Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, tangiers napisał:

Mysle, ze jest znaczaca roznica jak w zespole w serii wypada ci opcja nr 1(Luka) a pozniej opcja nr 2 ( Khris) vs odpada ci tylko opcja nr 2 (Fred). Jakby Paul wypadl na 3 mecze jak Luka, to pewnie ja bym przeszedl. Ale czy bylby sens robienia z tego wielkiego zwyciestwa, nie sadze. Wykorzystales moje absencje, jak to czesto bywa w PO, natomiast przy pelnych skladach nie mialbys zbyt duzo do powiedzenia.
 

Tego akurat nie mozesz zagwarantowac ;).  Ale jesli paycut Paula ma sluzyc do zbudowania frontcourtu w postaci Nurkic-Horford to odradzam ze sportowego punktu widzenia.

Ad1: co nie zmienia faktu ze bilans RS i wynik w PO sugeruje ze Pacers to jednak lepszy team bro.. a nawet jesli nie, i w zdrowych składach byłoby 4:3 dla ciebie, to nie jest to drastyczna różnica, Co próbujesz nam wmówić Ty ;)

my point is : jesli pacers to gorsza opcja sportowo to tylko nieznacznie a w realu durant nie wskazywał najlepszych sportowo opcji (celtics, Warriors) ani nie wskazywał teamów w których miałby duże szanse i bardzo młoda gwiazdę u boku ( Mavs, nuggets, Bucks, sixers). Wskazał za to competitive Zespol W którym jest Chris Paul. Tutaj dostał ofertę od Pacers, Którzy odpadli na tym samym etapie sezonu co Real suns, którzy tez maja Chrisa paula. 

ad2:

tak

samo jAk ty nie zagwarantujesz mistrzostwa z 23-latkiem jako lider ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

 

@bogans2 witam debiutanta. Chciałem się dowiedzieć jakie argumenty stoją za Durantem w Nets wg ciebie w chwili gdy już wiadomo ze cp3 wybrał Pacers. 

Ale wybral przed moim glosowaniem? To moze warto robic jakas aktualizacje w arkuszu glosowania zeby poszczegolnych graczy tam nie bylo skoro juz wiadomo gdzie pojda. Myslalem o duecie Durant - cp3 dlatego tak zaglosowalem(wczesniej mialem Duranta w Wizards z tego co pamietam ale zmienilem)

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Będzie beka jak @RonnieArtestics niewykorzystana kasę na Duranta wyda na horforda i brooksa

Smaka tez podbic lowryego i czytać te wygibasy artystyczne Alonzo, ale mam już niestety dużo pg :( 

1 minutę temu, bogans2 napisał:

Ale wybral przed moim glosowaniem? To moze warto robic jakas aktualizacje w arkuszu glosowania zeby poszczegolnych graczy tam nie bylo skoro juz wiadomo gdzie pojda. Myslalem o duecie Durant - cp3 dlatego rak zaglosowalem

No cp3 jest już przegłosowany ze zostaje w pacers, wiec masz jeszcze prawie dwie godziny docnamyslu :)!

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bogans2 napisał:

Ale wybral przed moim glosowaniem? To moze warto robic jakas aktualizacje w arkuszu glosowania zeby poszczegolnych graczy tam nie bylo skoro juz wiadomo gdzie pojda. Myslalem o duecie Durant - cp3 dlatego rak zaglosowalem

Twoje zdziwienie pokazuje tylko ze to rozwiązanie jest bez sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Tutaj dostał ofertę od Pacers, Którzy odpadli na tym samym etapie sezonu co Real suns, którzy tez maja Chrisa paula. 

I jak juz wspominalem wczesniej Suns rok wczesniej doszli do finalow(podobnie jak moi Heat), gdzie ty odpadles w Play in. Suns wygrali wtedy RS (podobnie jak moi Heat). Co do kwestii Booker > Fred to jest chyba oczywista sprawa.

Mozna szukac analogii na sile z real NBA, ale w srodowisku BeGM to ja oferuje Durantowi lepszy zespol i wieksze szanse na mistrzostwo. W mojej ocenie to sa kluczowe argumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Twoje zdziwienie pokazuje tylko ze to rozwiązanie jest bez sensu. 

Bez sensu jest to ze uzyskałem bezwzględna większość i wygrałem tym samym ? Bez sensu by było zmienianie głosów na cp3 do nets po ogłoszeniu waszego wzmocnienia dejounte w ostatniej chwili… kolader miał czas powiedzieć co kombinuje i tego jienzrovil do dziś… 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bogans2 napisał:

No z calym szacunkiem do Pacers ale mysle ze Durant wybralby Wizards i automatyczny trade do Heat? Tak? i gre z Donciciem, Portisem i Oladipo

Tak, doszedlem do takiego porozumienia z GMem Wizards po 3 latach negocjacji. Ponadto mam juz TOP10 pick z tego roku (Daniels) i birdy m.in. do Brooksa i Horforda, Andersona. Ponadto Strus jest RFA. Pod katem sportowym jestem w stanie stworzyc mu najlepsze warunki do wykorzystania koncowki jego prime.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

I jak juz wspominalem wczesniej Suns rok wczesniej doszli do finalow(podobnie jak moi Heat), gdzie ty odpadles w Play in. Suns wygrali wtedy RS (podobnie jak moi Heat). Co do kwestii Booker > Fred to jest chyba oczywista sprawa.

Mozna szukac analogii na sile z real NBA, ale w srodowisku BeGM to ja oferuje Durantowi lepszy zespol i wieksze szanse na mistrzostwo. W mojej ocenie to sa kluczowe argumenty.

Ja się zgadzam ze suns w realu to lepszy team niż mój, ale te różnice imo nie są drastyczne. Pacers mieli tempo na 58W w tym sezonie w begm, ale trzech najważniejszych graczy wypadło później w tym samym momencie każdy na około pół trymestru. Zdrowy Nurkic to podróbka Aytona, ale dobra podróba. VanVleet i Booker tu dużej różnicy nie ma moim zdaniem, ale to moje subiektywne zdanie oczywiście. VanVleet nadrabia tu w obronie moim zdaniem. Booker jest bardziej regularny w ataku, ale clue jest takie ze VanVleet to allstar, wiec ile może mu brakować do Bookera, który nie jest żadnym top5 playerem w lidze, tylko 10-15. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bogans2 napisał:

Juz zaglosowalem. Durant w Heat

Czyli bierzesz pod uwagę tylko i wyłącznie możliwości sportowe czy jak? Chciałbym zrozumieć twój tok rozumowania. Bo durant w realnym świecie  nie wskazał podczas trade request ani jednego zespołu z tych które maja młode super gwiazdy ( Mavs, Bucks, Nuggets) ani jednego zespołu z dwóch najlepszych (Celtics, Warriors). I jakos kłóci mi się to ze durant chce być pomagierem Doncica, który ma 23 lata i jest prawdopodobnie naturalna konkurencja dla duranta w przyszłych rankingach all-time ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

To na razie 13 głosów na Duranta, a potrzeba 14 do zakonczenia glosowania w jego temacie(nie glosuja ja, Sylvek, Ronnie,  Kolader)?

 

Przy remisie zostaje w poprzednim klubie czyli formalnie w Wizards. 

 

Teraz, RonnieArtestics napisał:

A nie maja Heat 12 teraz ? 
 

Mi wyszło 13 ale może się gdzieś pomylilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Przy remisie zostaje w poprzednim klubie czyli formalnie w Wizards. 

jak na moje jest to bledna intepretacja, wbrew duchowi/intencji przepisu.

 

od razu mowie, ze jak ktos uwaza inaczej, ten nie ogarnia o co chodzi w przepisach i jak nalezy je intepretowac i za brame

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.