Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co czytałem, to chyba nie jest w Twoim interesie przytaczanie tego ;-)

LeBron chce mieć również graczy w zespole przejmujących atak z piłką w ręku. Ja i Rockets trochę Cię tu bijemy... ;)

Bucks z Walkerem, Middletonem i Giannisem chyba tym bardziej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja na pewno nie jest przyjemna :tongue: rozumiem, że można być wkurzonym na taki stan rzeczy, ale jednak trzeba patrzeć też na dobro gry i związanie GM-a Bostonu od razu wymianą, gdy zaczyna swoją pracę jako GM, nie jest chyba najlepszym rozwiązaniem ;P

To nie jest związanie GMa Bostonu wymianą by być dokładnym.

 

Zastanawiam się nad dalszą grą, zobaczymy co z tego wyjdzie. Moje zaufanie co do innych graczy przy negocjacjach, jest aktualnie na niskim poziomie, ale może tak miało być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z mojego postu.

 

Problem jest taki, że pewien członek rady (pozdrawiamy wszelakie Pelikany) wyniósł na forum publiczne nierozstrzygniętą sprawę (ówcześnie jeszcze) w radzie. Po czym się wściekł, że w związku z tym wychodzą publicznie również opinie członków rady - jak np moja, że nie ma szans w głosowaniu.

 

Oczywiście ma to pewien wpływ na decyzję rady (publiczne wynoszenie spraw).

 

Temat był rozstrzygnięty. Ty, Tomek i Karpik byliście jednomyślni, co wiązało się z werdyktem rady. Temat tak na prawdę wrócił na tapetę po moim poście w media room, bo wcześniej dostawałem odpowiedzi, że bym nie był śmieszny...

 

Poparcie innych GMów w tej sprawie dopiero spowodowało, że rada podeszła do sprawy należycie.

 

A na temat stawiania mnie w pozycji przegranej do Bucks, Rockets czy Lakers nie dostałem odpowiedzi. Może tak jak przed poprzednim sezonem Tomek wrzuci moją ekipę z Davisem i Griffinem do grupy tankerów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że będziesz w grupie ciut za słabych na PO

W międzyczasie tankować zaczęły: Minnesota, Jazz, Lakers będące wyżej, a Clippers zagrali w pełnym składzie ze 40 spotkań. 

To raczej słaby ten argument, że CIę wrzuciłem do worka za słabych na PO przed sezonem, skoro gdyby nie masowa zmiana zdania i fura urazów to byś po prostu się nie doczłapał do tych PO, do których wszedłeś wyprzedzając 9 drużynę o 1 wygraną przy tym.

 

Griffin? Ja zdania nie zmieniam, bo i nie mam podstaw. Rok temu opuścił ze 25 spotkań, nie dostał się do PO i nie widzę powodu, bym miał zmieniać o nim opinię, bo zmienił drużynę i został pozbawiony Chrisa Paula. Zobaczymy co przyniesie sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej wywiad z GM Celtics. Warto przeczytać przed jutrem i godziną 22.

 

Podoba mi się ta agresywna próba przejęcia Westbrooka, ale niestety w tej grze nie ma znaczenia impakt trenerów z rl nba, bo tego nie przenosimy. 

Poza tym musisz się spieszyć, bo w fazie głosowania nie wolno przeprowadzać wymian.

Gdybym ja miał głosować, to myślę, że pozyskanie Westbrooka przekonałoby George'a do pozostania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co do FA.

Limit ofert jest tylko dla ofert pierwszych czy sumy ofert i kontrofert?

Czy jeżeli ktoś złoży maksymalną ilość ofert w danej rundzie to czy może jeszcze złożyć kontrofertę dla kogoś komu nie składał oferty i jak ma się ogólnie kontroferta do kolejności priorytetów?

 

Mogłem to przeoczyć, ale jeżeli to nie ustalone to prosiłbym o doprecyzowanie, bo wg mnie to dość istotne zwłaszcza priorytet.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co do FA.

Limit ofert jest tylko dla ofert pierwszych czy sumy ofert i kontrofert?

Czy jeżeli ktoś złoży maksymalną ilość ofert w danej rundzie to czy może jeszcze złożyć kontrofertę dla kogoś komu nie składał oferty i jak ma się ogólnie kontroferta do kolejności priorytetów?

 

Mogłem to przeoczyć, ale jeżeli to nie ustalone to prosiłbym o doprecyzowanie, bo wg mnie to dość istotne zwłaszcza priorytet.

Z góry dziękuję.

 

do 4 ofert

 

później tylko do 2 kontrofert dla graczy, którym nie złożyłeś oferty w 1 turze  fazie

 

Czyli łącznie maksymalnie 6, ale nie w innym układzie niż powyżej.

 

na tym etapie te kontroferty można dowolnie wpasować w priorytety, ale nie można żadnej z wcześniejszych ofert usunąć. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się bardzo, że Eld nie grzeje tematu i wypowiedzi Paula George o tym jak ważne było dla Niego okazane mu zaufanie i pozyskanie go w wymianie. George podkreślał swoją lojalność i to skłania mnie do myśli, że zostałby w Boston Celtics.

 

Cierpliwości :). Doczekałem się na fajny team w beGM. Doczekamy się i pieśni pochwalnych ze strony PG13 :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne pytanie, bo pojawia się coś takiego bardzo często w Media Roomie, że spotkałem się z wolnym agentem i był zachwycony moją wizją itd. itd. Czy kiedy będziemy przekonywać ludzi do głosowania na to, by dany wolny agent podpisał kontrakt z nami, to czy powinniśmy głosującym przekazać tę wizję, którą przekazaliśmy wolnemu agentowi i ewentualnie nierealizowanie tej wizji w późniejszym czasie będzie miało wpływ na decyzje zawodników, których podpisaliśmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, dziś w nocy wrzucę tutaj dane.

 

Dajmy na to, że godzina W (do której oferty powinny być gotowe) to 22:00.

 

Na teraz mam jakoś 23 wiadomości jbc(liczone raz na szybko).

 

Jeśli pomyliłem daty to dajcie znać :grin:

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję, że ktoś rzuci maxa Embiidowi, żeby czasem Sixers nie mieli go na jakiejś promocji. Na razie strasznie cicho o Joelu i trochę się boje braku próby :smile:

 

Najwyżej zaoferuje maksymalnie ile mogę dać czyli 18mln  :mushroom:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję, że ktoś rzuci maxa Embiidowi, żeby czasem Sixers nie mieli go na jakiejś promocji. Na razie strasznie cicho o Joelu i trochę się boje braku próby :smile:

Chyba nie ma opcji, żeby Tecu nie zaoferował mu pełnego maxa, skoro dostał takiego rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko o Embiidie cicho. O większości RFA, może dlatego, że są RFA.

Jokic, Wighins, Randle, Gordon, Smart, Parker - dużo tego.

Ciekawe czy ktoś da tyle Zachowi co sypneło Sacramento a wyrównał Chicago? Nie widzę tego u nas, ale może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.