Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

Przy remisie zostaje w poprzednim klubie czyli formalnie w Wizards. 

 

Mi wyszło 13 ale może się gdzieś pomylilem

Jesli tak to gratki tangiers, dopiąłeś swego faktycznie po 3 latach.

kolader zrobił w sumie w tej turze dla Ciebie fajną robotę, bo gdyby nie jego podbicie paula to byś chyba przegrał coś czuje…. Wiem ze szulim niby chciał tez zmienić na pacers. Nie wiem co wtedy by Alonzo głosował, pewnie przeciwko mnie ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Bez sensu jest to ze uzyskałem bezwzględna większość i wygrałem tym samym ? Bez sensu by było zmienianie głosów na cp3 do nets po ogłoszeniu waszego wzmocnienia dejounte w ostatniej chwili… kolader miał czas powiedzieć co kombinuje i tego jienzrovil do dziś… 

Patrzysz na to tylko z dzisiejszej perspektywy gdzie ja ABSOLUTNIE nie walczę abyś nie dostał CP3 a tym bardziej abym robił wymianę Dejounte. 
Patrze na ten WADLIWY przepis w kontekście przyszłości a nie z perspektywy dziś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Czyli bierzesz pod uwagę tylko i wyłącznie możliwości sportowe czy jak? Chciałbym zrozumieć twój tok rozumowania. Bo durant w realnym świecie  nie wskazał podczas trade request ani jednego zespołu z tych które maja młode super gwiazdy ( Mavs, Bucks, Nuggets) ani jednego zespołu z dwóch najlepszych (Celtics, Warriors). I jakos kłóci mi się to ze durant chce być pomagierem Doncica, który ma 23 lata i jest prawdopodobnie naturalna konkurencja dla duranta w przyszłych rankingach all-time ;) 

Moj tok rozumowania jest taki ze Durant pojdzie do najlepszej druzyny zeby o cos powalczyc w przyszlym sezonie🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, bogans2 napisał:

Moj tok rozumowania jest taki ze Durant pojdzie do najlepszej druzyny zeby o cos powalczyc w przyszlym sezonie🙂

Heat przegrali z Pacers w poprzednim sezonie w playoffs i mieli gorszy bilans w RS. 

2 minuty temu, ignazz napisał:

Jak zwykle Ronnie idziesz zawsze agresywnie na kolizyjny kurs dyskusji gdzie ja nie zabieram Tobie szans. Spojrz na głosowania. 

Wskaż gdzie jestem agresywny, jak zwykle to ty wymyślasz ze jestem agresywny. Dyskutuje kulturalnie bardzo. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Jesli tak to gratki tangiers, dopiąłeś swego faktycznie po 3 latach.

Dziekuje za wyczerpujaca dyskusje. Zapewne u Ciebie rowniez byla w pewnym stopniu frustrujaca, ale zachowalismy jednak pewien poziom. 

@Sylvinho.

Dziekuje Sylvek jeszcze raz za te 3 letnie negocacje i licze, ze Middleton sie u Ciebie odnajdzie badz znajdziesz mu szczesliwy dom(tylko nie Pacers!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

Dziekuje za wyczerpujaca dyskusje. Zapewne u Ciebie rowniez byla w pewnym stopniu frustrujaca, ale zachowalismy jednak pewien poziom. 

@Sylvinho.

Dziekuje Sylvek jeszcze raz za te 3 letnie negocacje i licze, ze Middleton sie u Ciebie odnajdzie badz znajdziesz mu szczesliwy dom(tylko nie Pacers!).

Dzięki za te długoletnie negocjacje :) Teraz czas na tytuł duetu Durant&Doncic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tangiers napisał:

Dziekuje za wyczerpujaca dyskusje. Zapewne u Ciebie rowniez byla w pewnym stopniu frustrujaca, ale zachowalismy jednak pewien poziom. 

@Sylvinho.

Dziekuje Sylvek jeszcze raz za te 3 letnie negocacje i licze, ze Middleton sie u Ciebie odnajdzie badz znajdziesz mu szczesliwy dom(tylko nie Pacers!).

luz wiedziałem ze z tobą bedzie walka ostra ale mysle ze żadnej urazy miedzy nami nie ma, ani za playoffy ani teraz, po prostu obaj walczymy o swoje. Przeprosić tylko możesz za to teraz vanVleeta i powiedzieć ze przesadziłeś , bo w porównaniach do Bookera imo wyglada legit ;) 
 

Co do Khrisa, Sylvinho… Ty Lepiej go namów żeby dał tego Middletona mi, bo inaczej Horforda ci podpi****le na bank ;) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

luz wiedziałem ze z tobą bedzie walka ostra ale mysle ze żadnej urazy miedzy nami nie ma, ani za playoffy ani teraz, po prostu obaj walczymy o swoje. Przeprosić tylko możesz za to teraz vanVleeta i powiedzieć ze przesadziłeś , bo w porównaniach do Bookera imo wyglada legit ;) 

Jakos obylo sie bez wiekszej klotni, urazy nie mam :)  Co do Freda to podobny przypadek byl z Vuckiem, ktory po dobrym RS dal ciala w PO z Toronto. Podobnie slaba serie zagral w tym roku Fred. Rok pozniej Vucek zrehabilitowal sie vs Bucks i zagral zyciowke, u Freda moze bedzie podobnie. Dla mnie to wlasnie gracza z podobnej polki, a Booker z elite scoringiem i tym PO runem jest juz legit all starem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Thx, poprawione;)

Można wrzucać mem z Kuzmą i pustym pokojem w Hornets na przyszły sezon :D 

Musisz

A nie mogę zrzucić capholda paula i olynyka tylko? I cp3 z capspace?? (Pierwszy rok to 27,5 mln )

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.