Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, january napisał:

GM Knicks ma 50% na oferty Riversa i Bazemore'a razem. Nie ma 100% i raczej mieć nie będzie.

To jest grubsze cwaniakowanie tam i może się skończyć banem, bo na 100% nie ma zgody na to, że raz tu Rivers jest ważny, a raz ma nie być. Ta reoferta dla Riversa, który nie był warunkowy od Bazemore'a to przystawienie sobie pistoletu do głowy.

lol gdzie ja tu niby cwaniakowalem i probowalem uzyskac korzysc?

ktos serio mysli, ze ja moglem pomyslec, ze mam wolny cap space i z niego uderzal po riversa? 

kupy sie to nie trzyma

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Niech się ludzie wypowiedzą. Ja uważam, że omawiana sytuacja jest absurdalna i nijak nie podobna do tej Raptors.

Mam nadzieję, że to nie jest tło rywalizacji Lakers - Knicks.

Oczywiście, że to ni jak ma się do sytuacji Raptors i @LONGER01. Z tego co pamiętam, on sobie o jeden spot filler źle wyliczył cap space i stąd były kwiatki. A tutaj wygląda mamy trzy wyjścia. 1. Gambling. 2. Działanie nieświadome ( jak Longer imo, gdzieś jakiś błąd w liczeniu ). 3. Coś pomiędzy - mógł nie być pewien, nie dopytał, a zaryzykował.

Minimum dla veta nie idzie chyba z MLE?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ale co by to zmieniło?

Sam nie masz zdolność przyznawania bana.

Miłosierny Jasiu :)

Ale ma jeden z trzech głosów a tu już sporo.

Poza tym regulamin to regulamin. Jak tak jest napisane, to tak ma być. Jak rzeczywiście przy podpisaniu wyszło, że nie ma z czego to wtedy były by grube jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Niech się ludzie wypowiedzą. Ja uważam, że omawiana sytuacja jest absurdalna i nijak nie podobna do tej Raptors.

Mam nadzieję, że to nie jest tło rywalizacji Lakers - Knicks.

Warunkowanie okreslasz w ofertach. W ofertach rivers nie byl z mle, wiec nie wiec nie wiem czemu sie powolujesz na " sypie mle poki mi starcza"  skoro takiego warunku nie bylo ani nawet nie mogl byc bo tylko jedna oferta byla z mle. W reofertach jest ewidentna proba przycwaniakowania z wzieciem tyler plus rivers wiedzac ze rivers nie jest warunkowy od kenta i jego oferta przekracza budzet. Przeciez to jest ewidentne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Minimum dla veta nie idzie chyba z MLE?

Ty to się bankowiec lepiej na temat mojego postu odnośnie Tylera wypowiedz ;)

Jeszcze twój głos w sprawie Sumnera, cios w serce :( Ogólnie jest mi przykro bardzo.

I nie fluberyzuj. Minimum dla veta szło z w ofertach, a w reofertach już z MLE. Przecież to dobrze wie każdy, nawet Jasiek to przyznał, a rzucanie ludziom pod nogi jakimś nieżyciowym przepisem nawet nie zartykułowanym to dla mnie czysty absurd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Oczywiście, że to ni jak ma się do sytuacji Raptors i @LONGER01. Z tego co pamiętam, on sobie o jeden spot filler źle wyliczył cap space i stąd były kwiatki. A tutaj wygląda mamy trzy wyjścia. 1. Gambling. 2. Działanie nieświadome ( jak Longer imo, gdzieś jakiś błąd w liczeniu ). 3. Coś pomiędzy - mógł nie być pewien, nie dopytał, a zaryzykował.

Minimum dla veta nie idzie chyba z MLE?

 

To jest ewidentny gambling. Reakcja na kontroferty i proba wykorzystania sytuacji wbrew warunkowaniu jakie sie samemu ustalilo w reofertach ( w sumie to warunkowanie byloby pozbawione jakiegokolwiek sensu skoro mozna podpisywac graczy dopoki nas stac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sytuacji Knicks proszę o spokojne wyjaśnienie intencji GM w takim ofertowaniu. Osobiście jestem zdania bardziej pogrożenia palcem niż jakiejś mega ciężkiej sankcji choć tu bym poczekał na wyjaśnienia. Trochę mi to zalatuje lekkim przycwaniakowaniem stad wolałbym szczera odpowiedz GM w tej kwestii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Co do sytuacji Knicks proszę o spokojne wyjaśnienie intencji GM w takim ofertowaniu. Osobiście jestem zdania bardziej pogrożenia palcem niż jakiejś mega ciężkiej sankcji choć tu bym poczekał na wyjaśnienia. Trochę mi to zalatuje lekkim przycwaniakowaniem stad wolałbym szczera odpowiedz GM w tej kwestii. 

przez sekunde nie myslalem nad cwaniakowaniem. nie wiem gdzie tu wgl do tego pole? na czym mialoby ono polegac? na tym, ze specjalnie dla riversa oddaje davisa po to by miec cap sapce?

wydawalo mi sie logicznym, ze oferuje hajs z mid-level (skoro innego nie mam) i jak sie wyczerpie, to reszta ofert idzie do kosza.

tyle.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Ty to się bankowiec lepiej na temat mojego postu odnośnie Tylera wypowiedz ;)

Jeszcze twój głos w sprawie Sumnera, cios w serce :( Ogólnie jest mi przykro bardzo.

Ex bankowiec jak coś. 11 lat mi tam wystarczyło. Teraz nadal robię biznesy w tej materii ale z nimi współpracując, a nie im służąc.

A tak przy okazji Marcus. Pamiętasz jak Ci pisałem, że eurobank wystawiony na sprzedaż z 1,5 roku temu? :). Jak się czujesz teraz jako nowy Klient Millennium. Dostałeś już płytkę?

Do posta się odniosę. Niedawno wróciłem dopiero i pierwsze co zrobiłem to musiałem coś zjeść. Karkóweczki z grzybami nie miałem, ale łosoś też nawet wszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

 

I nie fluberyzuj. Minimum dla veta szło z w ofertach, a w reofertach już z MLE. Przecież to dobrze wie każdy, nawet Jasiek to przyznał, a rzucanie ludziom pod nogi jakimś nieżyciowym przepisem nawet nie zartykułowanym to dla mnie czysty absurd.

No generalnie absurdem to bylo przypi****lenie sie do moich kontrofert. Zreszta Twoje "fluberyzuj" pokazuje ze jako Radny masz ogromny problem z obiektywizmem. Tutaj mamy wprost zlamany regulamin, nawet nie ma co interpretowac. 

Sytuacja jest taka ze przy okreslaniu warunkow cm napisal ze bierze gracza A i gracza B a potem dal im obu w sumie wiecej niz go stac. 

Mozemy to potem glosowac ale to w sumie by sie sprowadzalo do pytania czy gm-a knicks obowiazuje regulamin czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie widzę gambitu. Czytam te warunki z ofert i kontrofert i żaden nie wykluczał Riversa. A wprost przeciwnie wyraźnie sugerował zainteresowanie przy fiasku w negocjacjach i to zarówno w ofertach jak i kontrofertach. A siłą rzeczy jakieś porażki na FA będą, bo oferowane było z MLE w kilku przypadkach.

Mało tego sam Jasiek piszesz, że

" Oferty czlowiekamorze są warunkowe 1-3 (podpisuje tylko 1 z nich), oferty 4-7 nie są warunkowe w stosunku do nich. "

A więc o co chodzi? Wychodzi, że Rivers wg Ciebie nie mógł już dostać lepszej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

A tak przy okazji Marcus. Pamiętasz jak Ci pisałem, że eurobank wystawiony na sprzedaż z 1,5 roku temu? :). Jak się czujesz teraz jako nowy Klient Millennium. Dostałeś już płytkę?

Pamiętam jak byłem w banku zaraz po tej informacji i zaczepiłem na ten temat pracownika banku. Był w szoku i pytał skąd mam takie informacje.

Akurat wczoraj byłem w banku, bo mi się karta zepsuła i dostałem niespersonalizowaną. Dostałem ulotkę o fuzji, która ma zajść w listopadzie.

Trochę mi szkoda mojego banku, któremu byłem wierny 20 lat i nawet posiadaczem konta prestige :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Już nie (DPE przyznane i będzie wykorzystane) ma żadnej opcji na takiej coś (nie wiem czy nawet by była, co to za dyskrimacja koszykarzy zza krat?)

Punkt 107 CBA.

A jak się komuś nie chce grzebać to wygląda to tak, że normalnie się liczy do salary, nie ma żadnego upustu a kasa zamiast na jego konto idzie na tzw. good-use.

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Pamiętam jak byłem w banku zaraz po tej informacji i zaczepiłem na ten temat pracownika banku. Był w szoku i pytał skąd mam takie informacje.

Info o wystawieniu ich na sprzedaż nie było jakoś strasznie rozgłaszane. Sam eurobank działał sobie po swojemu, wykorzystując swoją niszę no ale info się sprawdziło. Zaskoczony tylko jestem tym, kto ich kupił bo Millennium swego czasu też był wystawiony na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

No generalnie absurdem to bylo przypi****lenie sie do moich kontrofert. Zreszta Twoje "fluberyzuj" pokazuje ze jako Radny masz ogromny problem z obiektywizmem. Tutaj mamy wprost zlamany regulamin, nawet nie ma co interpretowac. 

Przecież nie fluberyzuj weszło już do annałów BeGM i wielokrotnie ten zwrot pada.

Chyba ty raczej jesteś wyczulony na mnie.

Ja tego nie widzę złamania regulaminu, ale jestem tylko jednym głosem zarówno jako uczestnik ligi i jako radny. Nie forsuje stanowiska, a tylko przedstawiam własne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.