Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, BMF napisał:

To gdzie wysłać Looneya? 

Nigdzie nie wysyłać tylko zostawić go w Warriors.

Oferta jest najkorzystniejsza sportowo, w kategorii roli w drużynie i w kategorii finansowej bo już za dwa lata może wejść na na rynek.

Dodatkowo gracz i w RL i u nas ma mocne powiązania z Warriors.

Nie kumam głosów na Nuggets gdzie będzie miał najgorszą sytuację w rotacji i mniejszą elastyczność kontraktową w organizacji która nijak nie jest z nim związana. 

Tam przecież dostanie za pierwsze dwa lata maks 2 mln więcej a w przypadku oferty Warriors potem może wejsc na dużo lepszy rynek i sobie odrobić minimalną stratę finansową z nawiązką.

W RL w takiej sytuacji nawet się nie zastanawiał, nie wiem o co chodzi tutaj glosujacym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz słabszy team niż w realu + Marca i Greena, a Twoje plany grania cały czas dwoma normalnymi wysokami brzmią bardzo niewarriorsowo. Ale rozważam, nie ukrywam.

Ale muszę pomyśleć, ktoś mi rozpisze dwa pierwsze lata kontraktów? Zastanawia mnie różnica między ofertami Nuggets i Lakers, a Warriors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ciekawe, gdzie Looney może dostać większe minuty, w Warriors czy w Lakers:

- Russell, Butler, Ingram, LeBron to +30 minut obwodowi, do tego jakiś Huerter, którego january uwielbia, co siłą rzeczy powoduje, że LeBron dostaje ~połowę czasu na PF. Do tego Dedmon i Olynyk, załóżmy, że obaj dostają ~25mpg, wtedy zostaje ~25 minut dla Looneya

- Warriors niby mają Greena i Gasola, ale poza tym bieda w składzie i hard cap, więc Looney tu swobodnie dostanie minuty jako back up Marca oraz obok Marca/Greena, inna sprawa, czy to dobry pomysł

Tak o tym myślę, i na początku miałem Looneya w Lakers, a teraz nie wiem jaki jest sens brania tej oferty: finansowo to samo - jak Looney koniecznie będzie chciał odrobić te drobne, nie dostanie większych minut w Lakers niż w Warriors przez przeładowany obwód LAL. No a jednak lubi to Golden State. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Rok temu Karpik radził odpuścić Celtics Nurkica, tu podobnie myślę o Nance. Wyrównać i potem ewentualnie mądrze sprzedać jako fajny asset to lepsze rozwiązanie.

A to assety to 0 w salary? Za 7M też przyjdzie jakaś kasa więc to nie takie proste. Już widzę jak ktoś pędzi z jakimś młodzianem za 5,5M rocznie po Larrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Eld napisał:

A to assety to 0 w salary? Za 7M też przyjdzie jakaś kasa więc to nie takie proste. Już widzę jak ktoś pędzi z jakimś młodzianem za 5,5M rocznie po Larrego.

Ja mysle, ze bym sie zainteresowal zima, i jakis mlodzian tez by sie znalazl ;)

Miales podobna sytuacje w tamtym roku i wtedy wyrownywales, chyba nie zalujesz

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, tangiers napisał:

Ja mysle, ze bym sie zainteresowal zima, i jakis mlodzian tez by sie znalazl ;)

Miales podobna sytuacje w tamtym roku i wtedy wyrownywales, chyba nie zalujesz

Żałuję pod kątem nerwów, gimnastyki i tego jak ucierpiał u niektórych rank drużyny po zmianach i schodzeniu z salary. Niektórzy za zmiany odejmowali winy za to, a ze 148M zostać nie można było. 

Innymi słowy wyrównanie Larrego = tax.

34 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Principie spokojnie dostanie pick za Larrego, sam mu dam plus polowe hajsu z salary zaoszczędzi  , wiec mocno się zdziwię jak nie wyrówna :)

W Wolves po staremu widzę. Robić na złość innym, szczególnie z dywizji i przeliczać wszystko i wszystkich na picki.

Biedny Lillard.

Principe oczywiście może wyrównać ale nie sądzę aby był idiotą i brał od Ciebie jakiegoś kasztana z 3,5M za Larrego, którego normalnie musiał byś zrzucić z pickiem. 

Przecież to logiczne, że zaraz będziesz mu Okafora na zajebistym kontrakcie upychał.

11 minut temu, kungfubestia napisał:

Wyrównuje, wyrównuje. W którym temacie to wpisać żeby było official, tym z głosami? 

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lucas napisał:

Ten ban Knicks to  prowokacje Jasia czy cos jest na rzeczy?

No generalnie to zgodnie z regulaminem idzie ban dla Knicks, a rykoszetem dostają jeszcze Wizards, którym spada wtedy zaskakująco Kent i Craig wtedy, a na obu nie mają kasy, a ich nie warunkowali.

A zgodnie z regulaminem w takich przypadkach jest cofnięcie wszystkich graczy z rundy i ban na kolejną rundę. 

Co w tym przypadku wydaje się być karą zupełnie nieadekwatną do przewinienia i powinniśmy przemyśleć zmianę tego zapisu w Regulaminie. Problem polega na tym, że aby uniknąć kary z tego zapisu rundę wcześniej Longer musiał oddać Poeltla za darmo, więc generalnie szykuje się niezła jazda, bo jak teraz odstąpimy od kary, która w poprzedniej rundzie obowiązywała, to będą krzyki, jak Knicks i Wizards dostaną bany ( choć zgodne z regulaminem) to będzie krzyk, że to za duża kara w stosunku do przewinienia. Tak czy inaczej będzie dym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.