Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Piszesz jakbyś już wiedział ze Leonard u Ciebie.

Zobaczymy co będzie.

Wynik sportowy oraz co wydarzy się w „Toronto”

 

Mam sporą pewność co do tego, że nikt lepszych warunków mu nie jest w stanie zaproponować. 

 

Niezależnie od wyniku sportowego w tym sezonie.  

 

Ale oczywiście z chęcią poczytam argumenty innych drużyn :)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leonard powiedział ze pieniądze to nie wszystko.

 

Myślę, że w hierarchii moich argumentów ten nie jest nawet pierwszym. 

 

Myślisz CM, że podpiszesz tego Rubio ;-) ?

 

Myślę, że tak. Chyba, że ktoś zdecyduje się na mało rozsądny ruch i płacenie Rickiemu >20 mln, wtedy będziem wszystko dokładniej liczyć, czy się opłaca. Jest w razie czego mid-level na znalezienie zastępstwa. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko grono tych ekip z roku na rok sie bedzie powiekszac. W 2020 moze nastapic to samo co bylo w realNBA w 2016 czyli zbyt duzo kasy a gracze tacy sobie. W to FA beda chodzic albo grube maxy albo umowy 1+1. Tak samo bedzie po sezonie 2019/20. U nas podpisano 3-7 kontrakty ktore maja problem ze splaceniem sie - Noel, Milsap, KCP i przedluzenie Walla. Kolejne 3 to DAJ, CP3 i Blake ale milosc LAFa byla podstawa do jego dzialan i ciezko to ocenic jednoznacznie a taki Blake teraz sie splaca w naszych NOP. Love nie oceniam na razie ale jego przedluzenie to dla Bulls tez mogl byc slaby ruch, no ale zobaczymy. U mnie troche z tego powodu nastapila tez zmiana planow. Tankowac wiecznie sie nie da, a im wczesniej wejdziesz na rynek tym mniej konkurencji. No i majac sporo miejsca moge wciagac nawet spoko przeplaconych graczy byle tylko ich czas dobiegal konca w odpowiednim momencie.

 

Zerknij na kontrakt Rodneya Hooda ;) G. Hill też bardzo słabo się spłacił.

 

A co do Walla, to jak Sylvinho dawał mu supermaxa to nie było pół postu zwątpienia, że nie jest wart tych pieniędzy. Podobnie zresztą w RL NBA..

 

A o Love to panowała narracja taka jak wspomina ignazz, że uwolniony od LBJa wróci do cyferek z Wolves.

 

W to lato uwolni się morze gotówki, więc albo wrócą umowy 20/1 dla Rudy Gayów ( on się akurat zajebiście obronił, ale przypomnijcie sobie jak wyglądało to dwa lata temu po tej poważnej kontuzji ) i Zachód Randolphów tej ligi albo pojawią się długoterminowe umowy i siłą rzeczy ktoś, gdzieś utopi. Mój główny typ to Middleton z umową koło 30 baniek za sezon, a ciekaw jestem ile dostanie Vucevic po takim sezonie. Wciąż nie mam do Niego zaufania, ale wiem, że ktoś i tak zainwestuje.

Swoją drogą Gallo "boli dupa" dopiero co uchodził za expiringa, a teraz to sobie nie wyobrażam, by go tangiers nie podjął.

 

Zajebisty gracz, jeden z moich ulubionych jak jest zdrowy.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilunia, Sylvinho dawał Wallowi maxa, bo nie miał wyjścia, nikt by z nas nie zaakceptował mniejszej umowy, bo patrzymy zazwyczaj na realia ligi, a nie, że był wart tych pieniędzy, bo dobrze wiemy, że od dwóch sezonów raczej nie jest, nie mówiąc już o tym, że supermaxem przyłożył Wizards gnata do skroni i po tegorocznej kontuzji wypalił z pierwszej komory w rosyjskiej ruletce

 

póki co pacjent przeżył

 

z tym Gallo też bym poczekał, przynajmniej do końca sezonu, a i jak się połamie w następnym, to żadne pieniądze rzędu 20baniek nie będą tego warte

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilunia, Sylvinho dawał Wallowi maxa, bo nie miał wyjścia, nikt by z nas nie zaakceptował mniejszej umowy, bo patrzymy zazwyczaj na realia ligi, a nie, że był wart tych pieniędzy, bo dobrze wiemy, że od dwóch sezonów raczej nie jest, nie mówiąc już o tym, że supermaxem przyłożył Wizards gnata do skroni i po tegorocznej kontuzji wypalił z pierwszej komory w rosyjskiej ruletce

 

póki co pacjent przeżył

 

z tym Gallo też bym poczekał, przynajmniej do końca sezonu, a i jak się połamie w następnym, to żadne pieniądze rzędu 20baniek nie będą tego warte

 

Znaczy Sylvinho sam siebie zatopił z tym supermaxem? Przecież mógł czekać na FA, skoro sądził że nie jest wart tej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na kontrakt Rodneya Hooda ;) G. Hill też bardzo słabo się spłacił.

 

A co do Walla, to jak Sylvinho dawał mu supermaxa to nie było pół postu zwątpienia, że nie jest wart tych pieniędzy. Podobnie zresztą w RL NBA..

 

A o Love to panowała narracja taka jak wspomina ignazz, że uwolniony od LBJa wróci do cyferek z Wolves.

 

W to lato uwolni się morze gotówki, więc albo wrócą umowy 20/1 dla Rudy Gayów ( on się akurat zajebiście obronił, ale przypomnijcie sobie jak wyglądało to dwa lata temu po tej poważnej kontuzji ) i Zachód Randolphów tej ligi albo pojawią się długoterminowe umowy i siłą rzeczy ktoś, gdzieś utopi. Mój główny typ to Middleton z umową koło 30 baniek za sezon, a ciekaw jestem ile dostanie Vucevic po takim sezonie. Wciąż nie mam do Niego zaufania, ale wiem, że ktoś i tak zainwestuje.

 

Swoją drogą Gallo "boli dupa" dopiero co uchodził za expiringa, a teraz to sobie nie wyobrażam, by go tangiers nie podjął.

 

Zajebisty gracz, jeden z moich ulubionych jak jest zdrowy.

Man o Hoodzie zapomniałem kompletnie i Hill w sumie tez sie rozsypal z gra, to do 10 dobijemy. Z drugiej strony na Ibake wszyscy jechali a teraz jego kontrakt po pół roku w Toronto odbierany jest zgoła odmiennie. Dawanie Rubio czy Krzysiowi cos w okolicach 25-30 to bedzie szalenstwo, ale jak mowisz nie mozna tego wykluczyć. Co do Walla, Westbrooka i Hardena to tylko ten ostatni broni w miare supermaxa. No ale duzo wychodzi po czasie. A co do Love'a to wyoutowałem go tylko przez to extension podpisane z Cavs. No i nadal uważam że trochę kolega z Bulls sie pospieszyl z tym extension, no ale moze jakos to jeszcze posklada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze przecież jest Hayward. Przecież to był taki top player na FA, że gromy z nieba szły. Walka między Cs i Jazz szła na noże, a Regis po porażce tak przeżywał, że nazywał Nas dyletantami i odszedł z gry, że Hayward został w Jazz. Różnica w głosowaniu wynosiła jeden.

 

A teraz jest przeciętnym rezerwowym Celtics. Oczywiście ciągle w Niego wierzę i go nie skreślam, ale on dawał jeszcze mniej niż Wall w tym sezonie, a umowę ma bardzo wysoką i wiek też już pod 30-stkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Love'a to wyoutowałem go tylko przez to extension podpisane z Cavs. No i nadal uważam że trochę kolega z Bulls sie pospieszyl z tym extension, no ale moze jakos to jeszcze posklada

Tutaj w lato była obawa że jeśli Love zagra dobry/bardzo dobry sezon to ktoś z dużą ilością gotówki mu rzuci syty kontrakt.

 

Patrzyłem też na to jaki Love dostał hajs w real NBA i tak u nas przeszła trochę mniejsza wypłata.

 

Dlatego na ten moment decyzja o pozyskaniu Lova jest fatalna, jedna z najgorszych decyzji tego lata, ale w przyszłości nie wykluczam że będę z niej zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Hood według mnie był wart tych pieniędzy chwilę przed sezonem 17/18. W realu dostałby pewnie podobną ofertę, gdyby nie wyskok Mitchella i ta nieszczęsna wymiana do Cleveland, która przełożyła się na "efekt LeBrona". Dodatkowo ten sezon ma bardzo solidny i jest blisko tej umowy, którą mu dałem tylko więcej rzutów dostaje "cudowny" Clarkson w tym gównianym Landzie xd Co jest jakimś nieporozumieniem. Teraz ponoć Rodney jest blisko odejścia. Chłopak ma po prostu pecha

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Przykład jego ostatniego meczu przeciwko Jazz:

25 min 12 pkt 5 zb 0 ast 1 prz i uwaga... tylko 6 rzutów z gry z czego 3 trafione i 2/2 za trzy.

mecz wcześniej z Heat:

26 min 13 pkt 2 zb 1 ast 2 prz 1 blk... 5/7 z gry 3/4 za trzy

 

Obejrzałem kilka spotkań Cavaliers i oni przez niego nie grają. Zdarzą się z 2-3 mecze kiedy uznają, że w sumie mogą mu oddać piłkę, ale ewidentnie go unikają.

Przypomnę tylko spotkanie z 76ers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.