Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

no przenoszenie postów "na bieżąco" robi taki mętlik, że trzeba niektórym szukać konkretnych postów, bo nie czytali, choć niby czytają wszystkie działy

 

sam też musze tego szukać kij wie gdzie, bo aktywnych tematów jest na tyle dużo, że ciężko od razu trafić z tym konkretnym do którego ów post/dyskusja został przeniesiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest potrzeba wypowiedzenia się w kwestii Tysona to chętnie zagłosuje na tak jeżeli nie łamie to regulaminu.

Jeżeli dla gry przewidziany był inny sposób regulaminowego rozwiązania kwestii wykupów to nie chciałbym zamieszania bo to jest tak ze 5 GM chce startować po gracza ale jednak 25 osób ( cześć i tak nieobecna) patrzy z boku i wcale na tak nie musi być skora.

Od strony gracza jest to dla mnie logiczne TAK od strony robienia jakiegoś wyjątku już nue do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucajcie Chandlera do glosowania a nie teraz demamogie robicie. Goscia przez dwa dni i tak nikt nie pidniesie a tak juz ktos o niego bedzie bogatszy a zainteresowanie bedzie. Jezeli nie to rozumiem ze kazdy buyout po 28 lutym tez jest gowno wart bo ostatnie okienko sie zamyka i u nas kilku gosci ma zimowac. Absurd powiedzialbym wrecz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucajcie Chandlera do glosowania a nie teraz demamogie robicie. Goscia przez dwa dni i tak nikt nie pidniesie a tak juz ktos o niego bedzie bogatszy a zainteresowanie bedzie. Jezeli nie to rozumiem ze kazdy buyout po 28 lutym tez jest gowno wart bo ostatnie okienko sie zamyka i u nas kilku gosci ma zimowac. Absurd powiedzialbym wrecz...

 

 

4.03 - D. Wade

 

[podpiszę jutro kogoś, bo teraz pracuję jeśli to nie problem]

 

Wade został zwolniony po 28 lutym, a z tego co pamiętam podpisał kontrakt z Cavs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym złożyć minimum dla Neto - jeśli jest dostępny, a chyba jest.

 

Nie możesz, bo okienko się skończyło :P

 

musisz podpisać 14. gracza ze swoich stashed, czyli Boldena/Peaka albo 2waya na minimum (roczne albo 1+ Team Option). Wybierz kogoś i w temacie Free Agency 2018/19 napisz, kto i na ile lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bucks to szykuje się ostre przewietrzenie szatni... Mozna sobie gdybać, ale na oko to Bucks będzie stać na zatrzymanie góra dwóch z tych zawodników co tylko pokazuje, że nasz system finansowy pozwala na większe rotacje graczy niż w realNBA. No chyba że Bucks bedzie stac na wydatki rzędu 140-150 mln w co wątpię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemba murowany max to juz beda wydatki w okolicach 100 i Khris to kolo 20, plus uzupelnienia skladu i juz dobijasz do 140. Obstawiam ze Bucks za rok w PO moga grac chore minuty linupem Walker-? - Khris-Giannis-Lopez

 

Mimo wszystko Bucks to chyba top3-5 najlepiej ogarnietych przez GM-a ekip. Gdyby nie propaganda i brak czasu oraz zlote usta niektorych, to wizja LBJ w Bucks nie byłaby taka zła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Bucks problem jest taki, że kwestia przedłużenia pomagierów Antka bardzo niefortunnie układa się w czasie w kontekście przedłużenia samego Greka. Najprawdopodobniej właśnie w tym sezonie Giannis ma najlepszy możliwy support i Bucks latem muszą uderzyć w finansową ścianę i z kogoś zrezygnować. A skoro tak, to nie wiadomo czy Giannis będzie chciał przedłużyć z zespołem, który swój peak ma już za sobą.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko grono tych ekip z roku na rok sie bedzie powiekszac. W 2020 moze nastapic to samo co bylo w realNBA w 2016 czyli zbyt duzo kasy a gracze tacy sobie. W to FA beda chodzic albo grube maxy albo umowy 1+1. Tak samo bedzie po sezonie 2019/20. U nas podpisano 3-7 kontrakty ktore maja problem ze splaceniem sie - Noel, Milsap, KCP i przedluzenie Walla. Kolejne 3 to DAJ, CP3 i Blake ale milosc LAFa byla podstawa do jego dzialan i ciezko to ocenic jednoznacznie a taki Blake teraz sie splaca w naszych NOP. Love nie oceniam na razie ale jego przedluzenie to dla Bulls tez mogl byc slaby ruch, no ale zobaczymy. U mnie troche z tego powodu nastapila tez zmiana planow. Tankowac wiecznie sie nie da, a im wczesniej wejdziesz na rynek tym mniej konkurencji. No i majac sporo miejsca moge wciagac nawet spoko przeplaconych graczy byle tylko ich czas dobiegal konca w odpowiednim momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekawy jak to się rozegra ale praktycznie top dostanie maxa i wszystkie drużyny z uwolniona kasa zobaczą w lato ze nie ma się co rzucać na kolejne podbicie gracza.

 

Dlatego nie sadze aby wspomniani gracze Bucks byli w 100% przepłacani.

 

Gdzieś się ktoś znajdzie co odpuści top topów. I wrzuci więcej dobremu rokesowi.

 

Ale w lato nie spodziewam się tego przepłacania które we wcześniejszych wpisach jest wyrokowanie.

 

Zanim zaczną się straszenia co do przepłacania graczy zobacz:

2019

 

Super czyszczenie zrobiły.

 

Toronto Miami kings

 

Tu są miejsca na dwa maxy i jeszcze dobrego rolsa w razie potrzeby.

 

Dobra pozycje na atak maja

 

Nyk pistons i Orlando

 

Na moje pozwoli to zdjąć z rynku 9 nazwisk.

 

KAT KP Winslow ochronka

Zostaje Klay Leonard Kemba Vuc Blasoe Gallo Harrell Moddleton

 

Reszta pójdzie raczej w zwykłych cenach a pare fajnych nazwisk jest

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie pozyskanie i przedłużenie Lova jest moją najgorszą decyzją. Zobaczymy co będzie jak wróci a ma wrócić podobno jakoś w tym miesiącu. Jednak na swoje usprawiedliwienie powiem że z wakacje wydawał się idealnym wzmocnieniem, bo pasował do Demara i generalnie fajnie mi uzupełniał lukę na silnym skrzydle. To kwestia perspektywy ale ciężko mi było przewidzieć że kontuzja go wykluczy na aż tak długo :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekawy jak to się rozegra ale praktycznie top dostanie maxa i wszystkie drużyny z uwolniona kasa zobaczą w lato ze nie ma się co rzucać na kolejne podbicie gracza.

 

Dlatego nie sadze aby wspomniani gracze Bucks byli w 100% przepłacani.

 

Gdzieś się ktoś znajdzie co odpuści top topów. I wrzuci więcej dobremu rokesowi.

 

Ale w lato nie spodziewam się tego przepłacania które we wcześniejszych wpisach jest wyrokowanie.

 

Zanim zaczną się straszenia co do przepłacania graczy zobacz:

2019

 

Super czyszczenie zrobiły.

 

Toronto Miami kings

 

Tu są miejsca na dwa maxy i jeszcze dobrego rolsa w razie potrzeby.

 

Dobra pozycje na atak maja

 

Nyk pistons i Orlando

 

Na moje pozwoli to zdjąć z rynku 9 nazwisk.

 

KAT KP Winslow ochronka

Zostaje Klay Leonard Kemba Vuc Blasoe Gallo Harrell Moddleton

 

Reszta pójdzie raczej w zwykłych cenach a pare fajnych nazwisk jest

 

Ale jaki atak? :tongue:

 

U mnie wszystko jest ustalone i dopieszczone finansowo - kasa idzie na trio Rubio/Irving/Leonard. Reszta to będą najtańsze uzupełnienia, choć ławka liczę, że jest już raczej w gruncie rzeczy zbudowana i to na niezłym poziomie (bogdanovic,dotson, hernangomez, wilson). Ewentualnie zobaczymy na ile zasadnym będzie wchodzenie w podatek dla Morrisa czy jakiegoś innego rolesa. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lato była dyskusja czy post Lbj Love nie wróci do cyferek z Minny. Nie miej do siebie pretensji.

 

Millsap przy dobrej grze Denver w realu może się spłacić bo to fajny Walczak i nie zabiera on gry innym.

Lepszy taki gracz który oby zdrowy wszedł w PO niż dwóch przedpłaconych średniaków.

Problemem było zdrowie niestety. Zobaczymy co przyniesie kwiecień

Ale jaki atak? :tongue:

 

U mnie wszystko jest dopieszczone finansowo i idzie na trio Rubio/Irving/Leonard. Reszta to będą najtańsze uzupełnienia, choć ławka liczę, że jest już raczej w gruncie rzeczy zbudowana i to na niezłym poziomie (bogdanovic,dotson, hernangomez, wilson). Ewentualnie zobaczymy na ile będę chciał wchodzić w podatek dla Morrisa czy jakiegoś innego rolesa.

Piszesz jakbyś już wiedział ze Leonard u Ciebie.

Zobaczymy co będzie.

Wynik sportowy oraz co wydarzy się w „Toronto”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.