Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, january napisał:

Pytanie jednak, kto z tych naprawdę ściśle topowych agentów (KD, Kawhi, Butler, Klay, Irving, Kemba) zmieni klub, całkiem możliwe że żaden z nich...

Wiem z dobrego Źródła, The Źródła, że Kawhi i Kyrie wręcz nie mogą się doczekać początku FA... Żeby o godzinie 00:01 podpisać nowe maksymalne kontrakty ze swoimi ukochanymi Knicks.

Tak samo organizacja Knicks nie może się doczekać tego żeby w ten sposób ozłocić swoje fundamenty i ukochane dzieci Nowego Jorku.

Ich obecność na tej liście jest tylko teoretyczna i spokojnie można ich z niej skreślić.

Spike Lee nie dość że kręci o nich po jednym filmie to jeszcze im oddał swoje modele butów które w nowej kolekcji Jordana będą się nazywać Kawhzike i Kyrie of Mars.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Wooden napisał:

Wiem z dobrego Źródła, The Źródła, że Kawhi i Kyrie wręcz nie mogą się doczekać początku FA... Żeby o godzinie 00:01 podpisać nowe maksymalne kontrakty ze swoimi ukochanymi Knicks.

Kyrie musi sie czuc bardzo stlamszony przez Kawhiego w tych PO, kolejny tyran po Lebronie, w dodatku jeszcze nic nie mowi. Mlodiez w Miami czeka na jego veteran presence i leadership.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ja to bym się zastanowił czy ta Minnesota do PO w ogóle za rok wejdzie, gruba konkurencja (11 ekip na zachodzie będzie walczyć, a może i Zion zagra jak BMF wieszczy to 12) się szykuje, a roster płytki okropnie jak dotąd 😉 

11? Kto nie? Memphis, Portland, Clippers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ja to bym się zastanowił czy ta Minnesota do PO w ogóle za rok wejdzie, gruba konkurencja (11 ekip na zachodzie będzie walczyć, a może i Zion zagra jak BMG wieszczy to 12) się szykuje, a roster płytki okropnie jak dotąd 😉 

Lol, piszesz o płytkim rosterze sam mając 6 graczy z rotacji klubów z rl NBA na początku tego sezonu ?:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, tangiers napisał:

Kyrie musi sie czuc bardzo stlamszony przez Kawhiego w tych PO, kolejny tyran po Lebronie, w dodatku jeszcze nic nie mowi. Mlodiez w Miami czeka na jego veteran presence i leadership.

Cieszy mnie że rozumiesz sytuację i żartujesz ze swoich szans. Taki dystans szanuję, Kyrie też się zaśmiał jak mu pokazałem co piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

Po, czy przed tym jak mu obciągnąłeś?

Prosimy nie mierzyć nas swoją miarą. Nie wiem czy to oficjalne praktyki uprawiane w Minnesocie, czy tylko fantazje GMa, ale nas w Nowym Jorku szokuje sama myśl o możliwości takiego traktowania zawodników przez management wysokiego szczebla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wszystkich topowych FA wydaje się, że odejść mogą tylko dwaj - czyli Durant i właśnie Irving. Jestem zdziwiony, że nikt nie podniósł nie raz tego, że Kyrie znowu jest w cieniu i że najwyczajniej pewnie chciałby dalej uciekać do jakiejś swojej drużyny. Durant to wiadomo, decyzja w rl + jakieś tam zmienne ewentualnie. Kawhi czy Klay raczej nie mają się po co ruszać ze swoich drużyn.

Te organizacje, które mają tyle wolnego miejsca, no to chyba też dość pechowo się złożyło, bo jedynie Miami jest w stanie zagwarantować jakiś konkretny poziom (przynajmniej patrząc na aktualne rostery) i tym bardziej większego ruchu w TIER1 bym się nie spodziewał, za to dzięki temu powinna być ciekawa sytuacja na rynku graczy 2 kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomek9248 napisał:

Te organizacje, które mają tyle wolnego miejsca, no to chyba też dość pechowo się złożyło, bo jedynie Miami jest w stanie zagwarantować jakiś konkretny poziom (przynajmniej patrząc na aktualne rostery) 

Lillard-Winslow-Tatum-Drummond zapraszają Kevina serdecznie - mam nadzieje ze to wystarczająco dobry kwartet dla Kevinka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Ivan Rabb czuje się niedoceniony...

Wielki Ivan Rabb być może będzie musiał zostać ruszony by Kevin obronił swoje legacy gra w Minnesocie - jest już po rozmowie ze swoim GMem i rozumie powagę sytuacji - oboje stwierdziliśmy ze jeśli Kevin do nas dołączy to może zabraknąć mu minut na boisku- stad ewentualna wymianę przyjął ze zrozumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LONGER01 napisał:

Fox-McCollum-Durant-Siakam + kolejne 23mln na weteranów z FA + młodzież w składzie to najlepsze co KD może spotkać w naszych warunkach

 

Gdzie Rzym a gdzie Krym...

https://www.google.pl/amp/s/syndication.bleacherreport.com/amp/2812809-kevin-durant-says-damian-lillard-is-a-hall-of-famer-before-warriors-vs-blazers.amp.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Alonzo napisał:

@LONGER01

A liczysz w tym nowy kontrakt (wiem, że można go mieć jako cap hold podczas FA, ale jednak) dla Van Vleeta, który dziś trafił 7 trójek? ;) 

Oczywiście, pozycja PG to jedyna której nie tykam. Mogę się mylić ale wydaje mi się że konkurencja po dobrego PG będzie mniejsza dla np Kings czy Heat niż po skrzydłowych na których jest duże zapotrzebowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.