Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

No widzę ze pięknie cie karpik zgasił ze jednak głównie myslal o sobie, to może jednak zmiana głosu? ;) 

serio wierzysz ze Durant chce być pomagierem 22-latka ? :o 
 

 

Plus ja @Reikai i Camby nie rozumiem totalnie czemu durant miałby iść na rękę Wizards, którzy mu u nas zmarnowali dwa lata, bo nawet ani razu nie weszli do playoffs, tak obudowywał pięknie duet Harden-Durant nasz Sylvinho. Zapominacie o tym fakcie. Zobaczcie jaki jest w realu zły na nets, a tu wyniki były dużo gorsze, lol. 

Nawet jesli ma w dupie obecny zespol i chce odejsc, to nawet myslac o sobie Miami wyglada ok jesli chodzi o konstrukcje rosteru.

Generalnie, wszystko sie sprowadza do tego kto i jak uzupelni sklad. Ja tam dalej sie waham, choc poki co bardziej widze go w Miami przez dobrych rolesow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Serio Durant ma wybrać grę z Dejounte Murrayem zamiast z CP3 lub Luką? ;)

Bo podnosicie głosy ze durant nie chce być w czyimś cieniu, albo nie jest liderem albo uj wie co jeszcze 

to czemu by nie Dejounte? Lider rozegrania a nie będzie samcem alfą jakim chce być KD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

Bo podnosicie głosy ze durant nie chce być w czyimś cieniu, albo nie jest liderem albo uj wie co jeszcze 

to czemu by nie Dejounte? Lider rozegrania a nie będzie samcem alfą jakim chce być KD 

Z tego co widze, to Nets mieliby kupe siana na wzmocnienia przy takim rozwiazaniu. Przy odpowiedniej konstrukcji i dzialaniu w 2 turze mogloby to przejsc, tylko znow - nie wiadomo co, kto i jak w 2 rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szulim napisał:

Bo podnosicie głosy ze durant nie chce być w czyimś cieniu, albo nie jest liderem albo uj wie co jeszcze 

to czemu by nie Dejounte? Lider rozegrania a nie będzie samcem alfą jakim chce być KD 

To czemu by nie do Pacers? Omg, tworzycie jakieś absurdalne sytuacje tylko po to aby być niekonwencjonalnym czy co ? Brooklyn osiągnęło dno dna przez ostatnie 4 lata, wskAz mi kiedy w realu gracz klasy duranta poszedł do kogos  z takimi wynikami jak  ostatnich 3 sezonów jak Nets podczas FA… 

to nie jest do chooya Jerami grant… tylko durant…

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Szulim napisał:

Well, poszedł do nets w realu ale za ziomkami 

ciezko u nas te sytuacje połączyć bo nie wiemy jakich ziomków ma w beGM xD 

No nets w realu zrobili b2b dwa sezony z rowniutkim 50% zwyciestw przed przyjściem Duranta i Irvinga, wiec nie wiem o czym ty mówisz. Tu mamy sytuacje z mało aktywnym gmc, który od trzech lat czekał na ten capspace po prostu i nawet nie zdążył uzbierać przez ten czas jednego prospecta topowego, aby mieć asset pod superstara czy przekonać nawet samego duranta do gry wspolnie z młodym. Do Tego w kuluarach ligi begm krążą plotki ze manager Nets chce na emeryturę. Jesli uważasz ze Durant zaufa bardziej w możliwości walki o mistrzostwo organizacji co szoruje dno od trzech lat, do tego jest malo aktywna na rynku transferowym, zamiast zaufać Indianie Pacers z cp3, FVV i nurkicem i mocnymi wynikami w ostatnim sezonie (m.in 1. Bilans w RS na wschodzie przed asg i kontuzjami) to spoko, rob co chcesz, dla mnie to jest po prostu mega niekonwencjonalne myślenie…. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał:

serio wierzysz ze Durant chce być pomagierem 22-latka

Rozumiem, ze sa emocje, ale prosilbym zebys nie klamal. Luka ma 23 lata :)

14 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Plus ja @Reikai i @MarcusCamby nie rozumiem totalnie czemu durant miałby iść na rękę Wizards, którzy mu u nas zmarnowali dwa lata, bo nawet ani razu nie weszli do playoffs, tak obudowywał pięknie duet Harden-Durant nasz Sylvinho. Zapominacie o tym fakcie. Zobaczcie jaki jest w realu zły na nets, a tu wyniki były dużo gorsze, lol. Jestem w stanie uwierzyć ze Durant chciał dobrze dla Warriors po 2 tytułach, ale dla Wizards? Z jakiej racji

Po raz kolejny prosilbym zebys nie klamal. W zeszlym sezonie Wizards zagrali w PO.

A jesli mowimy o marnowaniu koncowki prime to takim bedzie wybor gry w Pacers czy Nets. W ostatnich latach obie organizacji niewiele osiagnely w BeGM. Skoro wyniki w Wizz byly duzo gorsze niz w realu to tym bardziej nalezy wybrac opcje najlepsza dla gracza. Generalnie przy glosowaniu staram sie wybrac opcje najlepsza dla gracza na podstawie dostepnych informacji. Tutaj niestety widze czesto dywagacje na temat tego co mysli KD, kiedy dowody na ten temat nie sa jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, trafić z prospektami tez nie jest tak łatwo ale tez trzeba trochę dać uznania dla Koladera ze mając tyle capspace postanowił nie brac złych kontraktów i powalczyć 

sam musisz przyznać ze dobrze się przygotował do tego FA ;) 

plus Jonas i możliwy Murray to są sygnały ze jest plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Rozumiem, ze sa emocje, ale prosilbym zebys nie klamal. Luka ma 23 lata :)

Po raz kolejny prosilbym zebys nie klamal. W zeszlym sezonie Wizards zagrali w PO.

A jesli mowimy o marnowaniu koncowki prime to takim bedzie wybor gry w Pacers czy Nets. W ostatnich latach obie organizacji niewiele osiagnely w BeGM. Skoro wyniki w Wizz byly duzo gorsze niz w realu to tym bardziej nalezy wybrac opcje najlepsza dla gracza. Generalnie przy glosowaniu staram sie wybrac opcje najlepsza dla gracza na podstawie dostepnych informacji. Tutaj niestety widze czesto dywagacje na temat tego co mysli KD, kiedy dowody na ten temat nie sa jasne.

W bezpośrednich starociach w playoffs w ostatnich latach Pacers wygrało z Heat, wiec może lepiej nie wyciągaj mi braku wyników, taka rada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

Cóż, trafić z prospektami tez nie jest tak łatwo ale tez trzeba trochę dać uznania dla Koladera ze mając tyle capspace postanowił nie brac złych kontraktów i powalczyć 

sam musisz przyznać ze dobrze się przygotował do tego FA ;) 

plus Jonas i możliwy Murray to są sygnały ze jest plan

Mógł mieć spokojnie tego Chrisa  paula imo z 105/3 ale zydzil, mimo ze mógł to zrobić ;) ja dałem Paulowi niemalże wszystko co mogłem, o pół mln się pomyliłem jedynie. On tego nie wykorzystał. Dla mnie słabo skończył ta I turę, choć zaczal z grubej rury!

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Szulim napisał:

Bo podnosicie głosy ze durant nie chce być w czyimś cieniu, albo nie jest liderem albo uj wie co jeszcze 

to czemu by nie Dejounte? Lider rozegrania a nie będzie samcem alfą jakim chce być KD 

Bo jest między nimi różnica pokoleniowa. Daj mi przykład superstara łączącego siły z gwiazdą młodszą o prawie 10 lat. Jedyne co przychodzi mi do głowy, to LeBron wracający do Cavs. No, ale właśnie tu mamy zasadniczą różnicę, bo on chciał wrócić i wygrać tytuł w Ohio, z którym jest związany. Durant nie ma takich powiązań z Nets. Z Heat też nie, dlatego uważam, że nie chciałby grać z Luką mając opcję gry z CP3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Bo jest między nimi różnica pokoleniowa. Daj mi przykład superstara łączącego siły z gwiazdą młodszą o prawie 10 lat. Jedyne co przychodzi mi do głowy, to LeBron wracający do Cavs. No, ale właśnie tu mamy zasadniczą różnicę, bo on chciał wrócić i wygrać tytuł w Ohio, z którym jest związany. Durant nie ma takich powiązań z Nets. Z Heat też nie, dlatego uważam, że nie chciałby grać z Luką mając opcję gry z CP3.

No, jest to jakis argument chociaz wyjatkowosc Doncicia tutaj zmienia duzo.

Ja tam sie dalej waham, takze czekam na dalsza napierdalanke :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Mógł mieć paula imo z 105/3 ale zydzil, mimo ze mógł to zrobić ;) ja dałem Paulowi niemalże mąż co mogłem, o pół mln się pomyliłem jedynie. On tego nie wykorzystał. Dla mnie słabo skończył ta I turę, choć zaczal z grubej rury!

Ty też mogłeś dać mu więcej, ale pożydziłeś, bo wolałeś kasę przeznaczyć na Kai Jonesa czy Caleba Houstana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

No, jest to jakis argument chociaz wyjatkowosc Doncicia tutaj zmienia duzo.

Ja tam sie dalej waham, takze czekam na dalsza napierdalanke :]

Mi tam chyba serio nie pozostaje nic innego jak powtarzać jak mantrę ze jakos nie zasugerował ani Nuggets, ani Bucks, ani Mavs w realu, a wszedzie miałby i duże szanse na mistrza i wyjątkowego, jedynego w swojego rodzaju partnera ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

W bezpośrednich starociach w playoffs w ostatnich latach Pacers wygrało z Heat, wiec może lepiej nie wyciągaj mi braku wyników, taka rada. 

Dla przypomnienia wyniki w ostatnich latach:

Bilans RS i PO:

Miami: 19/20 – 48-23 za RS, 2-4 w finałach; 20/21 - 54-18(1 seed), 3-4 w finałach; 21/22 – 51-31 za RS; porażka 2:4 w 1R

Indiana: 19/20 – 39-32 za RS, 1-4 w 1R; 20/21 - 42-30 z rs, porażka w PLAY in; 21/22 – 53-29 za RS, porazka 2-4 w 2R

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Mógł mieć spokojnie tego Chrisa  paula imo z 105/3 ale zydzil, mimo ze mógł to zrobić ;) ja dałem Paulowi niemalże wszystko co mogłem, o pół mln się pomyliłem jedynie. On tego nie wykorzystał. Dla mnie słabo skończył ta I turę, choć zaczal z grubej rury!

Piszesz o zydzeniu kiedy podpisales Paula 10 milionow ponizej wartosci rynkowej. W dodatku jak sie okazalo nie dales mu wszystkiego co mogles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Mi tam chyba serio nie pozostaje nic innego jak powtarzać jak mantrę ze jakos nie zasugerował ani Nuggets, ani Bucks, ani Mavs w realu, a wszedzie miałby i duże szanse na mistrza i wyjątkowego, jedynego w swojego rodzaju partnera ;]

Tylko czy ktoras z tych druzyn miala co oddac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

Ty też mogłeś dać mu więcej, ale pożydziłeś, bo wolałeś kasę przeznaczyć na Kai Jonesa czy Caleba Houstana ;)

Taaa jasne, nawet nie wiem jeszcze czy zrzuce noela, bo widzę ze @ignazzgra na dwa fronty ;] H

4 minuty temu, tangiers napisał:

Dla przypomnienia wyniki w ostatnich latach:

Bilans RS i PO:

Miami: 19/20 – 48-23 za RS, 2-4 w finałach; 20/21 - 54-18(1 seed), 3-4 w finałach; 21/22 – 51-31 za RS; porażka 2:4 w 1R

Indiana: 19/20 – 39-32 za RS, 1-4 w 1R; 20/21 - 42-30 z rs, porażka w PLAY in; 21/22 – 53-29 za RS, porazka 2-4 w 2R

Piszesz o zydzeniu kiedy podpisales Paula 10 milionow ponizej wartosci rynkowej. W dodatku jak sie okazalo nie dales mu wszystkiego co mogles

Czyli teraz będziesz jeszcze Ty bronić nets byle by Nie trafił fo Pacers, loool. Mocne jest to FA. Post wcześniej przyrownales mnie do Nets, wiec tego… 

fakty są takie ze dopiero co pokonałem Heat w bezpośrednim starciu, z tym samym trzonem co mam. Teraz tez powinienem cie po prostu pokonac, bo Pacers to podobnej klasy team, nie ma tu przepaści, za to jest pewność że nie bedzie w cieniu jakiegos 23-latka.

4 minuty temu, Reikai napisał:

Tylko czy ktoras z tych druzyn miala co oddac?

Tak, Bucks chociażby mieli to co maja Heat u nas. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto warto zaznaczyc, iz po kilku latach gry, rozjechalismy sie juz znacznie wzgledem real NBA. Fakt, ze ktos chce grac w zespole X w realu, nie oznacza ze bedzie chcial grac w zespole X w BeGM.

A jak ktos na to patrzy, to Durant i tak mial Miami na liscie :)

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Czyli teraz będziesz jeszcze Ty bronić nets byle by Nie trafił fo Pacers, loool. Mocne jest to FA. 

Abstrac***ac od wynikow glosowania staram sie wybrac oferte najlepsza dla gracza. A twoja dla CP3 w mojej ocenie byla niewystarczajaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.