Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Eld napisał:

Ty lepiej pilnuj swojego kurnika i nie strasz mnie banami.

Dzięki za radę. W kwestii bana niczym nie straszę, chciałem Cię po prostu uprzejmie poinformować, że masz sporą szansę go zarobić na III turę

5 minut temu, january napisał:

Niemniej SnT Conleya jest na 100% nieprawidłowe. Regulamin + Cbafaq

Racja, snt minimum 3 lata 

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Dobra - chcę mieć oficjalne stanowisko Rady. 

A Ty lepiej pilnuj swojego kurnika i nie strasz mnie banami.

 

18 minut temu, ozzy110 napisał:

Widzisz Eld nawet nie wiesz w czym jest problem. Karpik dobrze pisze. Jeśli Allen miałby umowę 15 mln to nie ma problemu, ale tu zarabia 16 a 16 > 10+5

Dlatego właśnie Jasiek kazał zaznajomić się z tym przepisem...

 

13 minut temu, ozzy110 napisał:

Tak tylko, że ty już zaoferowałeś umowę Powellowi a nawet zrzucając wszystkie cap holdy i podpisując Normana podpis Nurkica wrzuca cię ponad salary cap

Prosze

Na ten moment jedyna opcja zatrzymania Nurkica to reoferta w ramach praw birda bez s&t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ozzy110 napisał:

Prosze

Na ten moment jedyna opcja zatrzymania Nurkica to reoferta w ramach praw birda bez s&t

Zastanawiające, wręcz wybiórcze jest podejście do CBAFAQ. Przy blockbustrze z Harden nikt, dosłownie k**** nikt nie sprawdzał BYC. ( Durant za Bledsoe ?!?!?! ). Nie mam pretensji do nikogo, że ten zapis przegapiłem - mam pretensje do siebie ale nie będę jak ten furiat Ronnie rzucał teraz papierami i wszystkich wyzywał. Za to mam też pretensje, że niektórzy wyłapują to co chcą wyłapać, a innym pewne rzeczy ot tak po prostu przechodzą. 

Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Wyjątki mi wracają i Okoro zostaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Zastanawiające, wręcz wybiórcze jest podejście do CBAFAQ. Przy blockbustrze z Harden nikt, dosłownie k**** nikt nie sprawdzał BYC. ( Durant za Bledsoe ?!?!?! ). Nie mam pretensji do nikogo, że ten zapis przegapiłem - mam pretensje do siebie ale nie będę jak ten furiat Ronnie rzucał teraz papierami i wszystkich wyzywał. Za to mam też pretensje, że niektórzy wyłapują to co chcą wyłapać, a innym pewne rzeczy ot tak po prostu przechodzą. 

Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Wyjątki mi wracają i Okoro zostaje. 

Będę miał wieczorem czas to specjalnie sprawdzę kwoty tamtego blockbustera jak znajdę stary arkusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, karpik napisał:

W kwestii bana niczym nie straszę, chciałem Cię po prostu uprzejmie poinformować, że masz sporą szansę go zarobić na III turę

A z jakiego powodu miał bym dostać tego bana? Za co?

I jeszcze jedno - czyli deal snt po Turnera też by nie przeszedł. Mylę się @karpik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Eld napisał:

Zastanawiające, wręcz wybiórcze jest podejście do CBAFAQ. Przy blockbustrze z Harden nikt, dosłownie k**** nikt nie sprawdzał BYC. ( Durant za Bledsoe ?!?!?! ). 

Wymiana Hardena i Duranta to były dwie, zupełnie nie powiązane ze sobą wymiany. A Durant, z tego co pamiętam, poszedł za Bledsoe i M. Gasola na wysokiej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było - oficjalnie odpuszczam ten spór o Nurkića. Przyjmuję do wiadomości to co napisał Radny Ozzy. 

Ale bardzo mi zależy na odpowiedzi na poniższe: 

30 minut temu, Eld napisał:

A z jakiego powodu miał bym dostać tego bana? Za co?

I jeszcze jedno - czyli deal snt po Turnera też by nie przeszedł. Mylę się @karpik?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

SNT który miałem dogadany z Pacers przed aferą z LMA gdzie miał iść Nurek + Okoro za Turnera.

Wszystko zależy od tego czy zrzuciłbyś wszystkie cap holdy, ale zakładając pozostawienie Powella to i tak by nie przeszedł

Więc teraz to już w ogóle 3 strike dla ciebie i out 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Eld napisał:

A z jakiego powodu miał bym dostać tego bana? Za co?

I jeszcze jedno - czyli deal snt po Turnera też by nie przeszedł. Mylę się @karpik?

Mógłbyś dostać bana na III turę, jeśli uparłbyś się na to snt, a jednocześnie wygrał podpis Powella. Generalnie sam nie wiem jak interpretować Twoją sytuację, bo teoretycznie ktoś może rzucić kontrofertę Powellowi i może go wygrać, a Ty wtedy masz cap space, żeby zrobić snt Nurka. Jeśli byś jednak wygrał Powella i Nurka do Bulls, to wg regulaminu nie podpisujesz nikogo oraz dostajesz bana na następną turę. Ogólnie rada uznając ten snt za nielegalny idzie Ci mocno na rękę.

A Turnera to nie wiem, nie znam szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, karpik napisał:

A Turnera to nie wiem, nie znam szczegółów.

Nurek ( 10M ) + Okoro ( 4,5M ) + Reid ( 1,7M ) za Turnera. Oczywiście w s'n't.

 

10 minut temu, ozzy110 napisał:

Już mnie wystraszyłeś, że jakąś karę zarobiłem.

A dopytuje się czy ten snt po Turnera by przeszedł bo ciekaw jest czy Ronnie zwyzywał by tylko mnie, że nie sprawdziłem i jak mogłem nie wiedzieć co to BYC, czy tego co to znalazł w CBAFAQ 🤣.

 

13 minut temu, karpik napisał:

Ogólnie rada uznając ten snt za nielegalny idzie Ci mocno na rękę.

Od w zasadzie dwóch lat nie brałem udziału w FA w I i II turze. Rok temu zbierałem oferty bo sam startowałem chyba tylko na IV turę, a dwa lata temu udało mi się odejść z Bostonu więc człowiek o pewnych rzeczach zapomina. 

Rada to niech lepiej pamięta, że przy wężyku two-way CM właśnie zjechał kilkanaście pozycji w dół :).

 

17 minut temu, ozzy110 napisał:

 

W sumie ciekawa sprawa, że Aquaman nie dostał ani jednej oferty nawet na te 10 mln w 1 roku

Cicho tam!

----------------------------------

Podsumowaniem całej sytuacji niech będzie to, że jak się robi s'n't to bezpieczniej jest na wysokich kontraktach albo po prostu dobrze liczyć. No i odzyskałem full MLE :) i nie będę miał apronu nad głową :). Nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

No to by nie przeszło. 

Buhahahahahaha :D . Ty to specjalnie teraz zrobiłeś z przypomnieniem o BYC, bo nie chciałeś zostać zwyzywany *joke ofc*

Ja prdl, że ja wtedy tego nie pociągnąłem dalej. Ledwo co GM Pacers wylewu nie dostał z powodu LMA, a tu jeszcze chwilę później taki liść w twarz. 

-------------------------------------------

Trzeba będzie coś nad tym Nurkićem w reofertach pomyśleć. To, że rezygnuję z kłócenia się o to czy oferta legalna czy nie, nie oznacza, że puszczę go za frajer. Wytrzymałem z nim 3 lata, to może jeszcze w końcu fortuna się odwróci i zagra więcej niż 37 meczów w 2 sezony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, january napisał:

Nie masz reoferty na Nurkicia. Tylko kontrofertę.

No, myli mi się. W innych postach też tak pewnie popisałem.

Wiadomo, że chodzi o kontrofertę.

16 minut temu, ozzy110 napisał:

Żebyś właśnie @Eld znowu nie strzelił gafy. 

Nie, nie. Luz. Teraz w tych dwóch kontrofertach pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.