Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Reikai napisał:

Jakby wzięli Murraya, to ja na pewno bym zagłosował za duetem w Nets. Zabrakło mi tam właśnie kogoś więcej, żeby staruchy mieli już z kim grac. Zbyt goło tam mimo wszystko, zabrakło jakis ruchów przed pójściem all in.

Ale ja mam Murraya. Do tego nie ma goło, tak jest wlasnie u konkurentów. Zobacz sobie moj obecny skład, zobacz kogo moge podpisac z cap holdow. To nie sa jakies no namy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, kolader napisał:

Ale ja mam Murraya. Do tego nie ma goło, tak jest wlasnie u konkurentów. Zobacz sobie moj obecny skład, zobacz kogo moge podpisac z cap holdow. To nie sa jakies no namy.

Zapewne chodzi o innego Murraya który wchodzi w prime. 
Ale faktycznie zupełnie zapomniałem ze podebrałes mi jak co roku w drafcie prospekta. 

38 minut temu, kolader napisał:

Ale ja mam Murraya. 

Do północy sporo czasu. Tylko czy głosujący rozpatrzyli by zmianę głosów tak późno? 

Czytajac kwestie o Durancie i CP3 to widzę ze nigdzie nie ma idealnego rozwiązania. I tu mogłoby się jeszcze coś ciekawego wydarzyć. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, kolader napisał:

Ale ja mam Murraya. Do tego nie ma goło, tak jest wlasnie u konkurentów. Zobacz sobie moj obecny skład, zobacz kogo moge podpisac z cap holdow. To nie sa jakies no namy.

No przecież jakbyś wygrał Paula i Duranta to nie tylko byś musiał zrzucić wszystkie cap holdy ale także wymienić część graczy pod kontraktami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

No przecież jakbyś wygrał Paula i Duranta to nie tylko byś musiał zrzucić wszystkie cap holdy ale także wymienić część graczy pod kontraktami. 

Rabialne. 

A z CH to bym z Walkera największe obciążenie i tak zrezygnował. 
Co ciekawe mam cap space aby ewentualnie pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał:

A co z tym Brooksem było?

Tangiers wykorzystał jego 4 rok w minimalnej umowie i Brooks cały ostatni sezon grał za minimum. 

To był taki kontrakt jak miał np jokic w rl NBA. Ogólnie sytuacja bez precedensu żeby gościowi z tego poziomu podjąć minimum w 4 roku umowy, gdy na rynku byli chętni dać mu 60mln + umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Wygląda na to że wydymanie Dillona Brooksa nie przeszkodzi Heat w wygraniu Duranta. 

Tylko niech potem nikt nie narzeka jak nierealnie sie traktuje u nas graczy. 

Ja ofertę sign and trade traktuje wyżej niż tą złożoną przez cap space. Oczywiście mam w pamięci sprawę Dillona Brooksa, ale mimo to uważam, że Durant powinien trafić do Heat. 

Oznaczam też @january ;)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tych co tak zerojedynkowo pochodza do brooksa.

knicks podjeli opcje mitchella robinsona rok temu na minimum, pomimo tego, że dostałby wysoka umowe. mielibygo zastrzezonego bez podejmowania opcji.

W tym roku z kim podpisal? Z Knicks jako niezastrzezony. 60/4.

identyczne sytuacje.

takze te wasze intepretacje a propo brooksa sa c***a warte

i zadna to sytuacja bez precedensu jak tu niektorzy znaffcy pisza

ps.  goat in. goat zaoral. goat out. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo stawiam snt trochę wyżej, niż zwykle rzucenie hajsu w ciemno do zespołu, gdzie nie ma grajków. Zakładam, że snt= Zawodnik miał chęć gdzieś trafić.

Bo Heat mają Doncicia I widzę go bardziej grajacego tam, z niezłym fitem niż łamliwym cp3, nurkiciem i przepłaconym fletem. Durant jest stary, opuszcza dużo meczow I wie, że potrzebuję kogoś kto będzie ciągnął go w RS.

 

Fajny core, tj. Mają rolesow jak Dipo czy Portis za małe pieniądze. Do tego Horford na capholdzie.

 

Dla mnie to takie 55-60% dla Heat vs Pacers, takze nie wykluczam zmiany zdania last minute w ostatniej chwili.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, człowiek...morza napisał:

dla tych co tak zerojedynkowo pochodza do brooksa.

knicks podjeli opcje mitchella robinsona rok temu na minimum, pomimo tego, że dostałby wysoka umowe. mielibygo zastrzezonego bez podejmowania opcji.

W tym roku z kim podpisal? Z Knicks jako niezastrzezony. 60/4.

identyczne sytuacje.

takze te wasze intepretacje a propo brooksa sa c***a warte

i zadna to sytuacja bez precedensu jak tu niektorzy znaffcy pisza

ps.  goat in. goat zaoral. goat out. 

Robinson większość sezonu był kontuzjowany, więc tu podjęcie czwartego roku łatwiej zrozumieć. 

U Nas mamy chociażby tak z Grayson Allen. Ale to jest nazwisko innego kalibru i w innej sytuacji. 

Derrick White jest w plecy koło 10mln, a Brooks to już nawet ponad 20. On tego Heat nigdy nie wybaczy. A hańba nad tangiersem unosi się tym większa, że moim zdaniem złamał tu regulamin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, człowiek...morza napisał:

dla tych co tak zerojedynkowo pochodza do brooksa.

knicks podjeli opcje mitchella robinsona rok temu na minimum, pomimo tego, że dostałby wysoka umowe. mielibygo zastrzezonego bez podejmowania opcji.

W tym roku z kim podpisal? Z Knicks jako niezastrzezony. 60/4.

identyczne sytuacje.

takze te wasze intepretacje a propo brooksa sa c***a warte

i zadna to sytuacja bez precedensu jak tu niektorzy znaffcy pisza

ps.  goat in. goat zaoral. goat out. 

Jalen Brunson też podpisał z Knicks w identycznej sytuacji. Dla mnie to biznes, po prostu Brooks wybiera ekipę, która da mu najlepiej zarobić. Żadnych zniżek dla Heat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, LAF napisał:

Dlaczego ? 

Uważam, że zawodnik zawsze chce podziękować organizacji dla której grał przez kilka lat i w ten sposób Wizards zyskują assety, a on klub dający mu szansę na mistrzostwo. Sytuacja win-win. 

Ucieczki za darmo często kończą się złością kibiców i paleniem koszulek. Właściciele też to krytykują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.