Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Kaminsky gdyby miał przed sezonem głosowanie player option na minimalnym kontrakcie to pewnie by sondował rynek, bo wypadnięcie mu nie groziło.

Jasne. Tylko ciekawe czemu w rl NBA dostał jedynie niegwarantowany minimalny roczny kontrakt a potem został zwolniony przez sacramento. Taki gracz nie odrzuci dwuletniej gwarantowanej umowy dla 1/3 tej kwoty bo "będzie się mógł wykazać". Ja takiego przypadku w rl NBA nigdy nie widziałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Jasne. Tylko ciekawe czemu w rl NBA dostał jedynie niegwarantowany minimalny roczny kontrakt a potem został zwolniony przez sacramento. Taki gracz nie odrzuci dwuletniej gwarantowanej umowy dla 1/3 tej kwoty bo "będzie się mógł wykazać". Ja takiego przypadku w rl NBA nigdy nie widziałem. 

On ma gwarantowaną całkiem miłą kasę od Grizzlies przez dwa najbliższe lata. A w Wizards ma gwarantowanane fajne granie. Dwa cele spełnione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
2 godziny temu, Eld napisał:

Czas na zwalnianie graczy: Niedziela ( do dziś ) do godziny 23:59.

Czas na składanie ofert waiversom/two-way: Wtorek ( 20.04 ) do godziny 23:59.

Głosowania od Środy.

nie wiem po kiego niektóre kluby trzymają niektórych graczy.

na przykładzie clippers @Braveheart22 Jeff Teauge i Dieng.

Podejdźcie ludzie do tematu realistycznie. Powyżsi gracze nie są nawet dla mnie, ale taki dieng czy Drummond ( @ignazz)  powinni znaleźć się w wizards, skoro nie macie za nich ofert.

@Szulim Otto Porter też do zwolnienia

@Lucas Jamychal Green?

@ignazz Lou Williams, może Rudy Gay

@MarcusCamby Noel, Zeller

@Principe Adams

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

nie wiem po kiego niektóre kluby trzymają niektórych graczy.

na przykładzie clippers @Braveheart22 Jeff Teauge i Dieng.

Podejdźcie ludzie do tematu realistycznie. Powyżsi gracze nie są nawet dla mnie, ale taki dieng czy Drummond ( @ignazz)  powinni znaleźć się w wizards, skoro nie macie za nich ofert.

@Szulim Otto Porter też do zwolnienia

@Lucas Jamychal Green?

@ignazz Lou Williams, może Rudy Gay

@MarcusCamby Noel, Zeller

@Principe Adams

Wszystko spoko ale zwolnienie takiego Adamsa równa się utracie birdów do niego, a co za tym idzie zamknięcie sobie możliwości do ewentualnego sign and trade czy jakiegoś extension.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Wszystko spoko ale zwolnienie takiego Adamsa równa się utracie birdów do niego, a co za tym idzie zamknięcie sobie możliwości do ewentualnego sign and trade czy jakiegoś extension.

i erio myslisz, ze ktos sie zglosi po sign-and-trade przy tym co gra w tym sezonie?

dodatkowo zachowanie birdow powoduje zachowanie cap holdu (ktory. niegi jest na poziomie ponad 30 mln), wiec blokuje się w pierwszej i drugiej rundzie wolnej agentury, ktore z perspektywy celtics moga byc najwazniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

i erio myslisz, ze ktos sie zglosi po sign-and-trade przy tym co gra w tym sezonie?

dodatkowo zachowanie birdow powoduje zachowanie cap holdu (ktory. niegi jest na poziomie ponad 30 mln), wiec blokuje się w pierwszej i drugiej rundzie wolnej agentury, ktore z perspektywy celtics moga byc najwazniejsze

Gdybym miał jakiś ciężki kontrakt i nie miał perspektyw na jakiegoś centra to ja bym się pewnie zgłosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Ty się nie zasłaniaj interesem Celtics czy potrzebami Wizards, a plac jak chcesz się wzmocnić zamiast tu wymyślać :P

Otto Porter w rzeczywistości chyba nie poleciał na buyout, więc nie wiem czemu miałby polecieć u nas? 

bo u nas moze byc inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Prędzej mi kaktus na prąciu urośnie niż będę wzmacniał czołowe teamy za darmo dobrymi zawodnikami.

Chłopaki zostają, chociażby dla samych praw Birda.

bedzie zapamietane na wolnej agenturze

*nie będzie oczywiscie, bo niemniej winnych jest 95 % gm'ow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MarcusCamby napisał:

Prędzej mi kaktus na prąciu urośnie niż będę wzmacniał czołowe teamy za darmo dobrymi zawodnikami.

Chłopaki zostają, chociażby dla samych praw Birda.

Klasa i kultura organizacji.

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

bedzie zapamietane na wolnej agenturze

*nie będzie oczywiscie, bo niemniej winnych jest 95 % gm'ow

Mozesz pokazac jakies przyklady z real nba? Zawodnicy ida tam gdzie najwieksza kasa, a takie bajki wymyslaja agenci dorobkiewicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

dodatkowo zachowanie birdow powoduje zachowanie cap holdu (ktory. niegi jest na poziomie ponad 30 mln), wiec blokuje się w pierwszej i drugiej rundzie wolnej agentury, ktore z perspektywy celtics moga byc najwazniejsze

To jest akurat bardzo głupia zasada u nas z której dopiero teraz sobie zdałem sprawę. Załóżmy, że Celtics mają 35 mln wolnej gotówki, w realu by dogadali się z kimś za np 25 mln, a z Adamsem za 10. Technicznie najpierw by jednak przedłużyli Adamsa schodząc z jego cap holdu, a dopiero potem podpisali gościa za 25. U nas wystarczyłoby wprowadzić zasadę, że podpisujemy graczy po 3. turze i problem rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

To jest akurat bardzo głupia zasada u nas z której dopiero teraz sobie zdałem sprawę. Załóżmy, że Celtics mają 35 mln wolnej gotówki, w realu by dogadali się z kimś za np 25 mln, a z Adamsem za 10. Technicznie najpierw by jednak przedłużyli Adamsa schodząc z jego cap holdu, a dopiero potem podpisali gościa za 25. U nas wystarczyłoby wprowadzić zasadę, że podpisujemy graczy po 3. turze i problem rozwiązany.

wiele glupich jest zasad, ktore powoduje odejscie od realizmu na ktore zwracalem uwage

niewielu rozumie

proponowana przez ciebie regula do wprowadzenia od zaraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, karpik napisał:

To jest akurat bardzo głupia zasada u nas z której dopiero teraz sobie zdałem sprawę. Załóżmy, że Celtics mają 35 mln wolnej gotówki, w realu by dogadali się z kimś za np 25 mln, a z Adamsem za 10. Technicznie najpierw by jednak przedłużyli Adamsa schodząc z jego cap holdu, a dopiero potem podpisali gościa za 25. U nas wystarczyłoby wprowadzić zasadę, że podpisujemy graczy po 3. turze i problem rozwiązany.

Przecież jak kontrakt jest niższy niż cap hold to CH znika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Przecież jak kontrakt jest niższy niż cap hold to CH znika. 

No, ale w momencie, gdy Celtics by dogadali kontrakt za 25 mln, to u nas by musieli zrzucić cap hold Adamsa i stracić jego Birdy, co jest głupie. Wszystkie kontrakty z tur 1-3 powinny być oficjalnie podpisywane po 3. turze i wtedy nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.