Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Any Two-Way contract can be converted to a standard NBA contract at the team’s option. A Two-Way contract can be converted from the start of the July Moratorium through the day of the team’s last regular season game in the last year of the Two-Way contract. Once converted, the contract becomes a standard NBA contract that is in effect for the remainder of the term of the Two-Way contract. The player’s salary becomes the NBA minimum salary based on his years of service (pro-rated based on when the contract is converted). If the contract contains an Exhibit 10 bonus, the bonus amount converts to a salary guarantee.


Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Any Two-Way contract can be converted to a standard NBA contract at the team’s option. A Two-Way contract can be converted from the start of the July Moratorium through the day of the team’s last regular season game in the last year of the Two-Way contract. Once converted, the contract becomes a standard NBA contract that is in effect for the remainder of the term of the Two-Way contract. The player’s salary becomes the NBA minimum salary based on his years of service (pro-rated based on when the contract is converted). If the contract contains an Exhibit 10 bonus, the bonus amount converts to a salary guarantee.

 

 

W tej sytuacji zostanie pewnie zrobiona notka w regulaminie, że u Nas ten zapis nie przechodzi, bo two-way już i tak ograniczyliśmy nowym punktem regulaminu, a gracze ze stashed są teraz na tapecie jako Ci zdecydowanie za bardzo uprzywilejowani co wypacza mocno realizm.

 

Temat oczywiście zostanie przedyskutowany w radzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje stanowisko jest takie, że razi mnie wasze dziwne podejście do przepisów. 

 

Czasem czepiacie się pierdół, typu ktoś napisał w złym temacie, to ruch nieważny.

 

Albo już sławna akcja z Andersonem, gdy przed terminem nie mogłem się doczekać jasnej intepretacji, która przyszła dopiero po terminie przez co go straciłem.

 

Albo tak jak teraz, gdy mamy jasny przepis, a tu nagle dywagacje czy on obowiązuje czy nie. 

 

Podczas gdy intepretacja powinna być w myśl zasady "inni gm'owie nie są pokrzywdzeni, to ruch przechodzi."

Z powodu Andersona żaden gm nie byłby pokrzywdzony, gdyby pozowlić mi jednak utrzymac go jako zastrzezonego wolnego agenta.

 

Z powodu Nianga, jeden gm jest pokrzywdzony, czyt. ja

 

Ja tu nie chcę was uczyć stosowania prawa, tym bardziej w grze. 

 

Ale autentycznie czuje sie pokrzywdzony waszym działaniem, wczesniej nadwyraz pozytywsistycznym podejsciem (w tym przypadku to serio zenada, byc mzoe ktos sie minal z powolaniem?), teraz jak sie okazuje wybiorczym.

 

c*** wi, nigdy nie waidomo czego sie spodziewac. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas gdy intepretacja powinna być w myśl zasady "inni gm'owie nie są pokrzywdzeni, to ruch przechodzi."

 

Z powodu Andersona żaden gm nie byłby pokrzywdzony, gdyby pozowlić mi jednak utrzymac go jako zastrzezonego wolnego agenta.

 

Z powodu Nianga, jeden gm jest pokrzywdzony, czyt. ja

 

 

Niby czemu jestes pokrzywdzony?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo patrzac po moim podejsciu do gry, naturalnym jest domniemanie, iz biore pod uwage takie aspekty podejmuajc decyzje. 


czego potwierdzeniem jest rowniez zwrocenie uwagi wam na bład odnosnie kontraktu nianga

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo patrzac po moim podejsciu do gry, naturalnym jest domniemanie, iz biore pod uwage takie aspekty podejmuajc decyzje.

 

czego potwierdzeniem jest zwrocenie uwagi wam na bład odnosnie kontraktu nianga

Byles w radzie wiec z pewnoscia wiesz jak drobiazgowo analizowane sa motywacje gmów oddajacych 2way graczy w wymianach:) poki co nikt nie chce w tej radzie byc, wiec wyglada na to ze musisz sie z tym pogodzic ze nie wpadlismy na to ze nasza decyzja Cie krzywdzimy. w imieniu Rady, przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje stanowisko jest takie, że razi mnie wasze dziwne podejście do przepisów. 

 

Czasem czepiacie się pierdół, typu ktoś napisał w złym temacie, to ruch nieważny.

 

Albo już sławna akcja z Andersonem, gdy przed terminem nie mogłem się doczekać jasnej intepretacji, która przyszła dopiero po terminie przez co go straciłem.

 

Albo tak jak teraz, gdy mamy jasny przepis, a tu nagle dywagacje czy on obowiązuje czy nie. 

 

Podczas gdy intepretacja powinna być w myśl zasady "inni gm'owie nie są pokrzywdzeni, to ruch przechodzi."

 

Z powodu Andersona żaden gm nie byłby pokrzywdzony, gdyby pozowlić mi jednak utrzymac go jako zastrzezonego wolnego agenta.

 

Z powodu Nianga, jeden gm jest pokrzywdzony, czyt. ja

 

Ja tu nie chcę was uczyć stosowania prawa, tym bardziej w grze. 

 

Ale autentycznie czuje sie pokrzywdzony waszym działaniem, wczesniej nadwyraz pozytywsistycznym podejsciem (w tym przypadku to serio zenada, byc mzoe ktos sie minal z powolaniem?), teraz jak sie okazuje wybiorczym.

 

c*** wi, nigdy nie waidomo czego sie spodziewac. 

 

W jaki sposób jesteś pokrzywdzony? Że partner biznesowy zyskał?

 

Z tym Andersonem to już nie przypominaj, bo rada nie raz poszła Ci na rękę, jeszcze kiedy sam w Niej byłeś.

 

Temat Nianga trafi na tapet. Chociaż moim zdaniem to słabe, że two-way dostaje na rok umowę i ma maksymalnie dwuletni okres ochronny, a stasheda można trzymać nawet na pięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób jesteś pokrzywdzony? Że partner biznesowy zyskał?

 

 

Nam hoc natura aequum est neminem cum alterius detrimento fieri locupletiorem

:panda:

dobra mam serio juz wbite w tego nianga. choc patrzylem na ten przepis robiac deal. 

 

ale swoim podejsciem do przepisow wedlug mnie szkodzicie grze. i tyle. 

pisze do rady jako gremium. bo czlonkowie sie zmieniaja, choc jakbym mial wskazac na konrketne osoby to byliby to January i Tomek, jako że +/- pameitam ich argumentacje w stylu "nie i c***. jest przepis. reszta nie ma znaczenia.".  

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam hoc natura aequum est neminem cum alterius detrimento fieri locupletiorem

:panda:

dobra mam serio juz wbite w tego nianga. choc patrzylem na ten przepis robiac deal. 

 

ale swoim podejsciem do przepisow wedlug mnie szkodzicie grze. i tyle. 

 

Jeszcze wielu przepisów Nas pewnie zaskoczy, bo nie znamy CBA na pamięć, a two-way to wciąż świeża sprawa.

 

Jak dobrze kojarzę to jeden Niang jest problematyczny, więc będziemy liczyli na twoje zrozumienie w tej sprawie. Ja będę wnioskował, by 2nd rounderzy także na drugim roku mogli brać takie umowy i taki wpis powstał w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wielu przepisów Nas pewnie zaskoczy, bo nie znamy CBA na pamięć, a two-way to wciąż świeża sprawa.

 

Jak dobrze kojarzę to jeden Niang jest problematyczny, więc będziemy liczyli na twoje zrozumienie w tej sprawie. Ja będę wnioskował, by 2nd rounderzy także na drugim roku mogli brać takie umowy i taki wpis powstał w regulaminie.

 

Lukę Kornet lubi ten wpis

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.