Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Leonard miał kosę ze Spurs, ignazz spokojnie czekał na powrót Leonarda i sam o tym pisał. Jak mu da maksymalne extension, to ja na pewno zagłosuję, za tym, że Leonard zostaje w Spurs. Sytuacja, która sprawiła, że Leonard chce opuścić Spurs, po prostu nie miała u nas miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałby dostać maksymalny kontrakt w Bostonie. To bardzo proste. Skoro okazało się, jak większość z nas sądziła, że Lakers to bajki i PG się zadomowi w PO teamie, to czemu miałoby być inaczej? Podajesz bardzo logiczny przykład i masz nadzieję na nielogiczną odpowiedź? :)

George nie wziął maksymalnego kontraktu (tego 5letniego) w realu, więc czemu miałby to robić u nas.

3 plus 1 to dla niego najbardziej korzystna finansowo opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłoopaki.

 

Chwlowoo jestem barzziej ppijany niż rbert willams i jego samoaloty

 

Niemniej

 

Oniosnię  się do całej akcji z fa.

 

Tak, nieprzenosimy 1 do 1 wszsystkoegi.

 

Ale igborowarnie decyzjie LeBrrrrona to ma byccc jakas aprodia?

mam byccc jak cieciip bo to mam zignoorowac/?

 

A mamy zignorować, że GM Lakers nie tylko nie jest Magiciem Johnsonem, ale także ma problemy z alkoholem?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leonard był wkurzony ze zamiast wzmocnień spurs dali siano millsowi i gasolowi.

 

Wkładając w to 100 mln płatne w 3/4 lata blokując się na lata.

 

Ja obu nie mam a w zamian jest Dragic za rozsądna cenę i przepłacony ale lepszy Millsap

 

Ja bym dodał, że Leonard był wkurzony na Parkera, który gadał, że jego kontuzja była 100 razy gorsza :P tyle, że go nie było w beGM-owych Spurs wtedy, więc nie gadał, a jak przyszedł pod koniec sezonu to nie znał sytuacji i się nie wypowiadał ;)

 

Na pewno masz lepszą sytuację z Kawhi'm niż rl Spurs i max extension jest opcją do rozważenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leonard był wkurzony ze zamiast wzmocnień spurs dali siano millsowi i gasolowi.

 

Wkładając w to 100 mln płatne w 3/4 lata blokując się na lata.

 

Ja obu nie mam a w zamian jest Dragic za rozsądna cenę i przepłacony ale lepszy Millsap

 

Są na to jakieś mocne dowody?

 

Bo saga Leonarda miała tyle motywów, że ciężko zebrać sens.

 

Nie mówiąc, że to może być czcze gadanie jednego z insiderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie inne klimaty.

 

A kleo traktuje jako zbawcę bo przegrałem po przez jego brak.

Dodatkowo leonardowi nie pasuje stara gwardia manu i Parker.

 

W chwili spotkania w realu zawidnuczym anty Leo u mnie nie było ani parkera ani manu.

 

Nie mam 3/4 osób którzy wkurzają leonarda a rozstanie się z parkerem pokazało ze odszedłem od schematu który wadzi leo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oddałem dużo wcześniej i kwasu nie było na linii Leonard Oarker.

 

Doszedł na PO jak było wiadomo ze Leonard nie wraca.

 

Rok go nie było.

Dodatkowo sam Leonard mało mówił w realu i te wszystkie płoty ploteczki to bardziej twórczość dziennikarzy

 

Leonard miał kontakt z Pioem po śmierci żony i chciał być i na pogrzebie i na ławce przy PO.

 

Nawet ślowa o lakers z jego Slow nie padły ze tylko tam.

Tyle co jest faktem to na pewno krytyka Parkera w momencie gdy u mnie nie było parkera

 

Spotkanie zwołane przez Manu w szatni w momencie gdy nie mam manu.

 

Niezadowolenie wujka ze śmiesznej oferty butowej i pomysł większego MARKETA

 

Tzw. Środowisko wokół Leo

 

 

nic o lakers ....

 

Oraz rozbieżność co do zdrowia mize grać/ nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię, że rada nie wie jaką złożyłeś ofertę. Wie jedynie o ilości ofert przedstawionych przez Ciebie dla jednego gracza.

Ok, czyli rada wie, jakiej długości złożyłem oferty LeBronowi, ale nie ma zielonego pojęcia, czy to max, Taxpayer MLE, czy minimum dla weterana? :smile: Brzmi bardzo wiarygodnie. Baaaardzo:) No nie może być tak, że członek rady walczy ze mną o LeBrona, a 3 lipca Rada zna moje oferty. No bez jaj. Jakie ja mam mieć zaufanie do Rady w tej sytuacji? ( tzn. wiem już jakie mam mieć zaufanie do osoby, która opowiada o tym, co piszę na priv i kabluje Radzie)

 

nie chcesz chyba zauważyć, że działamy przede wszystkim dla Twojego dobra, ponieważ glosowanie podczas FA dotyczy konkretnej oferty. Składając kilka ofert jednej osobie, tylko zmniejszasz swoje szanse.

Jak to składając kilka ofert jednej osobie tylko zmniejszam swoje szanse? W regulaminie do wczoraj nie było ani słowa na temat ilości ofert dla jednego gracza, zapis regulaminu brzmiał tak:

 

 

5.4 Pierwsza tura FA W pierwszej turze składać można jedynie oferty, w których średnia wartość wynosi >= 18% SC za rok, oraz pierwszy rok umowy wynosi minimum 18% SC.  Maksymalnie 4 oferty.

 

Oferta musi być gwarantowana dla zawodnika przynajmniej na okres 2 lat. Dopuszczalna jest tu formuła 1+1, gdzie drugi rok umowy to playeroption.

 

Czyli te maksymalnie 4 oferty polegają na tym, że każdy GM ma w sumie 1 głos  W SUMIE na te 4 oferty? Czyli jak ktoś ma miejsce na 2 maksy to może dostać tylko 1 mój głos? Myślałem, że każda oferta to osobne głosowanie, a kolejność ich składania to lista priorytetowa, czyli na każdą ofertę GM-a głosuję: Tak - zawodnik ją weźmie lub Nie - zawodnik jej nie weźmie. To co napisałeś w ogóle wywraca do góry nogami składanie ofert i praktycznie uniemożliwiałoby podpisanie więcej niż 1 zawodnika na turę. 

 

Rok temu oczywiste było, że 1 gracz = 1 oferta, stąd luka w regulaminie

Dlaczego było to oczywiste, skoro regulamin nie wpisał żadnego ograniczenia poza 4 ofertami? Niezależnie od pierwotnego zamysłu, taka sytuacja jest po prostu głupia i absolutnie oderwana od rzeczywistości, że nie mogę zapytać własnego wolnego agenta, na jak długo najchętniej podpisałby ze mną kontrakt ( a przecież mi nie chodzi o to, żeby podpisać z LeBronem więcej niż jedną umowę i go klonować), jaką ofertę najchętniej by rozważył. Przecież sami chcieliście stworzyć zasady, które będą zbliżone do rzeczywistości, a nie wiem, jak zbliżone do rzeczywistości jest to, że ja nie mogę zaoferować LeBronowi 2 różnych umów, ani zapytać go jaką by wolał, a january może złożyć 4 maksymalne kontrakty 4 różnym zawodnikom i to jest Waszym zdaniem realna sytuacja? Ja jestem skłonny podpisać z LeBronem każdą umowę i uważam, że brak możliwości uwzględnienia tego ( a przecież działam zgodnie z regulaminem!!!) jest dla mnie po prostu krzywdzące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli rada wie, jakiej długości złożyłem oferty LeBronowi, ale nie ma zielonego pojęcia, czy to max, Taxpayer MLE, czy minimum dla weterana? :smile: Brzmi bardzo wiarygodnie. Baaaardzo:) No nie może być tak, że członek rady walczy ze mną o LeBrona, a 3 lipca Rada zna moje oferty. No bez jaj. Jakie ja mam mieć zaufanie do Rady w tej sytuacji? ( tzn. wiem już jakie mam mieć zaufanie do osoby, która opowiada o tym, co piszę na priv i kabluje Radzie)

W radzie nie padły żadne cyfry i żadne konkretne oferty, ja jako członek rady, wiem tylko o ilości ofert. Jeśli sugerujesz, że jest inaczej, to sugerujesz, że kłamię, a to jest ciężkie oskarżenie i fajnie byłoby, żebyś przyszedł z czymś, co mnie pogrąży i to udowodni, bo jak nie, to daruj sobie takie wstawki. Generalnie jeśli uważasz, że ktoś Cię próbuje oszukać w grze internetowej, to radzę się zastanowić nad sensem uczestnictwa w tego typu zabawie, bo to w Twoim przypadku przestaje być zabawa.

 

 

Jak to składając kilka ofert jednej osobie tylko zmniejszam swoje szanse? W regulaminie do wczoraj nie było ani słowa na temat ilości ofert dla jednego gracza, zapis regulaminu brzmiał tak:

 

 

 

Czyli te maksymalnie 4 oferty polegają na tym, że każdy GM ma w sumie 1 głos  W SUMIE na te 4 oferty? Czyli jak ktoś ma miejsce na 2 maksy to może dostać tylko 1 mój głos? Myślałem, że każda oferta to osobne głosowanie, a kolejność ich składania to lista priorytetowa, czyli na każdą ofertę GM-a głosuję: Tak - zawodnik ją weźmie lub Nie - zawodnik jej nie weźmie. To co napisałeś w ogóle wywraca do góry nogami składanie ofert i praktycznie uniemożliwiałoby podpisanie więcej niż 1 zawodnika na turę.

Głosowanie polega na wyborze przez nas, w imieniu zawodnika jednej oferty. Jeśli więc złożyłeś LeBronowi 4 oferty, to może np każda z nich dostać po 4 głosy. Razem jest ich 16 i pewnie w przypadku złożenia tylko 1, wygrałbyś bez problemu głosowanie, ale w tej sytuacji może wygrać ekipa, która dostała 5 głosów ;]

 

Nie mam pojęcia dlaczego ma to uniemożliwiać podpisanie więcej niż 1 zawodnika na turę, w zeszłym roku jakoś się dało ;]

 

Dlaczego było to oczywiste, skoro regulamin nie wpisał żadnego ograniczenia poza 4 ofertami? Niezależnie od pierwotnego zamysłu, taka sytuacja jest po prostu głupia i absolutnie oderwana od rzeczywistości, że nie mogę zapytać własnego wolnego agenta, na jak długo najchętniej podpisałby ze mną kontrakt ( a przecież mi nie chodzi o to, żeby podpisać z LeBronem więcej niż jedną umowę i go klonować), jaką ofertę najchętniej by rozważył. Przecież sami chcieliście stworzyć zasady, które będą zbliżone do rzeczywistości, a nie wiem, jak zbliżone do rzeczywistości jest to, że ja nie mogę zaoferować LeBronowi 2 różnych umów, ani zapytać go jaką by wolał, a january może złożyć 4 maksymalne kontrakty 4 różnym zawodnikom i to jest Waszym zdaniem realna sytuacja? Ja jestem skłonny podpisać z LeBronem każdą umowę i uważam, że brak możliwości uwzględnienia tego ( a przecież działam zgodnie z regulaminem!!!) jest dla mnie po prostu krzywdzące.

W zeszłym roku regulamin był w powijakach i nic nie było oczywiste, ale najwyraźniej było mówione, że 1 oferta dla 1 gracza. Oczywiście nie jest prawdą co piszesz, że nie możesz złożyć 2 ofert, możesz, ale nie równolegle.

 

Piszesz, że chcesz działać zgodnie z regulaminem. Nie wypowiadam się teraz w imieniu rady, ale ja bym oczywiście dał Tobie możliwość złożenia tych 4 ofert, tylko tak jak pisałem wyżej, to nie jest dla Ciebie korzystne, ponieważ zawsze wybieramy jedną ofertę. Regulamin, na który tak mocno się powołujesz, nie przewiduje możliwości dodatkowego głosowania nad tym, którą ofertę zespołu x wybiera zawodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.