Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, człowiek...morza napisał:

no i ze zwyklego two-way zrobily sie emocje! :D

Przecież wiemy, że idziesz w cwany gambling w tym przypadku i liczysz na low risk high reward ;)

@człowiek...morza

Ale żeby nie było. Oczywiście szanuję, że obserwujesz Euroligę i szukasz ciekawych graczy :)

Czy jednak zwróciłeś uwagę na niego dopiero po dealu OKC-Phila w rl NBA? Tak szczerze powiedz ;)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Eld napisał:

Sprawdź następnym raz arkusz zanim coś takiego napiszesz. CTRL+F, wpisanie nazwiska i przeklikanie wszystkich sześciu dywizji zajmuje jakieś 23 sekundy. 

@LeweBiodroSmoka i @SlaKB

Czekamy.

na bazie wlasnych doswiadczen nie ufam juz arkuszowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

To w sam raz.

A player is ineligible to sign a Two-Way contract if he will have more than three years of NBA service at any point in the contract. 

CBA punkt 82.

Więc skoro ma trzy za sobą, a teraz będzie miał czwarty to może sobie do Chin wyjechać, a nie TW podpisywać.

Wybór do zmiany January.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

Nie chce mi się myśleć, obgadajcie te niespójnie przekazane dane z tej strony w Radzie, do mnie leci Naji Marshall, ale jak się okaże że Nader mógł do mnie trafić to go chcę.

A co z twoją świętą zasadą, że to sam zainteresowany powinien sobie szukać w CBA itd. :P

Na forum rady poszła informacja, że tylko trzy lata expiringu można mieć by się łapać na two-way. Dla Nadera to by było już ponad trzy. Nie wydaje mi się, byśmy byli w błędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał:

Nie chce mi się myśleć, obgadajcie te niespójnie przekazane dane z tej strony w Radzie, do mnie leci Naji Marshall, ale jak się okaże że Nader mógł do mnie trafić to go chcę.

CBA od kilku dobrych lat jest spójne i niezmienne, a ten punkt dość szeroko znany.

Nie wiem co mamy obgadywać. Że CBA jest niespójne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

Nie chce mi się myśleć, obgadajcie te niespójnie przekazane dane z tej strony w Radzie, do mnie leci Naji Marshall, ale jak się okaże że Nader mógł do mnie trafić to go chcę.

Bardzo dobry pick z Marshallem, byl na mojej liscie na late 2nd, jakby Mathias nie zadubiowal w Sixers to bym gral jako 2 waya. Bardzo dobry 1vs1 D, dobrza sie przesuwa, daje on ball pressure, solidny team defender. W ataku elite finisher jako driver(konczy 2 rekami), lubil kreowac sobie rzut na midrange(mial nawet lepsze % niz mozna bylo przypuszczac), 3ka bardzo slaba pomimo tego, ze wiekszosc bylo assisted. Ma lepsza tasme niz boxa. Szkoda, ze tylko rok grał u Chrisa Macka(geniusz od defensywy), ktory pewnie oduczyl by go klepania na sile. 

Nie został wybrany, bo ma kiepski profil gry pod dzisiejsze NBA, ale talent tu jest tylko oczekiwania zespolow sie zmienily. W 2010 roku poszedlby z late 1st ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.