Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.03.2021 o 00:13, MarcusCamby napisał:

Kaminsky gdyby miał przed sezonem głosowanie player option na minimalnym kontrakcie to pewnie by sondował rynek, bo wypadnięcie mu nie groziło.

Ale on w Grizzlies dostawał 4mln i w trakcie sezonu został zwolniony. 

Dziwi mnie, że mając perspektywę startera Wizards tak mocno się waha. Z drugiej strony Sylvek też powinien dać mu to PO, bo tak to zrobił sobie niepotrzebną nerwówkę. 

I jak tam kaminsky postartowal w Wizards Camby? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, january napisał:

E tam, wyciągnąć można posty o Maliku jako starterze Twoje jak to nie może wchodzić z ławki, bo wtedy ma gorsze staty :) 

Ale mi to tam lotto, nie ma żadnych argumentów vs KCP do Lakers [tzn nie przez przypadek dziwaczną narrację próbowali uskuteczniać GMowie Wolves i Warriors :D, ale wiadomo o co chodzi]

to już nas odblokowałes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie 55-45 dla NYK versus LAL, nie chcialem o tym mowic publicznie, bo to jednak zespol @człowiek...morza , sami wiecie..., ale jednak te Dotsony, Plumlee, Cartery, Rubio, Tuckery, Beasleye, Bojany, Tylery Johnsony dostawaly od Knicks oferte 2 kontraktu, wiec powinno byc to dla mnie w jakis sposob nagradzane na waiverach czy FA. Gracze z 2 garnituru z LAL byli zazwyczaj wymieniani podczas kolejnych FA na nastepnych. 
 

Kasa identyczna, rola w zepole podobna, argument z piescionkiem podobny. Zdecyduja detale.

Dla mnie pewnie byloby lepiej jakby wyladowal w LAL, ale sklaniam sie ku NYK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

 

Kasa identyczna, rola w zepole podobna, argument z piescionkiem podobny. Zdecyduja detale.

Dla mnie pewnie byloby lepiej jakby wyladowal w LAL, ale sklaniam sie ku NYK

do tego rich Paul jest także agentem Anthonego Davisa :)

 

watpie by narazil umowe z davisem po to by zrobic dobrze lbj

wiec argument bo kcp nalezy do agencji paula i dlatego do lakers lezy
  •  
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

do tego rich Paul jest także agentem Anthonego Davisa :)

 

watpie by narazil umowe z davisem po to by zrobic dobrze lbj

wiec argument bo kcp nalezy do agencji paula i dlatego do lakers lezy
  •  

No to jak Rich Paul ma tu byc argumentem to raczej KCP w LAL.  Dobrze ci idzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

No to jak Rich Paul ma tu byc argumentem to raczej KCP w LAL.  Dobrze ci idzie.

 

rich paul to zaden argument

w sytuacji gdy gm lakers nie sciaga jego graczy

a nie ma zadnego poza lbj, wiec powolywanie sie na to przez Januarego nie ma sensu

edit: ejst mclemore, ale to dalej nic

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

No nie bardzo. Piszesz o mistrzach NBA vs ekipa, która ledwo weszła rok temu do 2R.

Przez wiele lat bedziemy z usmiechem przypominac sobie jak to CM polozyl serie z Sixers, ale na tu i teraz twoj core (Lebron, Butler, Ingram) i core (Kawhi, Davis, Irving) daje podobne szanse na mistrza

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

rich paul to zaden argument

w sytuacji gdy gm lakers nie sciaga jego graczy

a nie ma zadnego poza lbj, wiec powolywanie sie na to przez Januarego nie ma sensu

Ja w ogole nie zamierzam brac pod uwage agentow itp., bo daje to niesprawiedliwy handicap big marketom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tangiers napisał:

Przez wiele lat bedziemy z usmiechem przypominac sobie jak to CM polozyl serie z Sixers, ale na tu i teraz twoj core (Lebron, Butler, Ingram) i core (Kawhi, Davis, Irving) daje podobne szanse na mistrza

Wychodzi na to ze Sota złoży ofertę, bo zdaje się ze w Twojej opinii ich core ma największe szanse na tytuł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tangiers napisał:

Na razie 55-45 dla NYK versus LAL, nie chcialem o tym mowic publicznie, bo to jednak zespol @człowiek...morza , sami wiecie..., ale jednak te Dotsony, Plumlee, Cartery, Rubio, Tuckery, Beasleye, Bojany, Tylery Johnsony dostawaly od Knicks oferte 2 kontraktu, wiec powinno byc to dla mnie w jakis sposob nagradzane na waiverach czy FA. Gracze z 2 garnituru z LAL byli zazwyczaj wymieniani podczas kolejnych FA na nastepnych. 
 

Kasa identyczna, rola w zepole podobna, argument z piescionkiem podobny. Zdecyduja detale.

Dla mnie pewnie byloby lepiej jakby wyladowal w LAL, ale sklaniam sie ku NYK

Słuszna uwaga, Knicks mają mój głos. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Wychodzi na to ze Sota złoży ofertę, bo zdaje się ze w Twojej opinii ich core ma największe szanse na tytuł?

Odnosilem sie tylko do kwestii argumentu dot. pierscionkow. Nie jest to dla mnie kluczowe, zwlaszcza ze LAL, NYK rownowaza sie w tym zakresie. Sote mialbym nizej, ze wzgledu na to ze tradowales Lillarda, White mial byc long term, a wyszlo inaczej. Trzeba to jakos odpokutowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tangiers napisał:

Odnosilem sie tylko do kwestii argumentu dot. pierscionkow. Nie jest to dla mnie kluczowe, zwlaszcza ze LAL, NYK rownowaza sie w tym zakresie. Sote mialbym nizej, ze wzgledu na to ze tradowales Lillarda, White mial byc long term, a wyszlo inaczej. Trzeba to jakos odpokutowac

Spoko, poświęcę KCP by zmazać grzechy

Teraz, january napisał:

Nie - nie równoważą się. Jestem tutaj mistrzem, a NYK to ekipa co rok temu ledwo 1R przeszła. Mam znacznie lepszy bilans od Knicks. A w swej wyliczance pominąłeś Capelę.

Śliwkę tez pominął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Nie - nie równoważą się. Jestem tutaj mistrzem, a NYK to ekipa co rok temu ledwo 1R przeszła. Mam znacznie lepszy bilans od Knicks. A w swej wyliczance pominąłeś Capelę.

Capela to ma byc jakis swing vote? Juz ci pisalem ostanio przy tradzie DLO, ze to defensywny C, ktory nie jest dla mnie jakims difference makerem w PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Zobaczymy co zagra w PO, ale wedle wszelakich adv stats to jest top20 ligi i by far najważniejszy gracz w RL Hawks. Pomijanie go w wyliczance to parodia.

Przeciez juz byl w PO i na Warriors robil ledwo double/double, a mial spacing, elite kreatora i niezlego coacha. Mogl ich zdominowac, parkiet byl jego.  Wiem, ze jest troche lepszy, a nie na tyle, ze by go brac za nawet top 30 ligi. Trae to all nba gracz juz drugi rok pod rzad, a ty mi wyskakujesz z Capela jako mvp Hawks. Przeciez wiadomo od dawna, ze te adv staty (pewnie wrzucisz jakis zaraz) zawyzaja wyniki role playerom, zwlaszcza defensywnym ktorzy nie podejmuja prawie zadnego ryzyka w stosunku do liderow ofensywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.