Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

IMHO u nas nie będzie dużych przetasowań, w prawdziwej lidze topowi FAs są w innych drużynach, a dwa max sloty mają dwa big markety (+ miejsce na maxa Lakers), u nas Kyrie już gra w Knicks z dwoma gwiazdami, a Butler nie ma powodów by rezygnować z pełnego maxa w Lakers dla gorszej finansowo umowy np. w Kings. MOŻE jak odejdzie KD w prawdziwej lidze, ale on pójdzie co najwyżej z Kyriem do Knicks czy Clippers, a kto daje taką perspektywę u nas? Kings? Gdy Kyrie gra już w super teamie w NY? No właśnie.

 

Za to z perspektywy drugiego tieru gwiazd (Cousins, Vuc, Kemba, Middleton) - powodzenia w ich utrzymaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RFA jeszcze będzie ciekawe

(Towns, Porzingis, Winslow, Brogdon, Zubac)

O Satoranskich, Jonesach, Nancach czy innych Portisach nie wspominając.

KATowi już została nakreślona wizja drużyny na lata i z moich informacji wynika, że nawet nie będzie 1 lipca odbierał telefonów od innych drużyn. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co mi ten maks da jak nikt do mnie nie przyjdzie, a przepłacać średniaków nie mam planach

Tylu fajnych gości wchodzi na FA, że spoko game plan, spamowanie media room, rola w drużynie i ktoś się złapie. Albo jakiś Vuc i jeszcze Ci zostanie? Ja tam trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

(...) u nas Kyrie już gra w Knicks z dwoma gwiazdami(...)

 

Z pozycji osoby blisko zżytej z Kyriem i przyjaciela rodziny Irvingów chciałem tylko powiedzieć że nasz młody superstar rozgrywający tak kocha nowojorskie życie i największą scenę świata jaką jest Madison Square Garden że aż zaprzyjaźnił się Frankiem Isolą który w konsekwencji po raz pierwszy w życiu pisze pozytywnie o naszej organizacji.

Kawhi co prawda niedużo mówi ale codziennie puszcza w szatni przed treningiem nieśmiertelny duet Alicii Keys z Jayem Z a w gdy przebywa w budynkach klubowych ściany aż drżą od jego częstego i charakterystycznego śmiechu.

Dodatkowo jego Wujek właśnie kupił kamienicę blisko hali i planuje założenie rodziny ze Spikem Lee. Na razie dostał Spizeike'i w oryginalnej kolorystyce gameworn (w który reżyser był kiedyś na meczu).

Obaj gwiazdorzy codziennie spędzają cały wolny czas ze swoim francsukim przyjacielem którego pieszczotliwie przezywają Rudym Kondorem.

Myślę że pozostali GMowie nawet nie powinni obrażać tych graczy próbami naruszenia ich przjaźni i jedności z miastem, a jakby co to o ich lojalność się nie boję.

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers i Knicks mieli tak strasznie bić się o Chandlera a tu na razie taki klops.

 

Nieładnie tak naobiecywać zawodnikowi a później się na obietnicę wypiąć.

 

Ciekawe jak inni mający przedłużyć do tego podejdą skoro takie słowne te big markety są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers i Knicks mieli tak strasznie bić się o Chandlera a tu na razie taki klops.

 

Nieładnie tak naobiecywać zawodnikowi a później się na obietnicę wypiąć.

 

Ciekawe jak inni mający przedłużyć do tego podejdą skoro takie słowne te big markety są...

 

GM się zmienił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu Lin na FA.

 

Camby działaj!

 

Jak tylko nadrobię zaległości to zobaczę ile mi z wyjątku zostało.

 

Ale chyba z 4mln Lin od mnie dostanie.

 

W sumie to mam jeszcze sporo wyjątku z kontuzji John Walla, więc rzucę maksa na tyle, by być pod podatkiem :)

 

Karpiu, czy tego Lina mam traktować jako gest na pojednanie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.