał ten kontrakt. Zrobił dwa mistrzostwa jako 2-3 opcja, a sam wielokrotnie podkreśla, że chciał być liderem.

Butler w BeGM i jego decyzje to chyba największy rozjazd w tym co robi w RL NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

20-2 na tak jak coś poszło ;)

I nie wstydzę się powiedzieć głośno, że dla mnie to jest hańba głosujących, bo nasycony Butler powinien iść szukać teamu, gdzie będzie pełnił rolę lidera, a on robi za przydupasa LeBrona i Currego.

Gdyby RL NBA nie istniał, tylko nasza BeGMowa rzeczywistość, to Butler miałby u Nas reputację jakiegoś Draymonda Greena. Elitarny roles, którego nikt nigdy nie sprawdził jako lidera. I nikt by nie mówił o Nim jako TOP10 graczy ligi, bo w tym towarzystwie nie mógłby się wykazać. Kręciłby jakieś 15-18 punktów na mecz, dawał bardzo dobrą obronę i uchodził za gracza w TOP30, który jako lider nie wprowadzał Lakers nawet do PO. W BeGM jest on dla mnie przegrywem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, MarcusCamby napisał:

I nie wstydzę się powiedzieć głośno, że dla mnie to jest hańba głosujących, bo nasycony Butler powinien iść szukać teamu, gdzie będzie pełnił rolę lidera, a on robi za przydupasa LeBrona i Currego.

Gdyby RL NBA nie istniał, tylko nasza BeGMowa rzeczywistość, to Butler miałby u Nas reputację jakiegoś Draymonda Greena. Elitarny roles, którego nikt nigdy nie sprawdził jako lidera. I nikt by nie mówił o Nim jako TOP10 graczy ligi, bo w tym towarzystwie nie mógłby się wykazać. Kręciłby jakieś 15-18 punktów na mecz, dawał bardzo dobrą obronę i uchodził za gracza w TOP30, który jako lider nie wprowadzał Lakers nawet do PO. W BeGM jest on dla mnie przegrywem.

No i właśnie dlatego durant nie chce moim zdaniem iść  tropem butlera u nas, wiec wybierze Pacers gdzie bedzie liderem pełna gęba, mając tez szanse na mistrzostwo  😊
o ile jestem w stanie przybić to ze może i ma ciut ciut większe szanse w Heat na faktycznego misia, to nie jest to drastycznie duża różnica, co wygrane przeze mnie playoffy udowadniają chyba bez żadnej watpliwosci. Pacers i Heat to porównywalny poziom, to nie jest moje widzimisie tylko widzimisie was głosujących w ostatnich PO. Powiem więcej. Takiego Horforda na pewno nie utrzyma sobie tangiers gdy ja nie wygram Duranta, a człowiek morza wyrówna Bridgesa.  już ja o to zadbam w II turze ;) 

@bogans2 witam debiutanta. Chciałem się dowiedzieć jakie argumenty stoją za Durantem w Nets wg ciebie w chwili gdy już wiadomo ze cp3 wybrał Pacers. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

To czemu by nie do Pacers? Omg, tworzycie jakieś absurdalne sytuacje tylko po to aby być niekonwencjonalnym czy co ? Brooklyn osiągnęło dno dna przez ostatnie 4 lata, wskAz mi kiedy w realu gracz klasy duranta poszedł do kogos  z takimi wynikami jak  ostatnich 3 sezonów jak Nets podczas FA… 

to nie jest do chooya Jerami grant… tylko durant…

 

LeBron?

Godzinę temu, january napisał:

Ogólnie zupełnie szczerze - bardzo źle byłoby dla gry jakby Nets tu wygrali CP3 + Duranta.

I tak u nas właściciel nie może kopnąć GMa w tyłek za wiele lat braku walki o cokolwiek (pozdro Ashi :)), a przez 4-5 lat braku walki o PO zawsze będzie się dało przygotować capspace na 2 wielkie gwiazdy + bdb możliwość obudowy.

Tylko takie rzeczy się nie zdarzają w RL (nawet te wyjątki były w RL inne - absolutna aberracja LJ idący w pojedynkę do Lakers, PG13 i Kawhi do Clipps, którzy byli ciekawym PO teamem,  Durant i Irving do Nets, którzy byli już po rebuild i grze w PO także).

Moje wybory to Hunter z 9, Hayes z 2 (tak Ball ale wtedy ile znaków zapytania było przy nim), Sengun z 7 i Murray z 6? Gdzie tak na prawdę prócz Balla jakiego super młodego przeoczyłem który by mi zrobił boosta?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby pamiętaj ze Durant nawet według samego gm naszych Heat jest fałszywy, i nieobliczalny i zmienia często zdanie, ma humory, tak przynajmniej napisał sam @tangiers z sześć stron temu w tym temacie… 

inni powiedzieliby ze z ta jego lojalnością do klubów w których grał jest tak, ze nie przypadkiem ma ponoc ksywkę snake, ale ja tak nie powiem oczywiście ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

No nets w realu zrobili b2b dwa sezony z rowniutkim 50% zwyciestw przed przyjściem Duranta i Irvinga, wiec nie wiem o czym ty mówisz. Tu mamy sytuacje z mało aktywnym gmc, który od trzech lat czekał na ten capspace po prostu i nawet nie zdążył uzbierać przez ten czas jednego prospecta topowego, aby mieć asset pod superstara czy przekonać nawet samego duranta do gry wspolnie z młodym. Do Tego w kuluarach ligi begm krążą plotki ze manager Nets chce na emeryturę. Jesli uważasz ze Durant zaufa bardziej w możliwości walki o mistrzostwo organizacji co szoruje dno od trzech lat, do tego jest malo aktywna na rynku transferowym, zamiast zaufać Indianie Pacers z cp3, FVV i nurkicem i mocnymi wynikami w ostatnim sezonie (m.in 1. Bilans w RS na wschodzie przed asg i kontuzjami) to spoko, rob co chcesz, dla mnie to jest po prostu mega niekonwencjonalne myślenie…. 

Ocho, to jednak jak ktoś mało robi ruchów transferowych to źle? Za dużo też źle? 

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Mógł mieć spokojnie tego Chrisa  paula imo z 105/3 ale zydzil, mimo ze mógł to zrobić ;) ja dałem Paulowi niemalże wszystko co mogłem, o pół mln się pomyliłem jedynie. On tego nie wykorzystał. Dla mnie słabo skończył ta I turę, choć zaczal z grubej rury!

Nie zmieściłbym przy kolejnych ruchach z Dejounte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Powiem więcej. Takiego Horforda na pewno nie utrzyma sobie tangiers gdy ja nie wygram Duranta, a człowiek morza wyrówna Bridgesa.  już ja o to zadbam w II turze ;) 

Cieszy mnie fakt, ze chcesz Horfordowi zlozyc oferte. Ja rowniez. Tylko szkoda, ze takie szczodrosci nie wykazales przy kontrakcie dla CP3. Postaci dla klubu wydawaloby sie bardziej zasluzonej niz Horford. 

14 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@MarcusCamby pamiętaj ze Durant nawet według samego gm naszych Heat jest fałszywy, i nieobliczalny i zmienia często zdanie, ma humory, tak przynajmniej napisał sam @tangiers z sześć stron temu w tym temacie… 

inni powiedzieliby ze z ta jego lojalnością do klubów w których grał jest tak, ze nie przypadkiem ma ponoc ksywkę snake, ale ja tak nie powiem oczywiście ;) 

No wlasnie. BeGM jest dla mnie gra, gdzie wazna jest wymiana argumentow, a tu kluczowe jest pewne zachowanie zdrowego rozsadku miedzy tym jak postrzegam danego gracza w rzeczywistosci, a nie moj koniunkturalny interes. Zwlaszcza, iz dyskusja w dziale ogolnym stala sie w ostatnich latach czesto bezwartosciowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

o ile jestem w stanie przybić to ze może i ma ciut ciut większe szanse w Heat na faktycznego misia, to nie jest to drastycznie duża różnica, co wygrane przeze mnie playoffy udowadniają chyba bez żadnej watpliwosci. Pacers i Heat to porównywalny poziom, to nie jest moje widzimisie tylko widzimisie was głosujących w ostatnich PO. 

Rozumiem, ze ta 2 runda to najwiekszy sukces organizacji od poczatku BeGM,  jakkolwiek szczegolnie nowym GMom pragne przypomniec, ze Luka gral dopiero od game 4, a Middleton odniosl kontuzje pod koniec game 2, ktora go wykluczyla z PO. Dzieki temu Pacers wygrali serie. Czy jest powod do tego zeby stawiac Pacers > Heat, uwazam ze nie. Wykorzystanie nieszczescia rywala, end of story. Przy zdrowszym rywalu Pacers w 2 rundzie nie mieli juz wiele do powiedzenia

A skoro powolujesz sie na Glosujacych to zdrowy sklad Miami Heat Glosujacy uznali sezon wczesniej za najlepszy w calej konferencji. Wzgledem poprzedniego sezonu zamienilem Vucka na Horforda i Crowdera na Barnesa. Czesc GMow pisala wrecz, ze gdyby nie kontuzja to byla najlepsza wersja Heat jaka stworzylem.
 

Dlatego jeszcze raz zaznaczam, ze jak KD chce cos w tej lidzie jeszcze osiagnac to powinien pojsc do Heat. Prawdopodobnie glownymi rywalami w walce o mistrzostwo bedzie tercet Lebron/Butler/Curry oraz AD/Zion/Young, wiec Chris Paul i Fred nie gwarantuje tu niczego. Nawet przejscia wschodu.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, january napisał:

Ale ja nie uważam byś coś jakoś fatalnie robił czy coś. Po prostu uważam, ze najlepsi FA nie powinni łączyć sił u nas nagle w bottom teamach. 

Najpierw jakiś solidny progres teamu -> potem top FA.

Dokładnie z tym się zgadzam słowo w slowo. 
 

50 minut temu, tangiers napisał:

Cieszy mnie fakt, ze chcesz Horfordowi zlozyc oferte. Ja rowniez. Tylko szkoda, ze takie szczodrosci nie wykazales przy kontrakcie dla CP3. Postaci dla klubu wydawaloby sie bardziej zasluzonej niz Horford. 

No wlasnie. BeGM jest dla mnie gra, gdzie wazna jest wymiana argumentow, a tu kluczowe jest pewne zachowanie zdrowego rozsadku miedzy tym jak postrzegam danego gracza w rzeczywistosci, a nie moj koniunkturalny interes. Zwlaszcza, iz dyskusja w dziale ogolnym stala sie w ostatnich latach czesto bezwartosciowa.

No ale co ma do rzecZy ile dałem cp3 w sprawie duranta ? :o wygrałem cp3, mimo ze nie wykazałem według ciebie szczodrości, wiec o co teraz chodzi? 
 

sorry ale nikt niczego nie gwarantuje, zadnego mistrzostwa, nawet luka Doncic. Faktem jest Że miałeś podczas serii kontuzje na zmiane Doncica i middletona, ale mi tez podczas serii wypadł VanVleet. Wygrałem nawet bez Freda ostatecznie ostatni mecz serii z drużyną Heat bez Middletona, czyli z tą drużyną którą NIBY ma zastać Durant, ale Horforda pewnie tangiers też nie utrzyma, bo go nie będzie stać gwarantuję wam. 
Faktem jest też że miałem lepszy bilans w regular Season i przewagę parkietu w tej serii.

wiec ja serio ziomek nie wiem jak ty chcesz wmówić ludziom ze Heat i Pacers to jakaś różnica poziomu supportu. Sorry, ale nie. W zeszłym sezonie bylismy na podobnym lvl-u i to jest fakt. 
 

PS . Skoro wszyscy zmienili od rana z nets na pacers, po tym jak cp3 dał sygnał, to  Ciekawe czy @Alonzo ma cojones i tez zmieni ;) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Faktem jest Że miałeś podczas serii kontuzje na zmiane Doncica i middletona, ale mi tez podczas serii wypadł VanVleet.

Mysle, ze jest znaczaca roznica jak w zespole w serii wypada ci opcja nr 1(Luka) a pozniej opcja nr 2 ( Khris) vs odpada ci tylko opcja nr 2 (Fred). Jakby Paul wypadl na 3 mecze jak Luka, to pewnie ja bym przeszedl. Ale czy bylby sens robienia z tego wielkiego zwyciestwa, nie sadze. Wykorzystales moje absencje, jak to czesto bywa w PO, natomiast przy pelnych skladach nie mialbys zbyt duzo do powiedzenia.
 

11 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Horforda pewnie tangiers też nie utrzyma, bo go nie będzie stać gwarantuję wam.

Tego akurat nie mozesz zagwarantowac ;).  Ale jesli paycut Paula ma sluzyc do zbudowania frontcourtu w postaci Nurkic-Horford to odradzam ze sportowego punktu widzenia.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.