Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Wyślij Farieda do Bulls za friko, szukają rezerwowego wysokiego ;)

 

To jest jedyne stanowisko rady? I jedyny pomysł na wyprostowanie sytuacji?

 

To po to się gimnastykowałem całe okienko aby wyjść jako tako z salary, aby teraz przez wprowadzenie mnie w błąd przez członka Rady połowę z tego co wypracowałem c*** strzelił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jedyne stanowisko rady? I jedyny pomysł na wyprostowanie sytuacji?

 

To po to się gimnastykowałem całe okienko aby wyjść jako tako z salary, aby teraz przez wprowadzenie mnie w błąd przez członka Rady połowę z tego co wypracowałem c*** strzelił?

Z tego co pamietam z przeszlosci to raczej musisz sie pogodzic z rzeczywistoscia w tej sytuacji. A najlepiej napisz do rady priva i czekaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam z przeszlosci to raczej musisz sie pogodzic z rzeczywistoscia w tej sytuacji. A najlepiej napisz do rady priva i czekaj:)

 

Nie zamierzam się z tym godzić i odpuścić. Specjalnie piszę o tym publicznie a nie na priv bo w następnym okienku jak mi się przyjdzie z tym "pogodzić" znów będę wymieniał i znów będzie lawina oszczerstw na mnie, że z Bostonem nie ma co podpisywać, bo i tak wymienią dalej.

 

Publicznie zgłaszam więc pytanie, co Rada chce z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam się z tym godzić i odpuścić. Specjalnie piszę o tym publicznie a nie na priv bo w następnym okienku jak mi się przyjdzie z tym "pogodzić" znów będę wymieniał i znów będzie lawina oszczerstw na mnie, że z Bostonem nie ma co podpisywać, bo i tak wymienią dalej.

 

Publicznie zgłaszam więc pytanie, co Rada chce z tym zrobić?

 

Rada pracuje nad rozwiązaniem tej sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugi raz tak jak wiele razy pisaliśmy : jest specjalny temat (beGM - VeryImporantQuestions) i tam najlepiej takie pytania zadawać, bo nie jesteśmy nieomylni, a jakbyśmy każde pytanie zadane nam na priv mieli wrzucać na radę, to byśmy od monitora nie mogli odejść.

 

Na drugi raz na pewno będę pamiętał.

 

@MJ1

 

Dziękuję. Czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugi raz na pewno będę pamiętał.

 

@MJ1

 

Dziękuję. Czekam.

 

Już january się wypowiedział na ten temat.

 

Przykro mi, że tak się sytuacja rozwinęła, lecz niestety odkręcenie tego byłoby skomplikowane i 2 drużyny by na tym ucierpiały.

 

Mam nadzieję, że zrozumiesz - chcielibyśmy znaleźć idealne rozwiązanie, ale jednak takiego chyba nie ma, więc to wydaje się najlepsze, czyli takie, na którym ucierpi najmniej osób.

 

Następnym razem proszę pisz ze swoimi wątpliwościami na forum - nawet możesz ogólne sytuacje opisać.

 

Raz jeszcze przepraszam i proszę o wybaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie,

Osoba Kennetha Farieda raczej nie powinna przesądzić o tegorocznym mistrzostwie, zatem szkoda, żeby Tomek, który w gąszczu przepisów służy zawsze radą i precyzyjną odpowiedzią, miał z tak błahego powodu odchodzić z Rady. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dealu nie można cofnąć (bo poszły inne).

Amnestii nie ma.

 

Wyszło kiepsko, zdarza się.

"Winny" poczuł się do odpowiedzialności i odszedł z Rady, nic innego nie da się zrobić.

 

 

Już january się wypowiedział na ten temat.

 

Przykro mi, że tak się sytuacja rozwinęła, lecz niestety odkręcenie tego byłoby skomplikowane i 2 drużyny by na tym ucierpiały.

 

Mam nadzieję, że zrozumiesz - chcielibyśmy znaleźć idealne rozwiązanie, ale jednak takiego chyba nie ma, więc to wydaje się najlepsze, czyli takie, na którym ucierpi najmniej osób.

 

Następnym razem proszę pisz ze swoimi wątpliwościami na forum - nawet możesz ogólne sytuacje opisać.

 

Raz jeszcze przepraszam i proszę o wybaczenie.

 

Ja doskonale błędy rozumiem, każdemu się zdarzają i w żadnym wypadku nie mam o to pretensji.

 

Nie mniej Rada powinna być nie tylko ciałem które egzekwuje regulamin, ale też ciałem które takie sytuacje rozwiązuje polubownie, tak aby to straty były jak najmniejsze, a nie liczba osób poszkodowanych jak najmniejsza.

 

Skoro otrzymałem informację od członka Rady, miałem prawo ją traktować jako wiążącą, co się później okazało nieprawdą. Stąd skoro jakaś część Rady popełniła błąd, ta sama Rada powinna ten błąd wszystkimi możliwymi sposobami naprawić a nie pisać "wyszło kiepsko, zdarza się" czyli w wolnym tłumaczeniu: WAL SIĘ ELD. Wywal kolejne picki by się pozbyć teraz Farieda i znów gimnastykuj narażając jednocześnie na ataki ze strony innych "o ten znów transferuje, nie głosujmy na niego", aby odchudzić PONOWNIE salary.

 

Ze względu na finanse nie było by ani Kantera, ani Farieda, tylko taniutki Poythress, czyli zamiast extra na 14 gracza 1,6M, wydaję 6M przez wprowadzenie mnie w błąd. Innymi słowy, połowa z tego co mi się udało zaoszczędzić z salary poszło w pizdu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma Kanter do tego?

 

Burdel.

 

Tyle powiem w temacie.

 

Plan był prosty. Potrzebowałem jednego wysokiego, najtańszego z możliwych jako 14 gracza aby uniknąć tego, że będę miał dopisanego losowego gracza. Pasuje Kantera na rzecz MMM i na jego prośbę wręcz sugerując abyście na niego głosowali, nie na mnie. Sam MMM nie wie, że Kantera podpisywać nie może. Rada milczy prawie do samego końca. Ja w między czasie podpisuje Farieda będąc święcie przekonany że Kanter ląduję w Bulls ( nawet pisałem posta o tym ), a Faried to takie same pieniądze co Poythress. I co się okazuje? Kanter nie może wylądować w Bulls o czym info padło parę godzin temu, a Poythressa jednak mogłem sobie podpisać za 838k :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz Eld. Bo teraz to przeginasz sytuację i próbujesz ją przekręcić w ogóle tak, że trzeba Ci będzie dać Larrego O'Briena.

 

Nie ma czegoś takiego jak "pasuję ofertę". To sobie zmyślasz i dopowiadasz.

Ofertę dla Kantera złożyłeś 3 stycznia o 15:20 (? godziny nie jestem pewny)

Farieda pozyskałeś wczoraj wieczorem już z wiszącą i nieodwoływalną ofertą dla Enesa.

 

Za bardzo sobie dopowiadasz wiele rzeczy.

 

Jedyne co w tym wszystkim jest prawdą to to, że pomyliłem się o te (nie wiem teraz ile, bo przecież trzeba szukać którego dokładnie podpisał kontrakt w sezonie 16/17 :] ) 6xx bądź 200 tysięcy, a Ty stwierdziłeś, że wolisz takiego kasztana jak Faried za 2nd rounder zamiast podpisać za te same pieniądze całkiem spoko grającego małe minuty Poythresa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mi się nie chcę tego tłumaczyć ponownie z mojego punktu widzenia.

 

Tak samo jak mi się nie chcę tłumaczyć z każdego mojego ruchu.

 

Są i były zupełnie inne względy dla których Poythressa wolałem zostawić na TW, gdyby okazał się być w takich samych pieniądzach jak Faried.

 

Nawet chronologicznie nie będę tego rozpisywał jaką to miało kolejność bo to widzę, że i tak niczego nie zmieni.

 

Szkoda nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.