Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Lada moment ujawnienie kopert.

 

Lekka ekscytacja jest, chociaż po zmianie przepisów trochę jakby mniejsza :)

 

Ale może ktoś zaskoczy :)

 

Sylvinho pijany czy jak?

 

Po co ta oferta na Randle? :P

 

Żadnych niespodzianek. Chyba tylko ta oferta na Aldridge od Rockets. Ignazz ugotowany...

Rockets chyba przez pomylke nie okreslili warunkow.

 

Szokuje brak maxow od sixers dla embiida i warriors dla duranta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie dla mnie niezrozumiałe oferty Bucks.

 

LeBron by się ładnie wkurwił. Robi za trzecią opcje zależną od decyzji Paul George i Duranta :P

 

Te oferty powinny iść na odwrót, albo SlaKB tutaj zastosował właśnie zabieg psychologiczny, by pokazać PG, że zależy mu na Nim bardziej niż na LeBronie i Durancie :P

 

Myślałem, że kilka klubów coś rzuci. Nets np. jakieś 36/2 za Cousinsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego fluber w tym wieku daje 1+1 LBJ??

 

Dobra opcja ze strony januaryego z uziemieniem nuejako Sixers i Houston bo te oferty wrecz musza wyrownac.

 

Durant to rozumiem liczy za rok od GSW 5-letniego.

 

Randle LOL...

 

Booker do klepniecia bo Suns mu to dali w real a za rok watpie by dostal podobny hajs.

 

Magic znowu sie lekko pospieszyli z Gordonem.

 

Szykuje sie na mocne argumenty odnosnie Brona, Duranta, George.

 

PS. Poki Davis nie klepnie przedluzenua z prawdziwymi Pelicanami to u nas tez bede na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron by się ładnie wkurwił. Robi za trzecią opcje zależną od decyzji Paul George i Duranta :tongue:

 

Te oferty powinny iść na odwrót, albo SlaKB tutaj zastosował właśnie zabieg psychologiczny, by pokazać PG, że zależy mu na Nim bardziej niż na LeBronie i Durancie :tongue:

 

Myślałem, że kilka klubów coś rzuci. Nets np. jakieś 36/2 za Cousinsa.

 

Nie rozumiem tego, bo przecież co za różnica czy by wygrał czy przegrał LBJ. Widocznie uzał, że James to pewny temat w Lakers może, ale to i tak mało zrozumiałe, bo przecież nic by nie zaszkodziło spróbować, sportowy argument jest jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockets chyba przez pomylke nie okreslili warunkow.

 

Szokuje brak maxow od sixers dla embiida i warriors dla duranta.

 

Warriors może rzucić maksa dopiero za rok.

Tak mniej więcej wyglądał Davis jak dowiedział się, że Pelicans chcieli mu zaoferować przedłużenie kontraktu (chociaż w rzeczywistości nie mają do tego jeszcze prawa).

 

Nie lubię tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie w ofertach to, że nie wszyscy wykorzystali możliwość 4 ofert (Boston i Milwaukee), a mozna bylo dac cos Embiidowi np. ;p właśnie a propos Joela, to Tecu znów kombinuje... rozumiem, że chce oszczędzić, ale na franchise playerach się nie oszczędza, bo będą wkurzeni i sami odejdą ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mi 5 minut na wklejenie posta.

 

I ja mogę jeszcze pozmieniać.

I moi konkurenci mogą.

I ktoś to znienacka zaatakuje LJ.

 

Więc na pewno dopiero po reofertach się wypowiem :)

No tak, masz tylko argumenty dlaczego lebron nie pojdzie gdzie indziej i zadnych argumentow za tym ze pojdzie do lakers poza kalka z rl nba:) czyli glosowanie sie zacznie a my nic nie bedziemy wiedziec:)

Dlaczego fluber w tym wieku daje 1+1 LBJ??

 

 

Zeby za rok mogl podpisac 4letniego maxa:) myslisze ze za rok nikt mu go nie da?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko i czekam na:

 

LeBron - kontroferte flubera z 4+1PO, albo mocne wejście w LBJ w tym wieku albo możesz wypaść z wyścigu

 

Durant - tutaj wątpię, by wybrał inną ofertę niż 1+1 od GSW

 

Embiid - Joel jest po raz drugi wkurwiony na Tecu ale Lakers załatwili mu lepszą umowę

 

Jokić - spokojnie w Denver ;-]

 

George- czy dla Geirge nie byłaby lepsza oferta od Elda w postaci 3+1PO lub 4+1PO

 

Aldridge - co to za jakaś oferta za ignazza bocznymi drzwiami?

 

Capela - janek kolejnemu graczami gwarantuje kontrakt i udupia ładnie Rakiety ;-)

 

Gordon - tutaj bez cudów to 22 na rok od Magic (brak rozpiski kontrajtu!!!) to szczyt dla tego gracza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko i czekam na:

 

LeBron - kontroferte flubera z 4+1PO, albo mocne wejście w LBJ w tym wieku albo możesz wypaść z wyścigu

 

 

Dlaczego podkreslasz " w tym wieku "?:) czy lebron za rok nie dostalby maxa Twoim zdaniem?

Spokojnie, przed głosowaniem mój post (prowadzę kampanię pozytywną) pojawi. Ale nie zamierzam odkrywać swych kart.

Zlozylem oferte ale nic wam nie powiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.