Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, człowiek...morza napisał:

ty ale co ty mi tego kasztana nurkicia caly czas podajesz, jakby to byl jakis argument.

wole grac hunterem koncowke na C i spierdala

a van fujara jest nieoczywisty, blizej mu do 35 % z gry niz all-stara

Chociazby jest Lepszy niż Valanciunas 😜 jak zwykle zamist przyznać mi racje z całym clue, wypatrzyłes tylko jedna wzmiankę z która się akurat nie zgadzasz ale na pytanie czemu nie zasłużyłem nie potrafisz odpowiedzieć (bo logicznej odpowiedzi nie masz). Durant się obraził o kontrakt dla cp3, czy o co? Bedzie miał gorzej niż w nets, bo cp3 bedzie zarabiał o 3mln mniej ? Boi się ze cp3 mu wypomni ile durant zarabia czy jaki c***? 

 

a o van fujarę i cp3 pytałeś średnio dwa razy w tygodniu w zeszłym sezonie. Wiec troszkę beka z ciebie ze nagle se z jego fg% żarty robisz ;) 

wedlug tych wszystkich januarowych i lafowycy raptorow i rapmow lebronów to był top20 impact w lidze w RS we WSZYSTKICH rankingach o ile dobrze pamietam. nawet pomimo slumpu pourazowego po asg… 

Czy w momencie podpisu cp3 w pacers ktoś planuje zmianę z nets na pacers w przypadku gdy uważa ze Durant chce mieć swoj team a nie by. Robinem Doncica goata ? 

14 minut temu, MarcusCamby napisał:

14-1 w głosowaniu na Sabonisa. Na 27 głosujących większość wskazała, że Litwin trafia do Nowego Orleanu, tak więc jego sprawa jest oficjalnie zamknięta :)

Witamy Domantas! 

Myśle że w tej sytuacji część z Was, mogłaby jeszcze raz rozpatrzeć głosowanie na Hardena :)

Gratuluje! 

Co do hardena to mysle ze chce odbudować swoja wartosc po kiepskim sezonie i zapowiadał mega sezoni wiec może u nas chcieć podpisać normalnie kontrakt za rok jesli mu się kończy, jesli się nie kończy to rozwaze to extension. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Chociazby jest Lepszy niż Valanciunas 😜 jak zwykle zamist przyznać mi racje z całym clue, wypatrzyłes tylko jedna wzmiankę z która się akurat nie zgadzasz ale na pytanie czemu nie zasłużyłem nie potrafisz odpowiedzieć (bo logicznej odpowiedzi nie masz). Durant się obraził o kontrakt dla cp3, czy o co? Bedzie miał gorzej niż w nets, bo cp3 bedzie zarabiał o 3mln mniej ? Boi się ze cp3 mu wypomni ile durant zarabia czy jaki c***? 

wedlug mnie calosciowo nets oferuja lepsza przyszlosc i wieksze szanse na wynik.

m.in dlatego, ze maja assety do wzmocnien. 

jak zwykle nie przeczytales calego wpisu.

herro, valanciunas to zgrubsza lvl van fujara, nurkic. 

tak wolalbym druga dwojke, natomiast brooklyn ma sporo assetow, ktorych nie masz ty.

durant i cp3 usiedli razem do stolu, piewszy byl za nets, drugi za pacers. pierwszy przekonal drugiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, RonnieArtestics napisał:

wedlug tych wszystkich januarowych i lafowycy raptorow i rapmow lebronów to był top20 impact w lidze w RS we WSZYSTKICH rankingach o ile dobrze pamietam. nawet pomimo slumpu pourazowego po asg

to dość ciekawe, bo w Lebronie nie mieści się nawet w top35

https://www.bball-index.com/2021-22-lebron-data/

tutaj jest bodaj 30 dopiero 

https://dunksandthrees.com/epm

natomiast Raptora nie ma co brać na poważnie, są tam zbyt grube kwiatki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

14-1 w głosowaniu na Sabonisa. Na 27 głosujących większość wskazała, że Litwin trafia do Nowego Orleanu, tak więc jego sprawa jest oficjalnie zamknięta :)

Witamy Domantas! 

Myśle że w tej sytuacji część z Was, mogłaby jeszcze raz rozpatrzeć głosowanie na Hardena :)

Gratulacje, ostro poszedłeś. Jednocześnie dla mnie trochę kamień z serca, bo nie chciałem aż takiego siana dla niego, ale pierwsza porażka w BeGM na pewno ambicjonalnie boli :P

 

Co do extension imo póki co nie ma mowy, dopóki Harden nie zobaczy jaki jest plan na wzmocnienia na już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

Przecież Jonas to i lepszy i zwykle bardziej dostępny koszykarz niż Nurkic.

Ja się zastanawiam jak w ogóle można porównywać Nurka do Jonasa....może zdrowy Nurkic być lepszy ale on rozegrał zaledwie 4serie w PO i ostatnio był ciągle połamany, sam myślałem o Nurkiciu ale tutaj duży znak zapytania to jego zdrowie którego ostatnio nie bardzo widać😔 Jonas może nie jest to jakaś drugą czy trzecia opcja ale solidne uzupełnienie S5 który zapewnia tobie double-double na mecz i nie jest jakaś parowa w D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, człowiek...morza napisał:

wedlug mnie calosciowo nets oferuja lepsza przyszlosc i wieksze szanse na wynik.

Wlasnie nie oferuja, bo Paul juz takim gwarantem nie bedzie. Lepszego goscia do przeprowadzenia na 2 strone rzeki niz Luka KD nie dostanie w tej lidze. Ponadto przynajmniej w year 1 kontraktu mialby spora szanse  na 3 finals MVP. 

Sam KD jest mega zmienny, i osobiscie zawsze ciezko mi sie go sluchalo w podach. Mega sztuczny typ. Raz chce grac z Hardenem, pozniej klotnia. Teraz nagle Irving tez mu sie nie podoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, tangiers napisał:

Wlasnie nie oferuja, bo Paul juz takim gwarantem nie bedzie. Lepszego goscia do przeprowadzenia na 2 strone rzeki niz Luka KD nie dostanie w tej lidze. Ponadto przynajmniej w year 1 kontraktu mialby spora szanse  na 3 finals MVP. 

Sam KD jest mega zmienny, i osobiscie zawsze ciezko mi sie go sluchalo w podach. Mega sztuczny typ. Raz chce grac z Hardenem, pozniej klotnia. Teraz nagle Irving tez mu sie nie podoba. 

Zobaczcie sami  co gm Heat pisze o Durancie! 
 

ja napisze tylko Że to wspaniały zawodnik i wspaniały charakter !! 

47 minut temu, kuba2419 napisał:

Ja się zastanawiam jak w ogóle można porównywać Nurka do Jonasa....może zdrowy Nurkic być lepszy ale on rozegrał zaledwie 4serie w PO i ostatnio był ciągle połamany, sam myślałem o Nurkiciu ale tutaj duży znak zapytania to jego zdrowie którego ostatnio nie bardzo widać😔 Jonas może nie jest to jakaś drugą czy trzecia opcja ale solidne uzupełnienie S5 który zapewnia tobie double-double na mecz i nie jest jakaś parowa w D

No Nurkic w D jest trzy półki lepszy. Zaliczył zdrowy sezon (53 z 56 możliwych spotkan przed oczywistym shutdownem w Blazers). Teraz smiem twierdzić ze zaliczy może jeszcze lepszy  sezon, bo Blazers będą o coś walczyć znowu. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, tangiers napisał:

Wlasnie nie oferuja, bo Paul juz takim gwarantem nie bedzie. Lepszego goscia do przeprowadzenia na 2 strone rzeki niz Luka KD nie dostanie w tej lidze. Ponadto przynajmniej w year 1 kontraktu mialby spora szanse  na 3 finals MVP. 

mowilem w odniesieniu do pacers

ty sporotowo oczywiscie ze niszczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

mowilem w odniesieniu do pacers

ty sporotowo oczywiscie ze niszczysz

To nie wiem czy jest sens wymyslac koło na nowo. Tym bardziej skoro perspektywy sa najlepsze u mnie, wyniki za ostatnie lata rowniez. Gra toczy sie o mistrza, a nie granie z kolega. Zawsze znajda sie argumenty zarowno na Pacers jak i Nets, ale uwazam ze nie wszystkie sa rownowazne. Waga argumentow, ktore podnioslem wczesniej winna byc wyzsza imho. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, tangiers napisał:

To nie wiem czy jest sens wymyslac koło na nowo. Tym bardziej skoro perspektywy sa najlepsze u mnie, wyniki za ostatnie lata rowniez. Gra toczy sie o mistrza, a nie granie z kolega. Zawsze znajda sie argumenty zarowno na Pacers jak i Nets, ale uwazam ze nie wszystkie sa rownowazne. Waga argumentow, ktore podnioslem wczesniej winna byc wyzsza imho. 

A Dlaczego Durant nie wskazał Bucks w realu?  Luźno mogliby dać Middletona + assety jakieś i miałby najlepszy team do mistrza. 
 

durant jest z innego pokolenia i watpie żeby ego mu pozwalało być robinem dla 22-26 latków jak Doncic Giannis Jokic 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

A Dlaczego Durant nie wskazał Bucks w realu?  Luźno mogliby dać Middletona + assety jakieś i miałby najlepszy team do mistrza. 
 

durant jest z innego pokolenia i watpie żeby ego mu pozwalało być robinem dla 22-26 latków jak Doncic Giannis Jokic 

Jakbysmy mowili o jakimś normalnym SS, to tak. Ale gosc poszedł do świątyni Currego, mimo że żaden logiczny ruch za tym nie przemawiał,  a potem uznał ze Kyrie będzie dobrym pomagierem. Nie doszukiwałbym się znacznych ambicji na bycie liderem u niego, zwłaszcza że

DOx-13BVoAA_Fex.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

Jakbysmy mowili o jakimś normalnym SS, to tak. Ale gosc poszedł do świątyni Currego, mimo że żaden logiczny ruch za tym nie przemawiał,  a potem uznał ze Kyrie będzie dobrym pomagierem. Nie doszukiwałbym się znacznych ambicji na bycie liderem u niego, zwłaszcza że

DOx-13BVoAA_Fex.jpeg

Nie chodzi o bycie liderem liderem a o bycie najlepszym graczem na parkiecie. Od bycia liderem liderem to by miał Chrisa Paula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Te trzy-cztery lata temu @tangiers przegrał walkę o Duranta, bo Doncic był za słaby.

Teraz o ironio, Durant może tam nie trafić, bo Doncic może go przyćmić 🙃

Mówimy o tym ze w realu nie zażyczył sobie o dziwo ani Doncica ani Giannisa ani Jokica ani Embiida czyli de facto czterech najlepszych graczy ligi obecnie (poza Currym, ale Warriors tez nie wskazał) 

gdyby durant chciał tylko tytulow to by se zażyczył Warriors, czyż nie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.