Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, karpik napisał:

To jest akurat bardzo głupia zasada u nas z której dopiero teraz sobie zdałem sprawę. Załóżmy, że Celtics mają 35 mln wolnej gotówki, w realu by dogadali się z kimś za np 25 mln, a z Adamsem za 10. Technicznie najpierw by jednak przedłużyli Adamsa schodząc z jego cap holdu, a dopiero potem podpisali gościa za 25. U nas wystarczyłoby wprowadzić zasadę, że podpisujemy graczy po 3. turze i problem rozwiązany.

 

25 minut temu, january napisał:

Pamiętaj kiedy i jak była wprowadzana.

Teraz system turowy i ograniczenia składania ofert - to całe jest do przemyślenia, skoro weszła opcja odrzucania wszystkich ofert przez graczy.

[tylko ja z góry mówię, że nie mam siły nad przemyśleniem tego wszystkiego :P )

Nie no Panowie trzeba będzie nad tym usiąść. Wspólna dyskusja. Zrobi się jakiś temat ku temu aby pozmieniać co nie co przed sezonem. Nie mówię o Waszym powrocie do rady ale o wspólnej burzy mózgów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Minuty największe ma na pewno w Wizards. 

w knicks ma 30 minut z marszu i miejsce w s5. nie da sie miec wiekszej roli

a w nawaizaniu do drugiego argumentu, waidomo ze knicks czy lakers to duzo bezpieczniejsza opcja

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Jak to nie większą rola? On ma tam z automatu pół godziny gry

CM ma ten sam argument co zwykle. Czyli biede w skladzie i faktycznie jak Kyrie sobie robi wakacje to gra: Dotsonem(za slaby na real Cavs, Trey Burkiem, Averym Bradleyem czy odkryciem towarzyskim Luwawu. No coz...nie klamie z ta bieda w skladzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

E tam, wyciągnąć można posty o Maliku jako starterze Twoje jak to nie może wchodzić z ławki, bo wtedy ma gorsze staty :) 

mysle, ze kluczowy byl w tej kwestii opis wrzucony przeze mnie. a tam beasley pelnil role 6thmana. wiec nie wiem co tu chcesz intepretowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.