Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Embiid bez maxa to na pewno będzie zły Embiid. Jak najwyższą ofertą miałoby być 18 mln to chyba parsknąłby śmiechem (sorry Kolader :grin: ) i wziął QO

 

Poza tym jest to raczej mało prawdopodobne, bo chętnych pewnie będzie sporo i na pewno ktoś rzuci maxa by później spróbować zrzucić salary ;) 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest legalne by zespoły dogadywały się między sobą kto komu złoży ofertę?

 

Teraz jeszcze obstawcie wszystkich innych, którzy na to zasługują by było sprawiedliwie :smile:

 

Przecież i tak innej oferty niż max kontrakt byśmy w imieniu Embiida nie zaakceptowali, więc chyba nie ma problemu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało. Thomas Robinson mógł dostać ofertę życia :tongue:

 

Ryzykownie z tym Hillem poszedł MJ1. Jak Hayward spierdoli to nie wiem czy kontrakt Hilla nie będzie mu ciążył jak kotwica.

 

 

Wybacz mój brak wyobraźni :grin: jak tam stoi Utah z salary przy ewentualnym podpisaniu GH x2? Bo już laptopa mi się nie chce włączać

 

4 lata Ibaki? No nieźle

 

 

Zobaczymy ;) jeśli Hayward będzie grał jak AllStar, Hill będzie liderem Kings, a w Jazz odpali Hood i Gobert będzie grał świetnie, to myślę, że WCF może się udać :smile: oczywiście nic nie jest pewne, ale nie chciałem rozwalac tej ekipy - zobaczymy - jest też plan B ;)

 

 

To Gallinari mógł być stealem  tury.

 

60/3 TO, zajebista opcja i jest twój. Utah nie liczę, bo ustawili wyżej G. Hilla.

 

 

Najlepsza oferta to Gallo x2. Cris go prawie wyciągnął albo wyciągnął za super kwotę. Jednocześnie podoba mi się zabezpieczenie Utah.

 

Najgorzej wygląda ten LAF co wystrzelił z 50/2 dla JJ.

 

Drużynowo chyba Indiana i Lakers stoją pod dużym znakiem zapytania

 

Szkoda, że więcej cytatów mi forum nie pozwala wrzucić. Zostaliśmy zweryfikowani przez ten rok jak zwykle połowa drużyn w lidze. Gallo stealem, dobre 20 mln dla Hilla, Hayward GRAJĄCY na poziomie allstar :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z Hillem i Noelem?

Hilla i Noela przewartosciowalem i bylem pewny, ze te 20baniek to steal:-) KCP od razu wiedzialem, ze 20 na sezon to jakies nieporozumienie, ale jak sprawdzilem,ze poszly za niego 2 picki to mi glupio bylo nie wyrownywac :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.