Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

@Ashigaru i @ignazz

Proszę o sprawdzenie sobie w arkuszu poprawność wprowadzenia poniższego:

 

Spurs - Portland

 

POR in: #16 z 2020, 2023 2nd CLE/POR better, 2025 1st ORL (8-30), jeżeli niewykorzystany to przechodzi w 2026 1st Spurs

POR out: #18 z 2020. 2021 SAS/ORL (better), 2021 2rd Spurs, 2023 2nd CLE/POR worst

 

SAS in: #18 z 2020, 2021 SAS/ORL 1st better, 2021 2rd Spurs 

SAS out: #16, z 2020, 2023 2nd CLE/POR better, 2025 1st ORL (8-30), jeżeli niewykorzystany to przechodzi w 2026 1st Spurs

 

==============================================================

O to samo poproszę @Sylvinho. i @Principe o sprawdzenie sobie w arkuszu wprowadzenie poniższego, czy wszystko gra:

 

Boston - Wizzards

 

Celtics in: 

Cam Johnson, Capela, better 1st Hawks/Heat 2021, better 1st Wizards/Nuggets 2024, pick Wizards 2025 top 3 protected) oraz better 1st Wizards/Celtics z protekcją na pick Wizards w 2026 w top 9. Jeśli protekcja w 2025 roku się zrealizuje to protekcja ze swapu w 2026 się kasuje.

Celtics out:

Marcus Smart, Larry Nance Jr. 2nd Detroit 2021, worst 1st Hawks/Heat 2021, worst 1st Wizards/Nuggets 2024, oraz worst 1st Wizards/Celtics 2025 z protekcją top 3 na pick Wizards w 2026 w top 9. Jeśli protekcja w 2025 roku się zrealizuje to protekcja ze swapu w 2026 się kasuje

Wizards in: Marcus Smart, Larry Nance Jr. 2nd Detroit 2021, worst 1st Hawks/Heat 2021, worst 1st Wizards/Nuggets 2024, oraz worst 1st Wizards/Celtics z protekcją na pick Wizards w 2026 w top 9. Jeśli protekcja w 2025 roku się zrealizuje to protekcja ze swapu w 2026 się kasuje.

Wizards out: Cam Johnson,Clint Capela, better 1st Hawks/Heat 2021, better 1st Wizards/Nuggets 2024, pick Wizards 2025 top 3 protected), oraz prawo swapu picków 1st Wizards/Celtics z protekcją na pick Wizards w 2026 w top 9. Jeśli protekcja w 2025 roku się zrealizuje to protekcja ze swapu w 2026 się kasuje.

#2

Celtics in: Jonah Bolden

Celtics out: 2nd Celtics 2027

Wizards in: 2nd Celtics 2027

Wizards out: Jonah Bolden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ignazz napisał:

@Eld brakuje 2rd SPURS 2021 

U spurs 

Racja. Jest w Twoim oryginalnym poście, w tym przerobionym przeze mnie go brakło.

Widzisz Ignaś jak ważne jest poprawne wpisywanie wymian? To co przychodzi w jednej linijce, to co wychodzi w osobnej linijce i tak dla obu drużyn. Ja przy wprowadzaniu wymian jestem już przyzwyczajony do pewnego standardu, a nie, że muszę się domyślać co autor miał na myśli.

Mam nadzieję, że następne będzie zapisywał jak należy.

Tyle, że mam małe wątpliwości. @Ashigaru ma w arkuszu DAL/SAS better, a Tobie wysyła sam SAS 2nd. DAL/SAS worse jest w Orlando. Muszę się w Radzie upewnić jak do tego podejść.

12 minut temu, Eld napisał:

Racja. Jest w Twoim oryginalnym poście, w tym przerobionym przeze mnie go brakło.

Widzisz Ignaś jak ważne jest poprawne wpisywanie wymian? To co przychodzi w jednej linijce, to co wychodzi w osobnej linijce i tak dla obu drużyn. Ja przy wprowadzaniu wymian jestem już przyzwyczajony do pewnego standardu, a nie, że muszę się domyślać co autor miał na myśli.

Mam nadzieję, że następne będziesz zapisywał jak należy.

Tyle, że mam małe wątpliwości. @Ashigaru ma w arkuszu DAL/SAS better, a Tobie wysyła sam SAS 2nd. DAL/SAS worse jest w Orlando. Muszę się w Radzie upewnić jak do tego podejść.

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się z nudów w zakładce FA 2020, a w zasadzie to już FA 2021. Powpisywałem UFA, RFA i fioletowych na 2021 offseason. Lista się oczywiście zwiększy o graczy odrzucających PO, lub teamy zrzucające TO.

Moim subiektywnym zdaniem najbardziej gorące nazwiska póki co, zostały pogrubione i powiększone.

To co się rzuca w oczy to masa naprawdę solidnych centrów, gdzie raczej bez wątpienia dojdzie do nich Brook Lopez, bo wątpie aby SlaKB czy ktokolwiek inny podjął jego TO na 28M i zapewne Jusuf Nurkić. No będzie w czym wybierać jeśli chodzi o centrów.

Lillard, Lonzo, White, Oladipo, Beal, Duncan Robinson, DeMar, Otto, Isaac, Lauri, może Zach Collins, może Gallinari, Adams, Capela, Wood, Adebayo i niech będzie jeszcze ten biedny Drummond - na ten moment topowe nazwiska, ale zobaczymy kto dojdzie jeszcze z PO i TO.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

 

Lillars, Lonzo, White, Oladipo, Duncan Robinson, DeMar, Otto, Isaac, Lauri, może Zach Collins, może Gallinari, Adams, Capela, Wood, Adebayo i niech będzie jeszcze ten biedny Drummond - na ten moment topowe nazwiska, ale zobaczymy kto dojdzie jeszcze z PO i TO.

No ciekawe czy warren weźmie player option:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi co Regis z Bealem zrobi. Skład z nim ma naprawdę mocarny o ile Porzingis wróci zdrów, ale po sezonie trzeba dać maxa Bamowi i maxa Bealowi a w drużynie są już dwa maxy Jaylena i Porzingisa. S'n't nie bardzo  wchodzi w grę bo sytuacji finansowej to mu za bardzo nie poprawi, a do tego nałoży na siebie hardcap apron. Będzie próbował którego z dwójki Beal/Bam sprzedać? Kupno Beala teraz może się okazać wypożyczeniem na dwa trymestry i nara, a tani to on pewnie nie jest. To może wymiana Bama przed końcem RS, aby RFA było w innym klubie? Z punktu widzenia finansów ma to większy sens. Z punktu widzenia trade value ( nazbierać picków, jakiś młodszych na dłuższych rookie kontraktach ) też. Ktoś się może mocno po niego rozpruć i wtedy trzy maksy Houston jeszcze dadzą rady zmieścić, ale cztery - nie.

48 minut temu, Braveheart22 napisał:

Czemu Jordan McLaughlin nie jest RFA?? 

A był?

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Eld napisał:

Mnie ciekawi co Regis z Bealem zrobi. Skład z nim ma naprawdę mocarny o ile Porzingis wróci zdrów, ale po sezonie trzeba dać maxa Bamowi i maxa Bealowi a w drużynie są już dwa maxy Jaylena i Porzingisa. S'n't nie bardzo  wchodzi w grę bo sytuacji finansowej to mu za bardzo nie poprawi, a do tego nałoży na siebie hardcap apron. Będzie próbował którego z dwójki Beal/Bam sprzedać? Kupno Beala teraz może się okazać wypożyczeniem na dwa trymestry i nara, a tani to on pewnie nie jest. To może wymiana Bama przed końcem RS, aby RFA było w innym klubie? Z punktu widzenia finansów ma to większy sens. Z punktu widzenia trade value ( nazbierać picków, jakiś młodszych na dłuższych rookie kontraktach ) też. Ktoś się może mocno po niego rozpruć i wtedy trzy maksy Houston jeszcze dadzą rady zmieścić, ale cztery - nie.

A był?

Czyżby to spory wstepniak na potencjalny deal na lini OKC Bam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Regis miałby robić jakieś ruchy, które by go osłabiły w tym momencie, jak przy zdrowiu ma otwarte okienko być może nawet na mistrza, a na mocną walkę to na pewno? Na spokojnie, po sezonie będzie się martwił co zrobić. A nawet kosztem tego, że ktoś miałby odejść za darmo czy po zaniżonej cenie za rok. Pójście all-in w tym roku jest tego warte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Po co Regis miałby robić jakieś ruchy, które by go osłabiły w tym momencie, jak przy zdrowiu ma otwarte okienko być może nawet na mistrza, a na mocną walkę to na pewno? Na spokojnie, po sezonie będzie się martwił co zrobić. A nawet kosztem tego, że ktoś miałby odejść za darmo czy po zaniżonej cenie za rok. Pójście all-in w tym roku jest tego warte. 

na luzie po sezone, jak bedzie potrzeba.

i wtedy pewnie porizngis pojdzie w handel, choc jest najabrdziej utalentowany ze wszystkich z rockets i w. formie najlepszy

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

na luzie po sezone, jak bedzie potrzeba.

i wtedy pewnie porizngis pojdzie w handel, choc jest najabrdziej utalentowany ze wszystkich z rockets i w. formie najlepszy

Może być tak. A może też ktoś przyjść fajną ofertą po Beala w SnT, co też może być w jakimś stopniu opłacalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Braveheart22 napisał:

Po co Regis miałby robić jakieś ruchy, które by go osłabiły w tym momencie, jak przy zdrowiu ma otwarte okienko być może nawet na mistrza, a na mocną walkę to na pewno? Na spokojnie, po sezonie będzie się martwił co zrobić. A nawet kosztem tego, że ktoś miałby odejść za darmo czy po zaniżonej cenie za rok. Pójście all-in w tym roku jest tego warte. 

Po to, że Beal jest UFA i różnie może być.

33 minuty temu, ignazz napisał:

Czyżby to spory wstepniak na potencjalny deal na lini OKC Bam?

On jest za chytry, ale jak się odezwie to skoro z Jaylenem się dogadaliśmy to i tu porozumienie znajdziemy jak coś.

16 minut temu, Braveheart22 napisał:

Może być tak. A może też ktoś przyjść fajną ofertą po Beala w SnT, co też może być w jakimś stopniu opłacalne. 

No średio bo po snt się wtedy na apron zablokuje a 4 maxów i 10 rolesów wtedy za ciula nie zmieści. To działa jak hard cap jak byś nie wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Eld napisał:

Po to, że Beal jest UFA i różnie może być.

Napisałem wcześniej. Houston jest na takim etapie, że gra jest warta ryzyka, nawet kosztem tego, że ktoś odejdzie za rok za darmo. Jak zawodnicy tej drużyny popatrzą na GM'a, który osłabi zespół, bo pomyśli o następnych latach, kiedy być może są na ostatniej prostej do tytułu? 

16 minut temu, Eld napisał:

No średio bo po snt się wtedy na apron zablokuje a 4 maxów i 10 rolesów wtedy za ciula nie zmieści. To działa jak hard cap jak byś nie wiedział.

No tej kwestii, a w zasadzie szczegółów jakoś dobrze nie ogarniam. Muszę podpytać/doczytać. 

A co w momencie, gdy oddaje gracza w SnT za picki/tańszych graczy i dopiero wtedy podpisuje kolejnego maxa? Case rl GSW mi przychodzi do głowy. Co prawda Draymond nie dostał maxa tylko 100/4, ale max Bama będzie się zaczynał od niewiele wyższej kwoty tak naprawdę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.