Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, karpik napisał:

Jasiek to od dawna robi wszystko, żeby storpedować moje ruchy (jest to słabe, ale się przyzwyczaiłem), a Regis pokazuje piękne double standards po tym jak potraktował Adebayo w zeszłe lato.

Ale jakie double standards. Ja w zeszłym roku o żadnym extension z Bamem nie rozmawiałem, Ty rozmowy podjąłeś. Złożyłeś propozycję, której Young nie przyjął i dał Ci jasno do zrozumienia, czego oczekuje, a Ty to zlałeś. Słabe, ale ja jakby co jestem przeciw trade request, będziesz mógł mu dać to czego oczekuje za rok. Jeśli nie to odejdzie. Bam dostał to czego chciał i na co zasługuje, nie wiem dlaczego Young miałby robić Ci jakieś przysługi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Ja się zastanawiam jak wygląda wiarygodność organizacji, która składa takie oferty zawodnikowi jak większość z II tury? Przecież tam jest multum propozycji, które są <2/3 tego co w realu. Skoro można wnioskować o TR, to imo niektóre organizacje, nawet w przypadku podniesienia swoich ofert, powinne być skreślone na późniejszych etapach negocjacji za brak szacunku/ ordynarną próbę orżnięcia. Jakbym na rozmowie z potencjalnym pracodawcą usłyszał na początku, że proponuje mi 60% płacy rynkowej, to grzecznie, acz stanowczo bym podziękował, myśląc sobie "frajera szukasz?" :)

Przy pierwszych ofertach niestety nie oplaca sie dawac duzych pieniedzy. Na przykladzie Wooda - gdybym mu nie dal 20 mln+ tylko poczekal do drugiej rundy i dal 10 mln za sezon, dopiero przy reofertach rzucajac 20 mln, mysle ze nikt by mnie nie przebil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eMeS napisał:

Przy pierwszych ofertach niestety nie oplaca sie dawac duzych pieniedzy. Na przykladzie Wooda - gdybym mu nie dal 20 mln+ tylko poczekal do drugiej rundy i dal 10 mln za sezon, dopiero przy reofertach rzucajac 20 mln, mysle ze nikt by mnie nie przebil.

Pierwszy przykład z brzegu @january Pisze o TR dla Younga i pewnie ma trochę racji. Ale po takim sezonie jak ostatni przychodzi Clint z agentem do biura Lakers, a tam na stole czeka na niego kartka, na której najważniejszą informacją jest 20/2. Czy może czuć się doceniony? Czy pomyśli sobie, że pracodawca szanuje go próbując oferować takie coś?

Takich ofert jest dużo więcej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Regis napisał:

Ale jakie double standards. Ja w zeszłym roku o żadnym extension z Bamem nie rozmawiałem, Ty rozmowy podjąłeś. Złożyłeś propozycję, której Young nie przyjął i dał Ci jasno do zrozumienia, czego oczekuje, a Ty to zlałeś. Słabe, ale ja jakby co jestem przeciw trade request, będziesz mógł mu dać to czego oczekuje za rok. Jeśli nie to odejdzie. Bam dostał to czego chciał i na co zasługuje, nie wiem dlaczego Young miałby robić Ci jakieś przysługi. 

Z rozmów z GMami (na pewno Tecu i ozzy) wynikało, że identyczna oferta jak w real minus PO będzie ok. Przekonamy się w głosowaniu. Myślałem, że klaszczesz tamtym postem jaśkowi, ale skoro nie, to masz prawo do własnej opinii. A z Adebayo nie wyszło spoko, bo moim zdaniem lepiej zaproponować extension niż nie zaproponować ;)

5 minut temu, Eld napisał:

I w którym miejscu jest wspomniane, że cap holdy są wliczane do tego? Bo ja tego nie znalazłem.

Cap holdy są wliczane so salary cap od zawsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Ale Sota zrobiła w c***a lbsa lol

Fajni przyjaciele xd 

Jeszcze się II tura FA nie skończyła, a Ty już zarobiłeś pierwszą karę :D. Gratulacje!

W dniu 9.07.2021 o 21:14, Eld napisał:

==================================================================================================

Przyznane punkty karne: ( aktualizacja po składaniu ofert na II turę FA 2021)

 

3 -  @człowiek...morza - 28.05.2021, 08.08.2021, 24.08.2021

2 -  @Ashigaru - 08.08.2021, 24.08.2021

2 - @BMF - 08.08.2021, 24.08.2021

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Powód przyznania punktu karnego:

 

  • 8.05.2021 - @człowiek...morza ( decyzja Rady ) - brak udziału w głosowaniu na T3 RS 2020/21 ( Maj 2021 )
  • 08.08.2021 - @człowiek...morza - brak wysłania informacji "brak ofert" do zbierającego oferty
  • 08.08.2021 - @Ashigaru - brak wysłania informacji "brak ofert" do zbierającego oferty
  • 08.08.2021 - @BMF - brak wysłania informacji "brak ofert" do zbierającego oferty
  • 24.08.2021 - @człowiek...morza - brak wysłania informacji "brak ofert" do zbierającego oferty
  • 24.08.2021 - @BMF - brak wysłania informacji "brak ofert" do zbierającego oferty
  • 24.08.2021 - @BMF - brak wysłania informacji "brak ofert" do zbierającego oferty

 

 

Patrz lepiej na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trae young to inny poziom niż Mitchell zarówno wtedy jak i teraz, gościu w sophomore Season robił 30 punktów na mecz, w rl NBA wprowadził wóz papy i węgla duzo dalej niż ktokolwiek się spodziewał. Nie jestem tu po stronie jaska jeśli chodzi o tr ale gracze z tego poziomu nie podpisują umów bez po. Ode mnie głos na pewno na nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Cap holdy są wliczane so salary cap od zawsze :)

Tak czy siak oferta snt jest prawidłowa.

A jeśli uważasz że nie to poproszę o rozstrzygnięcie Radę bo daję sobie łeb uciąć, że w takim razie przy słynnym snt Hardena i innych BYC też nie był zachowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Tak czy siak oferta snt jest prawidłowa.

Nie jest, bo taka wymiana nie przechodzi wg CBA :) Ten sam przypadek, co turę wcześniej z Jrue.

Dodatkowo kilka dni temu jasiek pisał o BYC, żeby nie było zdziwka, Ty mu nawet odpisałeś, a teraz jesteś nagle zdziwiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Nie jest, bo taka wymiana nie przechodzi wg CBA :) Ten sam przypadek, co turę wcześniej z Jrue.

No nie taki sam bo Jrue miał rosnący kontrakt, a tu Pablo daje mu stały kontrakt.

Wskaż dokładnie aby ułatwić Radzie podjęcie właściwej decyzji zdanie które to eliminuję nasze snt.

Nawet sprawdziłem. Przy największym blockbusterze tej gry Harden/Beal/Bam/Porzingis/Durant/Bledsoe przy tamtym dealu jakoś nie podnosiłeś lamentu o BYC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

No nie taki sam bo Jrue miał rosnący kontrakt, a tu Pablo daje mu stały kontrakt.

Wskaż dokładnie aby ułatwić Radzie podjęcie właściwej decyzji zdanie które to eliminuję nasze snt.

Ten sam, w sensie, że wymiana w proponowanej formie jest niemożliwa do przeprowadzenia. Nurkic miał w zeszłym sezonie kontrakt 10 mln, proponujecie mu 40% podwyżki, więc zgodnie z BYC jego salary w snt jest równe poprzedniemu kontraktowi (10 mln). Maksymalna kwota salary jaką możesz w takim układzie przyjąć wynosi 15 mln, a Jarrett Allen zarabia 16 mln. Trejd nie przechodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Eld napisał:

No nie taki sam bo Jrue miał rosnący kontrakt, a tu Pablo daje mu stały kontrakt.

Wskaż dokładnie aby ułatwić Radzie podjęcie właściwej decyzji zdanie które to eliminuję nasze snt.

Nawet sprawdziłem. Przy największym blockbusterze tej gry Harden/Beal/Bam/Porzingis/Durant/Bledsoe przy tamtym dealu jakoś nie podnosiłeś lamentu o BYC.

Widzisz Eld nawet nie wiesz w czym jest problem. Karpik dobrze pisze. Jeśli Allen miałby umowę 15 mln to nie ma problemu, ale tu zarabia 16 a 16 > 10+5

Dlatego właśnie Jasiek kazał zaznajomić się z tym przepisem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Ten sam, w sensie, że wymiana w proponowanej formie jest niemożliwa do przeprowadzenia. Nurkic miał w zeszłym sezonie kontrakt 10 mln, proponujecie mu 40% podwyżki, więc zgodnie z BYC jego salary w snt jest równe poprzedniemu kontraktowi (10 mln). Maksymalna kwota salary jaką możesz w takim układzie przyjąć wynosi 15 mln, a Jarrett Allen zarabia 16 mln. Trejd nie przechodzi.

Uznam to za mocno niesprawiedliwe bo nie takie snt przechodziły w grze i jakoś nikt nigdy o żadnym BYC nie wspominał. Wybiórcze traktowanie.

Do tego wciąż mam wątpliwości czy cap holdy wliczają się przy BYC do SC bo przecież ja je mogę w każdej chwili zrzucić i nawet mam na to dwa dni po zakończeniu II tury co na pewno uczynię i będę pod SC.

Niech Rada to rozstrzygnie. @cvbe @LONGER01 @Ashigaru @ozzy110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Uznam to za mocno niesprawiedliwe bo nie takie snt przechodziły w grze i jakoś nikt nigdy o żadnym BYC nie wspominał. Wybiórcze traktowanie.

Do tego wciąż mam wątpliwości czy cap holdy wliczają się przy BYC do SC bo przecież ja je mogę w każdej chwili zrzucić i nawet mam na to dwa dni po zakończeniu II tury co na pewno uczynię i będę pod SC.

Niech Rada to rozstrzygnie. @cvbe @LONGER01 @Ashigaru @ozzy110

Tak tylko, że ty już zaoferowałeś umowę Powellowi a nawet zrzucając wszystkie cap holdy i podpisując Normana podpis Nurkica wrzuca cię ponad salary cap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

Tak tylko, że ty już zaoferowałeś umowę Powellowi a nawet zrzucając wszystkie cap holdy i podpisując Normana podpis Nurkica wrzuca cię ponad salary cap

Podpisanie Normana mogę sobie wstrzymać. Wszak to mój gracz, a nie z FA. Więc wpierw snt, a Normana podpiszę sobie później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Do tego wciąż mam wątpliwości czy cap holdy wliczają się przy BYC do SC bo przecież ja je mogę w każdej chwili zrzucić i nawet mam na to dwa dni po zakończeniu II tury co na pewno uczynię i będę pod SC.

Cap holdy się wliczają zawsze do salary cap. Inaczej mając same spadające umowy, można byłoby najpierw podpisać np 3 maxy, a potem przedłużyć swoich :)

No i to prawda, że można cap holdy zrzucić potem, ale Ty złożyłeś ofertę Powellowi i chcąc mimo wszystko operować pod salary cap nie masz szans zmieścić ich obu. Ryzykujesz banem :)

1 minutę temu, Eld napisał:

Podpisanie Normana mogę sobie wstrzymać. Wszak to mój gracz, a nie z FA. Więc wpierw snt, a Normana podpiszę sobie później.

Cap hold Powella na to nie pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.