Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, cvbe napisał:

Cavaliers dziękują Buddy'emu Hieldowi oraz Jakobowi Poeltlowi za udane rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktów i życzą zarówno graczom jak i sobie, długiej i owocnej współpracy!

Hield wziął extension?

Gratulacje, byłem orędownikiem tego rozwiązania, ale w nie nie wierzyłem :)

Czyli chyba wszyscy gracze wzięli. W sumie mnie dziwi tylko Murray.

A ja podpisałem więcej graczy niż chciałem :(

1 minutę temu, january napisał:

Chyba nam tak samo wyszło co nie Marcus :P

Wyszło tak samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ennis jak dobrze policzyłem 14-12 na korzyść Raptors, minimalnie też wygrała opcja QO nad ofertą Warriors w sprawie Harta. Oczywiście to wszystko jakby nie doszło do oferty Thunder.

@january sprawdza jeszcze drugi raz, ale można też zgłaszać własne uwagi w razie czego.

A Ennis nie był warunkowy od wygranej mojej oferty dla VanVleeta? Jeśli nie to luzik James mile widziany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

A ja mam teraz problem z Carterem bo nie myślałem, że go podpiszę i chyba będzie trzeba się pożegnać przed 4 turą/początkiem sezonu

To ja mam podobnie z Matt Thomas, bo myślałem, że oferta na Melli przepadnie.

@karpik śmieje się zza monitora :(

2 minuty temu, LONGER01 napisał:

A Ennis nie był warunkowy od wygranej mojej oferty dla VanVleeta? Jeśli nie to luzik James mile widziany 

Warunkowy od Stanleya był tylko wg zapisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

@MarcusCamby

Jak potrzebujesz miejsca to moge wziac od Ciebie tego Gilesa za 2nd roundera. Albo Brooksa, twoj wybor. 

btw.

Rozumiem, ze tura jest juz zamknieta i gracze sa podpisani. W tym wypadku moge juz podpisac Brunsona i Spellmana?

Ty hieno i sępie podstępny! Tak żerować na nieszczęściu kolegi! :(

Jeszcze mojego Markieffa mi zabrałeś :(

To koniec przyjacielskich relacji na linii Miami - Nowy Orlean!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tangiers napisał:

@MarcusCamby

Jak potrzebujesz miejsca to moge wziac od Ciebie tego Gilesa za 2nd roundera. Albo Brooksa, twoj wybor. 

btw.

Rozumiem, ze tura jest juz zamknieta i gracze sa podpisani. W tym wypadku moge juz podpisac Brunsona i Spellmana?

Ja ci chętnie Metu i Swanigana oddam za jednego 2nd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ennis jak dobrze policzyłem 14-12 na korzyść Raptors, minimalnie też wygrała opcja QO nad ofertą Warriors w sprawie Harta. Oczywiście to wszystko jakby nie doszło do oferty Thunder.

@january sprawdza jeszcze drugi raz, ale można też zgłaszać własne uwagi w razie czego.

Haha, nawet nie pomyślałem że mogę w tych dwóch przypadkach przegrać i nawet nie robiłem zakulisowej propagandy w tych tematach.

Zwłaszcza Ennis zaskakujacy po tym jak wział minimum od Philly zamiast wyższych ofert po to żeby grać o mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.