Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Może inaczej.

 

Oferty Rappara zostały anulowane w momencie gdy Rappar pożegnał się z zabawą. Po miesiącu bądź dwóch spamowania na PW żeby dał jakikolwiek znak życia i czy chce dalej brać udział w zabawie.

 

Natomiast na zrezygnowanie z "ochrony" dla nowych gm nie możemy sobie pozwolić. Początek swój ma w momencie, gdy nowo przyjęty do zabawy użytkownik zaczął rozdawać swoją drużynę w zamian za nic (dosłownie nawet!) próbując oddawać 25 mln kontrakt CJM za ludzi wybranych w końcówce draftu i nie reagując na żadne PW. Potem po prostu zniknął bez słowa tłumaczenia, a te kilka umów trzeba było odkręcać, bo było to jakieś trollkonto które już nigdy na forum się nie zalogowało.

Poza tym, jak sam zauważyłeś, realia beGM i NBA powoli się rozjeżdżają, a więc różna jest też wycena zawodników, kontraktów i picków, są inne trendy. Nowa osoba dołączająca do zabawy wręcz nie ma możliwości zapoznania się wcześniej z nimi, a więc jakieś delikatne wskazówki i pomoc kogoś z rady bądź poprzedniego gma jest jak najbardziej na miejscu :)

 

Przy okazji wydaje mi się, że odbiegamy trochę od tematu, a chyba wszystko już wyjaśniliśmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już szanse na powodzenie MC w głosowaniu, to jeżeli byli z Leszczurem dogadani co do s'n't to ja nie widzę powodów, aby to anulować. Tym bardziej, że zarówno on, jak i inni GM w to zaangażowani mogli poczynić inne ruchy z tym związane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się dobre dymanko na FA niektórych GM-ów...Marcus powinien do julka przeslac skan oferty i głosujemy to. Przecież Boston to tylko Brown i źródło do przebudowy...przecież Feorge nie zakochał się w Bostonie...

Zakochał się w gmie thunder:) pewnie dlatego kucio zmienil klub:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego wykazywał się taką małą aktywnością ostatnio w robocie papierkowej przed FA. Wiadomo jak jest na początku :D


Gm spurs jest gotowy kontynuować rozmowy w sprawie Leonarda.

Rozważana jest kusząca oferta i tu zaskoczenie zespołu z zachodu.

Oferta wymaga wygładzenia ale wysoka kultura osobista gm z drugiej strony jest bardzo pomocna.

 

tak nas przekonywałeś, że KL zostanie na supermaxie, a jak już pewnie sporo przekonałeś to go oddajesz? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako osoba, ktora pisala z zapewne z kazdym z Was, tylko te dwie kandydatury mi pasuja

 

jakbym mial strzelac, to albo Ayton, albo Lillard w Spurs

 

Ponoć w Oakland zablokowano połączenia przychodzące z Minnesoty :P

były ale slowem klucz jest tu WYSOKA KULTURA

 

Jestem wysoki i napisałem "cześć" i "pozdrawiam"

 

Gdzieś się kruk zapodział, Ignazz. Ponów fax z tą umową za Dedmona i Shauna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.