Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Trudna sprawa, ale nie klepnąlbym nic ponad 2 lata +PO na 100%

Teraz dopiero spojrzałem w arkusz, myślałem, że Ingram jest w tym roku RFA, ale widzę, że kontrakt na kolejny sezon 2019/2020 ma gwarantowany.

 

Zatem wycofuję się z poprzedniej tezy.

 

Natomiast rozważyłbym 1 + 1 PO ewentualnie. 

Gracz w najgorszym razie będzie miał jeden sezon po promocyjnej cenie dla klubu, a jak jednak czarny scenariusz, to ma chociaż dodatkowa kasę. Manager Ingrama powinien mu jednak wynegocjować wyższy kontrakt niż 10mln.. ie wiem.. co najmniej 15mln. ale to temat na lato. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero spojrzałem w arkusz, myślałem, że Ingram jest w tym roku RFA, ale widzę, że kontrakt na kolejny sezon 2019/2020 ma gwarantowany.

 

Zatem wycofuję się z poprzedniej tezy.

 

Natomiast rozważyłbym 1 + 1 PO ewentualnie.

Gracz w najgorszym razie będzie miał jeden sezon po promocyjnej cenie dla klubu, a jak jednak czarny scenariusz, to ma chociaż dodatkowa kasę. Manager Ingrama powinien mu jednak wynegocjować wyższy kontrakt niż 10mln.. ie wiem.. co najmniej 15mln. ale to temat na lato.

2 lata muszą być w pełni gwarantowane dla niego więc 1+1 odpada. 2+1 tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rzuciłem okiem powierzchownie na arkusz i w tym momencie jest 9 slotów na maksa + capholdy u drużyn jak Warriors, Knicks etc. Raczej pewnie jest to, że Durant, Kawhi, Butler, Kyrie, Klay dostaną gdzieś maksymalne oferty. Może jeszcze ktoś do tego grona maksów dołączy (Vuc?) zależy jak tam najbardziej obrotni gmowie widzą sprawę, ale chyba jasnym jest to, że Klay będzie grał na maksymalnej umowie o ile nic niezwykłego się nie wydarzy. Dorzucając jego kontrakt Tecu ma 142 mln rachunku.

 

Na Klayu się oszczedzać przecież nie opłaca więc równie logiczne jest to, że powinien trochę poruszyć picki/młodzież w jakiejś kombinacji i pozamieniać Jamesów Johnsonów na tańszych odpowiedników, bo przecież nie zrezygnuje z Klaya. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem okiem powierzchownie na arkusz i w tym momencie jest 9 slotów na maksa + capholdy u drużyn jak Warriors, Knicks etc. Raczej pewnie jest to, że Durant, Kawhi, Butler, Kyrie, Klay dostaną gdzieś maksymalne oferty. Może jeszcze ktoś do tego grona maksów dołączy (Vuc?) zależy jak tam najbardziej obrotni gmowie widzą sprawę, ale chyba jasnym jest to, że Klay będzie grał na maksymalnej umowie o ile nic niezwykłego się nie wydarzy. Dorzucając jego kontrakt Tecu ma 142 mln rachunku.

 

Na Klayu się oszczedzać przecież nie opłaca więc równie logiczne jest to, że powinien trochę poruszyć picki/młodzież w jakiejś kombinacji i pozamieniać Jamesów Johnsonów na tańszych odpowiedników, bo przecież nie zrezygnuje z Klaya. 

 

Czyli rozwijając to, bo to chyba ciekawsze, jeśli Klay, Durant, Butler, Kawhi i Kyrie zostaną w swoich ekipach (co jest baaaardzo prawdopodobne - właściwie z tej listy tylko KD chyba jest pod znakiem zapytania do zestawienia ewentualnego jeśli odejdzie z GSW irl) to na rynku będzie mnóstwo wolnej gotówki, a najgorętszymi nazwiskami zostaną Vucević, Walker, Dmc, Middleton, Joe Harris. Ciekawe jaki kurs wtedy obiorą Shevcu, Longer i kilka innych organizacji mających sporo wolnej gotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozwijając to, bo to chyba ciekawsze, jeśli Klay, Durant, Butler, Kawhi i Kyrie zostaną w swoich ekipach (co jest baaaardzo prawdopodobne - właściwie z tej listy tylko KD chyba jest pod znakiem zapytania do zestawienia ewentualnego jeśli odejdzie z GSW irl) to na rynku będzie mnóstwo wolnej gotówki, a najgorętszymi nazwiskami zostaną Vucević, Walker, Dmc, Middleton, Joe Harris. Ciekawe jaki kurs wtedy obiorą Shevcu, Longer i kilka innych organizacji mających sporo wolnej gotówki.

 

Co przemawia za stawieniem w jednym rzędzie Harrisa z w/w nazwiskami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem z ciekawości na listę top agents na 2019 robioną przez hoopsype. 20 miejsce zajmuje Derrick Rose...jakiejś rewelacji to nie ma, a u Nas nie ma już Tobiasa Harrisa ( z perspektywy czasu spory steal MJ1, nawet mimo tego, że T. Harris to obecnie chyba TOP5 najbardziej przereklamowanych grajków w lidze )Russella, Randle, DAJa, Bogdanovica, a Marc Gasol czy Al Horford na 90% wezmą PO.

 

Chociaż taki Tadzio Young...długiego kontraktu nikt mu nie da, ale coś grubego na dwa lata może wpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie ściągę :grin:

 

Tier 1 (20mln+)

F Durant GSW

G/F Butler LAL

SF Leonard NYK

PG Irving NYK

SG Klay Thompson PHI

PG Walker MIL

G/F Middleton MIL

C Towns ® ORL

F/C Porzingis ® WAS

C Vucevic MIA

 

Tier 2 (10mln +)

F/C Cousins MIL

PG Bledsoe WAS

F/C Ibaka (t) GSW

F/C Favors (p) LAL

F Gallinari (t) MIA

G Brogdon ® SAS

PF T.Young MIA

PG Rubio NYK

PF Mirotic BOS

G/F Da.Green MIL

C M.Harrell HOU

F Winslow ® MIN

G/F J.Harris (p) GSW

Ps : Przewiduję jeszcze kilku 10mln+ lekko, ale to nie muszę pisać ;d

 

Zero szacunku dla Tangiersa jak nie podejmie wielkiego Gallo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero szacunku dla Tangiersa jak nie podejmie wielkiego Gallo!

 

Przy odrobinie szczęścia (np. nałożenie się threepeatu GSW z odejściem DUranta z tym u nas) odpuszczając tego Gallo i wymieniając JJ na coś trochę niższego (w idealnym świecie jeszcze pozbywając się Javalee'a) ma szansę na wyjście z FA z ze składem Doncic-Oladipo-Durant + 25-30 mln na kolejną gwiazdę lub solidny element układanki (Vuc resigned? Ibaka?). Chyba gra warta świeczki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.