Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, january napisał:

Nie idzie;)

Ale dla kilku ekip z pogranicza PO może będzie celem;)

Rozmawiałeś o tym z LeBronem? Przeciez podpisanie go nie oznacza ze musisz grać z nim w s5 po 35mpg.

Jak chcesz pozyskać jakiegokolwiek weterana za minimum i jednocześnie napluc na Westbrooka o którym wiadomo ze chce do Lakers? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ostra walka o Krzysia i Duranta czyli jak dla mnie trochę taka parę superstarow ryzykowną, po tym jak potraktował Nets w RLu jest dla mnie sporym znakiem zapytania czy w przypadku gdy Krzysiu znowu by złapał jakiś uraz na PO to nie zarządzał by wymiany po sezonie stwierdzając że to jednak nie to i szkoda mu marnować swoje ostatnie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ale już jak opuszczał Warriors to podkreślał, że chciałby by klub na jego odejściu coś zyskał. 

Możesz znaleźć taki cytat? Jedno z pierwszych zdań po odejściu jakie znalazłem, nieco temu przeczy: "When it was time to make a decision on my future, I just thought solely about me."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, january napisał:

Wręcz przeciwnie, Durant tam docisnął Warriors i musieli oddać 1 pick więcej.

Jeśli @fluber chciałeś swą decyzję o zwolnieniu Bricka argumentować tym, że pójdzie do Lakers to warto było najpierw zbadać teren:)

No byłem przekonany że za minimum jako nawet 15 do składu to go weźmiesz chociażby dla kultury organizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej chwili:

trwaja rozmowy pomiędzy spurs i nets aby przechylić szale zwycięstwa pozyskania Duranta i CP3 do Nets gdyby dołączył do graczy trzeci AS w osobie 25 letniego Dejounte.  Chętnie poznam zdanie obu SS na tego typu wzmocnienie gdyby doszło do zamknięcia tematu o 0:01. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Z ostatniej chwili:

trwaja rozmowy pomiędzy spurs i nets aby przechylić szale zwycięstwa pozyskania Duranta i CP3 do Nets gdyby dołączył do graczy trzeci AS w osobie 25 letniego Dejounte.  Chętnie poznam zdanie obu SS na tego typu wzmocnienie gdyby doszło do zamknięcia tematu o 0:01. 

CP3 już oficjalnie podpisał z Pacers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

A to do północy nie można zmienić zdania. Morris to lubi?

Ja sam się waham. 

Chyba nie można było zmieniać zdania jak już było po zawodach z tego co pamietam. Można zmieniać zdanie tam gdzie nie rozstrzygnięte, wiec zachecam do głosowania na Duranta w Pacers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ignazz napisał:

Z ostatniej chwili:

trwaja rozmowy pomiędzy spurs i nets aby przechylić szale zwycięstwa pozyskania Duranta i CP3 do Nets gdyby dołączył do graczy trzeci AS w osobie 25 letniego Dejounte.  Chętnie poznam zdanie obu SS na tego typu wzmocnienie gdyby doszło do zamknięcia tematu o 0:01. 

Co Ci obiecal, ze chcesz mu oddac Murraya? :P Wydawal sie dopiero co nietykalny, z tego co pisales pare postow temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Ale już jak opuszczał Warriors to podkreślał, że chciałby by klub na jego odejściu coś zyskał. 

No widzę ze pięknie cie karpik zgasił ze jednak głównie myslal o sobie, to może jednak zmiana głosu? ;) 

serio wierzysz ze Durant chce być pomagierem 22-latka ? :o 
 

 

Plus ja @Reikai i @MarcusCamby nie rozumiem totalnie czemu durant miałby iść na rękę Wizards, którzy mu u nas zmarnowali dwa lata, bo nawet ani razu nie weszli do playoffs, tak obudowywał pięknie duet Harden-Durant nasz Sylvinho. Zapominacie o tym fakcie. Zobaczcie jaki jest w realu zły na nets, a tu wyniki były dużo gorsze, lol. Jestem w stanie uwierzyć ze Durant chciał dobrze dla Warriors po 2 tytułach, ale dla Wizards? Z jakiej racji ? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.