Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, january napisał:

Bo tam nawet liczyć mi się nie chciało, ale chyba oferta Cs nie może taka być, więc też jest minimalna w sumie. A Green przecież grał zeszły sezon w Wizz.

Jak liczyłem wczoraj to Celtics z taxpayer mogą wziąć i Millsa i Jeff Greena. A do Cs brakuje nomimalmego PF, więc ma szanse na duże minuty.

Bierzesz to na swoje sumienie, bo właściwie wszyscy wskazali na Zielonych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ale czemu wybierasz Wizards nad Celtics. O to pytam.

Przecież głosowanie na Celtics nad moimi Wizards przy takiej ofercie jest dość śmieszne. Green grał u mnie spore minuty w zeszłym sezonie (w tym w s5 w PO), a w nadchodzącym sezonie też może na nie liczyć, więc dlaczego miałby wybierać Celtics over Wizards ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, january napisał:

Nie, nie chodzi o to że ktoś zakłada że kłamiesz. Chodzi o to, że dla zawodników na FA nie może być argumentem to co dopiero chcesz zrobić, a jedynie to co już zrobiłeś, a tu no wielkich argumentów nie masz po sezonie, gdzie dość mocno wymieniałeś dalszych graczy rotacyjnych 😉 

Ok, rozumiem :)

ale jak coś z nimi ustalam podczas negocjacji, to wtedy też to powinno się liczyć - Słuchaj, daj nam lekką zniżkę, a masz gwarantowany kilkuletni kontrakt i stabilna pozycje w drużynie. Jak będziesz grał dobrze, to przecież nie musisz się obawiać, że gdzieś Ciebie oddamy, a po zakończeniu kontraktu, jak będziemy silnym playoffowym teamem, to dodatkowo się wypromujesz bardziej, niż w słabszym teamie. Przecież tv pokazuje przeważnie mecze tych najsilniejszych. Jedna dobra seria w playoffs może ustawić Cię na kolejne lata. Wtedy możesz podpisać z nami wyższy kontrakt lub przebierać w innych ofertach. - oczywiście opisałem to lakonicznie  by oddać sens rozmowy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, january napisał:

No ale minimum dla Greena to jest 5/2, a tu ma od Cs dostać 4,4/ chyba nawet nie można tak^

Niczego nie biorę na siebie, przecież jak głosy na Rox będą nieważne, to Cs tu wygrywają, bo głosowaliście jak ciecie 😉 

przecież liczą się jedynki, a nie wagowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Alonzo napisał:

Ok, rozumiem :)

ale jak coś z nimi ustalam podczas negocjacji, to wtedy też to powinno się liczyć - Słuchaj, daj nam lekką zniżkę, a masz gwarantowany kilkuletni kontrakt i stabilna pozycje w drużynie. Jak będziesz grał dobrze, to przecież nie musisz się obawiać, że gdzieś Ciebie oddamy, a po zakończeniu kontraktu, jak będziemy silnym playoffowym teamem, to dodatkowo się wypromujesz bardziej, niż w słabszym teamie. Przecież tv pokazuje przeważnie mecze tych najsilniejszych. Jedna dobra seria w playoffs może ustawić Cię na kolejne lata. Wtedy możesz podpisać z nami wyższy kontrakt lub przebierać w innych ofertach. - oczywiście opisałem to lakonicznie  by oddać sens rozmowy ;) 

loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

to tak a propo tylera johnsona itd xddd

powiedz alonzo ze jestes trollem. zachowasz twarz chociaz

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Taki Willy właśnie skłania się ku czteroletniej minimalnej umowie z Blazers zakończonej team option.

Potencjalnie ogromny steal

 

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

zaden steal bo willy jest miernym graczem.

ale wiadomo, ze takiej umowy by nie wzial. 

To proponuję głosować na Detroit ;)

A tak szczerze to według mnie Willy powinien iść do Bulls

Całkiem dobre minuty w ekipie walczącej o PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonzo przecież moja oferta jest lepsza gdy

a) oubre staje się allstarem - rok wcześniej może zacząć zarabiać po 20+ bo może rok wcześniej wyoptowac (ale tylko ty chyba uważasz go za gracza z takim potencjałem swoja droga )

 

b) oubre utrzymuje obecna wartosc - może wziąć po i za 3 lata dostać nowy kontrakt co przy większym salary bedzie pewnie koło 15mln++ rocznie.

 

tylko w przypadku gdy oubre staje się szrotem na wylocie z ligi mógłby tu stracić maksymalnie! 4 mln dolarów. Tego raczej nie zakłada nikt na ten moment, stad ja i inni ci tłumacza ze prędzej powinno być 28-0 niż wygrana orlando w głosowaniu. 

 

Koniec tematu jak dla mnie nie ma co strzępić ryja jak i tak go masz ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, człowiek...morza napisał:

loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

to tak a propo tylera johnsona itd xddd

powiedz alonzo ze jestes trollem. zachowasz twarz chociaz

ale przecież Ty go wymienisz najdalej w lutym . 

13 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Alonzo przecież moja oferta jest lepsza gdy

a) oubre staje się allstarem - rok wcześniej może zacząć zarabiać po 20+ bo może rok wcześniej wyoptowac (ale tylko ty chyba uważasz go za gracza z takim potencjałem swoja droga )

 

b) oubre utrzymuje obecna wartosc - może wziąć po i za 3 lata dostać nowy kontrakt co przy większym salary bedzie pewnie koło 15mln++ rocznie.

 

tylko w przypadku gdy oubre staje się szrotem na wylocie z ligi mógłby tu stracić maksymalnie! 4 mln dolarów. Tego raczej nie zakłada nikt na ten moment, stad ja i inni ci tłumacza ze prędzej powinno być 28-0 niż wygrana orlando w głosowaniu. 

 

Koniec tematu jak dla mnie nie ma co strzępić ryja jak i tak go masz ;) 

 

Jeżeli stanie się All Starem, to zwracam honor- Twoja propozycja była najlepsza Ronnie :)

Najbardziej prawdopodobne, ze będzie solidnym ligowym starterem, a wtedy detale decydują. Przy kolejnym kontrakcie te kilka milionów może mu się szybko wyrównać. Nie mam nic przeciwko, żebyśmy do tej kwestii wrócili za 2-3 lata. Oubre jest młodym graczem i powinien jeszcze solidnie w lidze zarobić, zatem ta kwota, o którą kruszymy kopię może okazać sie w perspektywie czasu nieistotna. Tak na to patrząc - wybranie stabilizacji nie jest złym rozwiązaniem. 

ale zgadzam się z konkluzją ;) i powodzenia z Jeremym Lambem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, january napisał:


(R) Josh Hart -> Warriors 24/3+1 TO ( 5.581.396 / 5.860.466 / 6.139.536 / 6.418.605) 

 

Chyba Thunder. A Warriors decyzja czy wyrównują.

CHOĆ

1. Zubac ( RFA )

2. Nance ( RFA ) jeśli nie 1

3. Len ( UFA ) jeśli nie 1 i 2

4. Hart ( RFA ) jeśli nie 1, 2 i 3

Więc wpierw decyzja Kungfu czy wyrównuje, jeśli tak to decyzja Principe czy wyrównuje, jeśli to później patrzymy na Lena ale on na pewno do mnie nie trafi, więc dopiero wtedy Hart i czekamy czy Wooden wyrówna.

Do wyjaśnienia. Co z Hartem jak np do OKC poleci nie wyrównany Nance? Wtedy logiczne, że moja oferta jest nieważna. Czyli wchodzi albo oferta Woodena dla Harta, albo QO. Mylę się?

Edytowane przez january
wycofanie mojego oznaczenia Woodena.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Tak, dzięki za zwrócenie uwagi z Hartem, jakoś źle sobie zakodowałem że nie jest warunkowy (bo Nance też już gotowy, ale pamiętałem że warunkowy).

No problem.

Tylko jak już jakiś czas temu @fluber pytał czy regulamin jest na to gotowy? Kungfu ma 48h. Do tego czasu oferta dla Nance nie jest ważna. Później Prince ma 48h a oferta na Harta nie ważna. A później 48h ma Wooden. Czyli każdy po dwa dni. Robi się przyszła sobota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Eld napisał:

Ja tylko tak dodam dla głosujących, że jak jeden z Zubac/Nance nie zostanie wyrównany i wpadnie do mnie to Josh Hart podpisze w GSW za lekko ponad 4 mln rocznie na cztery lata i to bez player option.

Zubac zostanie wyrównany, ale Nance to ciekawa sprawa, bo Boston ma średnią sytuację z finansami i wyrównanie go za takie pieniądze raczej słabo się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Eld napisał:

Ja tylko tak dodam dla głosujących, że jak jeden z Zubac/Nance nie zostanie wyrównany i wpadnie do mnie to Josh Hart podpisze w GSW za lekko ponad 4 mln rocznie na cztery lata i to bez player option.

To dopiero będzie steal. 

Czy nie mamy tutaj takiej samej sytuacji jak z Oubre? Tam też była warunkowa a Magic wyrównało wyższą ofertę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, shevcu napisał:

Czy nie mamy tutaj takiej samej sytuacji jak z Oubre? Tam też była warunkowa a Magic wyrównało wyższą ofertę 

Shevcu,

ja nie wyrównywałem oferty Ronniego.

Podpisałem z Oubre 3+1PO, tak jak sam mu proponowałem.

 W reofertach podniosłem jednak z 40 na 47ml.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, BMF napisał:

Zubac zostanie wyrównany, ale Nance to ciekawa sprawa, bo Boston ma średnią sytuację z finansami i wyrównanie go za takie pieniądze raczej słabo się opłaca.

Rok temu Karpik radził odpuścić Celtics Nurkica, tu podobnie myślę o Nance. Wyrównać i potem ewentualnie mądrze sprzedać jako fajny asset to lepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.