Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, fluber napisał:

Tu wychodzi problem BeGM i patrzenia na RL NBA.

U nas to jest dwóch gości, którzy nie załapali się do ligi. Jak się ktoś nie załapał do ligi i w połowie sezonu dostaje do wyboru gwarantowany milion, albo gwarantowane 2,7 miliona to nie mam pojęcia nad czym on się k**** zastanawia.

kaminski nie jest gosciem ktory sie u nas nie zalapal.

dostal kontrakt od elda i to nieminimalny chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, cvbe napisał:

Z ciekawości, bo widzę, że Houston mocno podgoniło Washington w walce o Kaminsky'ego - chodzi tylko o to PO w drugim roku (to mocny argument, to prawda)? Bo minut chyba dużo więcej w Wizards? Nie twierdzę, że Houston to zły wybór, może i macie rację ale w Houston chyba nie bardzo minuty będą?

Dla mnie też jest też to dziwne. U mnie Kaminsky otrzyma zdecydowanie więcej minut niż w Houston przy Bamie i Porzingisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga fajnie, @Eld odkad jest gm'em wymienil caly sklad do gory nogami, mozliwe, ze przeprowadzil w tym czasie najwieksza liczbe wymian.

podobno mialo to byc karane, no ale jak widac pamiec bywa krotka. 

tym samym wolny agent czym predzej idzie do organizacji ktora w nastepnym okienku mzoe go wymienic

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Kaminskiego w trakcie sezonu zwolniło Memphis Grizzlies z umowy (i to nie minimalnej). W Wizz to on będzie najlepszym wysokim praktycznie, głosy na Rox dziwaczne.

To zwolnienie było 12 stycznia, już po FA.

To jest 28-latek po przejściach który po kilku sezonach gry wyleciał z ligi a nie młody perspektywiczny ziomek który szuka okazji żeby się pokazać. Rockets dają prawie 3 razy tyle gwarantowanej kasy. Jakby tam był yogi ferrell a nie kaminsky to 100 procent głosów byłoby na Rockets ale wszyscy patrzą przez pryzmat rl NBA co jest bez sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

To jest 28-latek po przejściach który po kilku sezonach gry wyleciał z ligi a nie młody perspektywiczny ziomek który szuka okazji żeby się pokazać. Rockets dają prawie 3 razy tyle gwarantowanej kasy. Jakby tam był yogi ferrell a nie kaminsky to 100 procent głosów byłoby na Rockets ale wszyscy patrzą przez pryzmat rl NBA co jest bez sensu. 

no to payne dostal wiecej kasy ode mnie.

jego sytuacja wyglada w ten sposob. albo pokaze sie w tym sezonie i jesli zrezygnuej z PO to w sposob oczywisty dla wiekszej kasy w lato albo wezmie PO i przedluzy swoja szanse na wykazanie sie w nba i ewentualny zarobek w przyszlosci (tzw. win-win)

zostajac w okc stawia wszyskto na jedna karte.  jak ie nie pokaze, to wypad na stale

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

swoja droga fajnie, @Eld odkad jest gm'em wymienil caly sklad do gory nogami, mozliwe, ze przeprowadzil w tym czasie najwieksza liczbe wymian.

podobno mialo to byc karane, no ale jak widac pamiec bywa krotka. 

tym samym wolny agent czym predzej idzie do organizacji ktora w nastepnym okienku mzoe go wymienic

No i co z tego, że największą ilość wymian? Obroniłem pick w zeszłym roku z którego mam Okoro, obroniłem się przed hardcapem i to wszystko zrobiłem nie tankując bezczelnie, a w tym roku poważnie się już rozważa mój udział w playoffs. Jak dodamy do tego zajebistą perspektywę na przyszłość w postaci młodego core który to najlepsze lata ma dopiero przed sobą to to chyba usprawiedliwa tą liczbę wymian? Poza tym kolejna teza a la CM czyli z dupy bo p3/4 wymian nastukałem albo na skreśleńcach, albo na swapach picków, albo na jakiś Drummondach czy Gary Clarkach tej zabawy. Ze znaczących nazwisk wiadomo, oddałem Jaylena i Sabonisa ale półtorej roku temu nie bylło innego wyjścia chcąc zachować pick i odratować finanse. Udało się prawie perfekcyjnie. A no i nadchodzi okres stabilizacji gdzie żaden zawodnik z mojego s5 ani 4 topowych rezerwowych nie poleciało w tym okienku i nie polecą w następnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Eld napisał:

No i co z tego, że największą ilość wymian? Obroniłem pick w zeszłym roku z którego mam Okoro, obroniłem się przed hardcapem i to wszystko zrobiłem nie tankując bezczelnie, a w tym roku poważnie się już rozważa mój udział w playoffs. Jak dodamy do tego zajebistą perspektywę na przyszłość w postaci młodego core który to najlepsze lata ma dopiero przed sobą to to chyba usprawiedliwa tą liczbę wymian? Poza tym kolejna teza a la CM czyli z dupy bo p3/4 wymian nastukałem albo na skreśleńcach, albo na swapach picków, albo na jakiś Drummondach czy Gary Clarkach tej zabawy. Ze znaczących nazwisk wiadomo, oddałem Jaylena i Sabonisa ale półtorej roku temu nie bylło innego wyjścia chcąc zachować pick i odratować finanse. Udało się prawie perfekcyjnie. A no i nadchodzi okres stabilizacji gdzie żaden zawodnik z mojego s5 ani 4 topowych rezerwowych nie poleciało w tym okienku i nie polecą w następnym.

A Minnesote to od 2 lat chcesz karać za wymiany xd 

fakt, nie opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

A Minnesote to od 2 lat chcesz karać za wymiany xd 

fakt, nie opinia.

Ja nie wymieniłem Lillarda, White, Wooda, Bouchera i pewnie bym ich nie wymienił gdyby przyszli do mnie.

7 minut temu, cvbe napisał:

To ja poproszę tego Chassona' Randle'a i Willy'ego Hernangomeza do mnie :)

Masz już wpisanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Eld napisał:

Jak dodamy do tego zajebistą perspektywę na przyszłość w postaci młodego core . Ze znaczących nazwisk wiadomo, oddałem Jaylena i Sabonisa ale półtorej roku temu nie bylło innego wyjścia chcąc zachować pick i odratować finanse.

Ja dalej sadze, ze talent > finanse i picki. 
Okoro jeśli nawet nie dobije, a będzie półkę niżej niż Jaylen to i tak będzie bardzo dobry scenariusz, który watpie, aby się ziścił 

Pytanie, czy pickami i Bagleyem(nie wiem czy był wtedy jescze u ciebie) nie dało się uratować tych finansów? 
 

Nie zrozum mnie złe, drużyna dalej spoko, ale jej sufit był dużo wyżej z Sabonisem i Jaylenem zamiast z OG i Okoro. 
 

ps. Ale z Randlem to ci się udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

Ja dalej sadze, ze talent > finanse i picki. 
Okoro jeśli nawet nie dobije, a będzie półkę niżej niż Jaylen to i tak będzie bardzo dobry scenariusz, który watpie, aby się ziścił 

Pytanie, czy pickami i Bagleyem(nie wiem czy był wtedy jescze u ciebie) nie dało się uratować tych finansów? 
 

Nie zrozum mnie złe, drużyna dalej spoko, ale jej sufit był dużo wyżej z Sabonisem i Jaylenem zamiast z OG i Okoro. 
 

ps. Ale z Randlem to ci się udało

To gdzie jest sufit tej drużyny tego nie wie nikt.

W momencie kiedy obejmowałem Thunder byli oni ponad luxury tax i co gorsza - był to już drugi rok z rzędu, a więc tax repeater. Zresztą sam dobrze wiesz jaka to robota jest z ratowaniem finansów bo sam czyściłeś payroll po Tomku i Woodenie. Z biegiem czasu cieszę się, że Bagleya u mnie nie ma. Nie cierpię takich ameb defensywnych więc niech mu dobrze będzie u Marcusa. Poza tym gdybym go nie sprzedał to finalnie nie miał bym Brogdona bo zysk z Marvina poszedł właśnie na kombinowane pozyskanie Malcolma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Eld napisał:

Ja nie wymieniłem Lillarda, White, Wooda, Bouchera i pewnie bym ich nie wymienił gdyby przyszli do mnie.

 

XD Nom ciężko byłoby wymienić jednocześnie White i Wooda skoro tego 1 pozyskaliśmy za tego 2 :) Lillarda wymieniliśmy na lepszego gracza, tak samo jak Bouchera :) 

Gdzie byłeś jak Minnesota jako jedyna składała ofertę Woodowi który nie miał nawet klubu w rl NBA wówczas :) 

Gubisz się Eld we własnej narracji ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

XD Nom ciężko byłoby wymienić jednocześnie White i Wooda skoro tego 1 pozyskaliśmy za tego 2 :) Lillarda wymieniliśmy na lepszego gracza, tak samo jak Bouchera :) 

Gdzie byłeś jak Minnesota jako jedyna składała ofertę Woodowi który nie miał nawet klubu w rl NBA wówczas :) 

Gubisz się Eld we własnej narracji ;) 

A któż to był lepszy od Damiana Lillarda?

O Woodzie i White piszę jako o przykładach. Obrotowe drzwi u Was. Cóż tu dużo ukrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

No i co z tego, że największą ilość wymian? Obroniłem pick w zeszłym roku z którego mam Okoro, obroniłem się przed hardcapem i to wszystko zrobiłem nie tankując bezczelnie, a w tym roku poważnie się już rozważa mój udział w playoffs. Jak dodamy do tego zajebistą perspektywę na przyszłość w postaci młodego core który to najlepsze lata ma dopiero przed sobą to to chyba usprawiedliwa tą liczbę wymian? Poza tym kolejna teza a la CM czyli z dupy bo p3/4 wymian nastukałem albo na skreśleńcach, albo na swapach picków, albo na jakiś Drummondach czy Gary Clarkach tej zabawy. Ze znaczących nazwisk wiadomo, oddałem Jaylena i Sabonisa ale półtorej roku temu nie bylło innego wyjścia chcąc zachować pick i odratować finanse. Udało się prawie perfekcyjnie. A no i nadchodzi okres stabilizacji gdzie żaden zawodnik z mojego s5 ani 4 topowych rezerwowych nie poleciało w tym okienku i nie polecą w następnym.

o jakbym alonzo czytal xd tylko on przynajmniej nie wymienil swoich 2 najlepszych zawodnikow

Godzinę temu, Eld napisał:

To gdzie jest sufit tej drużyny tego nie wie nikt.

ja wiem

podejrzewam, ze wiekszosc rowniez

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

To jest 28-latek po przejściach który po kilku sezonach gry wyleciał z ligi a nie młody perspektywiczny ziomek który szuka okazji żeby się pokazać. Rockets dają prawie 3 razy tyle gwarantowanej kasy. Jakby tam był yogi ferrell a nie kaminsky to 100 procent głosów byłoby na Rockets ale wszyscy patrzą przez pryzmat rl NBA co jest bez sensu. 

Kaminsky gdyby miał przed sezonem głosowanie player option na minimalnym kontrakcie to pewnie by sondował rynek, bo wypadnięcie mu nie groziło.

Ale on w Grizzlies dostawał 4mln i w trakcie sezonu został zwolniony. 

Dziwi mnie, że mając perspektywę startera Wizards tak mocno się waha. Z drugiej strony Sylvek też powinien dać mu to PO, bo tak to zrobił sobie niepotrzebną nerwówkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

Ja nie wymieniłem Lillarda, White, Wooda, Bouchera i pewnie bym ich nie wymienił gdyby przyszli do mnie.

Masz już wpisanych.

Czyli dobrze rozumiem, jesteś zwolennikiem systemu gdzie są równi i równiejsi ?

Tak czy siak, Payne bliżej do zawodnikówdo Lillarda, White, Wooda, Bouchera czy może jednak do tych zawodników, których wymieniałeś jak kartofle na straganie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.