Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak dobrze kojarzę to jeden Niang jest problematyczny, więc będziemy liczyli na twoje zrozumienie w tej sprawie. Ja będę wnioskował, by 2nd rounderzy także na drugim roku mogli brać takie umowy i taki wpis powstał w regulaminie.

 

moim zdaniem to jest mega nieuczciwe.

 

jest paru graczy na two-way u nas, ktorzy mogliby juz w przyszlym roku dostac fajne umowy. i na ktorych paru gm'ow ma chrapke. 

 

a tak beda grali za pol-darmo. 

i taki tecu np bedzie mogl sobie zachowac sterlinga browna na cacy umowie

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to jest mega nieuczciwe.

 

jest paru graczy na two-way u nas, ktorzy mogliby juz w przyszlym roku dostac fajne umowy. i na ktorych paru gm'ow ma chrapke.

 

a tak beda grali za pol-darmo.

 

i taki tecu np bedzie mogl sobie zachowac sterlinga browna na cacy umowie

Zwolnilo sie miejsce w radzie wiec masz szanse miec na to realny wplyw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to jest mega nieuczciwe.

 

jest paru graczy na two-way u nas, ktorzy mogliby juz w przyszlym roku dostac fajne umowy. i na ktorych paru gm'ow ma chrapke. 

 

a tak beda grali za pol-darmo. 

i taki tecu np bedzie mogl sobie zachowac sterlinga browna na cacy umowie

 

Przykład Sterlinga Browna jest dość problematyczny i pokazuje,że rada nie jest nieomylna.

 

Jednakże nie widzę powodów, by odchodzić od zasady, bo ktoś ma szanse na steal. Zwłaszcza, że Tecu ma sześciu graczy z drugiej rundy pod sobą do których musi podjąć decyzje. W tym czterech na stashed na których jego prawa do popisu zostaną mocno ograniczone. Nie jest powiedziane, że nie podjąłby innych decyzji i nie odpuścił sobie np. podpisania Wooda, gdyby wiedział o Nich wcześniej.

 

Gra się wciąż tworzy, a wraz z nią przepisy. To jest nieunikniony proces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CM a co ja mam powiedzieć po mini dramie z McKinnie i Fariedem gdzie przez jednego z członków Rady zrobiłem ruchy, których normalnie bym nie zrobił?

 

Też mam rozdzierać szaty? Że zostałem wyjebany bo wprowadzony w błąd który rok dla gracza się liczy jako pierwszy? Czy ten z RL czy u nas?

 

Trudno. Stało się. Tak jak Marcus pisze - Gra się wciąż tworzy, a wraz z nią przepisy. To jest nieunikniony proces.

 

Akceptuję. Pomyłki się każdemu zdarzają.

 

Naprawiam je swoim kosztem bo muszę teraz co nie co posprzątać co mnie będzie kosztowało. I śmiem twierdzić, że po tym posprzątaniu będę bardziej poszkodowany niż Ty, który oddał jakiegoś ziutka, coś pewnie dostając w zamian.

 

Jak?

 

Draft 2019. Będę go oglądał z boku. Nawet II rund nie będzie. Ok, może i nie czuję draftu, ale w draft day mógł bym je sobie swapnąć na jakieś z lat przyszłych a tak to idą mi teraz na obniżenie salary.

 

Jak by Rada interweniowała we wszystkich błędnych interpretacjach to byśmy utonęli w bagnie biurokracji i anulowanych decyzji, wywołując tym samym lawinę historycznych roszczeń.

 

A nie lepiej od razu odpuścić, upi*****ić dramę, odpuścić pozwalając się tym samym innym, Radnym i sobie nadal cieszyć grą?

 

Lepiej.

 

Przy okazji ktoś inny skorzysta z moich drugorundowców. Niech mu służą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Cie wyrzucil?

 

rada

 

ale zeby nie bylo, mi tez sie nie chciailo w niej byc. malo sie udzielalem :tongue:

 

głownie wtedy gdy zauwazylem jakas nieprawidlowosc na wlasnym przykladzie (naturalnym jest, iz swoje ruchy analizuje z kazdej strony, wiec temat doglebnie zbadany. tym wiekszy zal, ze pozbawiono mnie andersona, choc staralem sie tego uniknac), co nie oznacza, ze nie podnosilem tego tematu dla dobra całej ligi, bo innych tez to moglo z czasem dotyczyc. 

 

 

ale ja napisałem, że akceptuje sytuacje z niangiem, choc nie zdziwie sie jak za rok bede mocno zdenerwowany, bo ten herbatnik ma papiery na granie. 

 

musze se po prostu czasem popisać dla popisania, co by moze anderson do mnie wrocil. i niech wiedza ze ja pamietam!

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja napisałem, że akceptuje sytuacje z niangiem, choc nie zdziwie sie jak za rok bede mocno zdenerwowany, bo ten herbatnik ma papiery na granie.

 

Oddał wielkiego Winslowa, który był dla człowieka morza tym kim Russell dla Januarego, oddał dwa first picki i jeszcze wielkiego Nianga!

 

A wszystko za pieprzonego Marcusa Morrisa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddał wielkiego Winslowa, który był dla człowieka morza tym kim Russell dla Januarego, oddał dwa first picki i jeszcze wielkiego Nianga!

 

A wszystko za pieprzonego Marcusa Morrisa :smile:

 

Który mu ucieknie po sezonie :D

 

Btw, nadal uważacie że Markieff dostanie więcej niż 40/4? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddał wielkiego Winslowa, który był dla człowieka morza tym kim Russell dla Januarego, oddał dwa first picki i jeszcze wielkiego Nianga!

 

A wszystko za pieprzonego Marcusa Morrisa :smile:

 

dalibyscie sie oszukac jak januaremu, to winslow siedzialby u mnie na przedluzeniu  :tongue:

 

swoja droga ciekaw jestem jaki bylby tera wynik serii z raptors w PO, gdy zaczeto dostrzegac kim jest justise i jaka jego rola i ze z dupy rozgrywac mu w PO nie dawałem.   do tego dotson, bjelica, dj wilson.  tam bylo kim grac i te leszcze z raptors by polegly przez moja obrone. tylko kucio wizjoner docenil. 

 

Takze stracilem przez was sporo siana za brak 2 rundy. Thx. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dalibyscie sie oszukac jak januaremu, to winslow siedzialby u mnie na przedluzeniu  :tongue:

 

swoja droga ciekaw jestem jaki bylby tera wynik serii z raptors w PO, gdy zaczeto dostrzegac kim jest justise i jaka jego rola i ze z dupy rozgrywac mu w PO nie dawałem.   do tego dotson, bjelica, dj wilson.  tam bylo kim grac i te leszcze z raptors by polegly przez moja obrone. tylko kucio wizjoner docenil. 

 

Takze stracilem przez was sporo siana za brak 2 rundy. Thx. 

 

 

Z tego co pamiętam to Winslowowi nie dałeś Player option, a Jasiek w tej sprawie się ugiął.

 

Nie no czytałem swoje posty dzisiaj z tamtego okresu i Russella miałem na tym samym tierze co Jabari Parkera. Młody z talentem, ale jednak głównie niszczony przez kontuzje i jednak grubo minusowy gracz. Przeciętny rzut, strat niemal tyle co asyst. Kiepsko to wyglądało.

 

Z tymi Raptors to nawet nie zrobiłeś opisu oddając walkowera, więc hańba Ci za to na wieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji pare slow na temat dario saricia od juliusa. mam nadzieje, ze paru osobom wyobrazni nie zabraknie przy ocenie tego gracza i tego w jakich niesprzyjajacych warunkach przychodzi mu grac (czyt archaiczna, indywidualna druzyna, iso-koledzy) oraz tego, ze jego gra z 76ers jest bardziej miarodajna. 

 

 

Parę słów o moim ulubieńcu (chociaż k**** ja ich wszystkich lubię  :tongue: ) - Dario Sarić - ten człowiek mam wrażenie gdyby była taka konieczność na parkiecie to nauczyłby się nawet zmieniać kolor skóry jak kameleon. Za każdym razem, kiedy wydaje mi się, że jest już jego sufit, że nie da rady, że się nie przebije...on znowu to robi - adoptuje się. Tak było na początku jego przygody tam u Turasów, potem w Sixers, gdzie wyglądał mocno nieciekawie - szczególnie jak przyszedł Ilyasova rok temu, czy na początku tego sezonu, potem znowu w PO i tu w serii z Bostonem.

 

Niesamowita jest jego waleczność, nie wiem ile siniaków nazbierał podczas tej serii, nie dostawał właściwie w ogole gwizdków, mimo , że regularnie walczył o ofensywne zbórki i grał dużo na kontakcie w ataku. Ostatnie 2 spotkania był jednak znowu TYM Dario, jakiego pamiętam z RS - rozciągał grę trójkami, atakował ciągle tablicę rywali, przepychał się i zdobywał punkty z pomalowanego, wymuszał FT i w jakis sposob był efektywny. TJ McConnell w większym ciele normalnie. Nie wiem, jaki jest jego sufit - wydawało mi się, że on już tam parę razy dobił, ale jego charakter, nieustępliwość, uniwersalność cały czas pozwala być mu efektywnym. Fun stat? ORTG w tych PO na poziomie 119. Jest w cieniu Simomnsa i Embiida, ale to zdecydowanie człowiek, na którego niemal zawsze można liczyć, nadal młody, z odpowiednią psychą. Fenomenalny glue guy. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam o Saricu kiepskie zdanie o czym wiesz. Pewnie niektórzy pamiętają jak zaczęto go wrzucać do TOP50 ligi, a ja powiedziałem, że przypomina mi Ryana Andersona i chyba miałem sporo racji ;)

 

 

 

"Chyba" nie miałeś i dalej nie masz, bo to zupełnie inni gracze.

 

Niemniej tego typu porównania i niedoszacowania z twojej strony mnie nie dziwią, skoro wielbisz iso-gości (którzy dodatkowo są przez dłuższy czas ładnie weryfikowani), a boiskowe IQ masz w nosie. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.