Skocz do zawartości

Jazz 17/18 - In Gob we trust


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Max to 20 ale wtedy pozbywają się Exuma Favorsa, Jerebko Thabo i Ekpe a to chyba mało realne. Ja bym stawiał że będą mieć ok 10 baniek ale jakby trafiła się okazja to pewnie zrobią więcej

Zastanawiam sie czy moga rzucic oferte randlowi na poziomie 16 baniek rocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Fluber

 

Tak ogólnie to chodziło mi o to, że Jazz raczej nie wywali 3-4 zadaniowców by rzucic wielką kasę akurat Randle.

Zwłaszcza, że Thabo grał świetnie w systemie Snydera.

 

W tym tygodniu wraca Dante możliwe ,że nawet dziś w nocy na mecz z Detroit.

Jazz dla równowagi straciło Neto który chyba złamał sobie nadgarstek w meczu w Nowym Olreanie po zdobyciu 6 pkt z rzedu.

 

Neto jest bezcenny dla Jazz bo był głównym kreatorem dla ławki. Jazz zrobiło ostatnio 18-2 a jedyne 2 porażki to właśnie keidy Neto był kontuzjowany a Rubio po kontuzji biodra grał ślamazarnie.

 

Exum od miesiąca trenuje w kontakcie tyle że z zawodnikami będącymi poza rotacją. Wczoraj i dziś ma treningi z pierwszym składem i sztab medyczny ma podjąć decyzje czy go wpuści na parkiet już dziś.

 

A co do celów na lato to Jazz na pewno chce przedłużyć Exuma i zostawić Thabo. Te 10 baniek które wtedy zostanie to rzuci na kogoś tylko jeśli ktoś rzuci dużą kasę Favorsowi  ale tak naprawdę dużo zależy jak obecny skład da radę w PO

 

Ostatnio czytałem że Jazz po prostu wykorzysta MLE na wzmocnienia - może Smart, może Hezonja a może Ariza np


A no i Jazz jak grali to ciągle  byli na 10 miejscu a jak dziś nie grali to się przesunęli na 8. Taki paradoks Zachodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie na forum nie było, tylko na telefonie coś tam sobie czytałem ale pierwsza drużyna o której chce napisać coś więcej niż cztery słowa to Utah. 

 

Muszę przyznać że tegoroczna wersja, szczególnie w 2018 podoba mi się o wiele bardziej niż z Haywardem. Mitchel do młody Wade. Coś pięknego jak ten chłopak gra i dla mnie jak tfu tfu nic mu się nie stanie przez tak dynamiczny styl grania to będzie top 5 w NBA za jakieś 4-5 lat. Rubio jak ma przebłyski to klękajcie narody. Łapy same się oklasków składają a ciary nawet na języku powstają. Snyder to topka trenerów. Top 5 spokojnie. Zrobią PO, daje top 3. Jak przy tak ciasnym zachodzie skończą na 6 seed co wcale nie jest niemożliwe to SWCF jak najbardziej realne.

 

Oddanie Hooda to strzał w dziesiątkę. Jae mimo że z ławy wchodzi ale daje o wiele więcej niż w CLE. A zagrał dopiero 12 meczy. Wow.

 

Ingles to w ogóle umie skakać? ;)

 

A no i zajebiste koszulki. Mam nadzieję, że zostaną na stałe.

 

Poniższa akcja :D. Top sezonu.

 

https://youtu.be/zijlp7zxzwY?t=314

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A no i zajebiste koszulki. Mam nadzieję, że zostaną na stałe.

 

Poniższa akcja :grin:. Top sezonu.

 

https://youtu.be/zijlp7zxzwY?t=314

 

Jeśli masz na myśli City Edition to one są zazwyczaj na rok ale Jazz już poprosiło lige by im przedłużyli na 2 lata

 

Z koszulkami jazz jest w ogóle ciekawa historia

 

Zamówienia się składa w lutym. 50% koszulek Jazz zamówiło w Nike z nazwiskiem Haywarda . 5 lipca Nike po prostu skasowało połowę zamówienia i uznało że nie wyślę do Jazz nic w zamian. Jazz chyba też nie naciskało jakoś szczególnie

 

Nikt nie wiedział ,ze wydarzy się Mitchell . Sprzedaż koszulek wzrosła o 70% rok do roku. Koszulki City Edition z nazwiskiem Donovana chodza na Ebayu po 500-600 dolarów. W sklepie jazzowym koszulek City Edtiion nie ma w ogóle.

 

Ingles to w ogóle umie skakać? ;)

 

 

Nie nie umie ale w sumie po co mu to jak od niechcenia sobie rzuca za 3 z 42-46 % skutecznością. Facet pokazuje że inteligencja w koszu jest czasem cenniejsza od najlepszego atletyzmu

Myślę że jest w TOP5 3&D tej ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz na myśli City Edition to one są zazwyczaj na rok ale Jazz już poprosiło lige by im przedłużyli na 2 lata

 

Z koszulkami jazz jest w ogóle ciekawa historia

 

Zamówienia się składa w lutym. 50% koszulek Jazz zamówiło w Nike z nazwiskiem Haywarda . 5 lipca Nike po prostu skasowało połowę zamówienia i uznało że nie wyślę do Jazz nic w zamian. Jazz chyba też nie naciskało jakoś szczególnie

 

Nikt nie wiedział ,ze wydarzy się Mitchell . Sprzedaż koszulek wzrosła o 70% rok do roku. Koszulki City Edition z nazwiskiem Donovana chodza na Ebayu po 500-600 dolarów. W sklepie jazzowym koszulek City Edtiion nie ma w ogóle.

 

 

Nie nie umie ale w sumie po co mu to jak od niechcenia sobie rzuca za 3 z 42-46 % skutecznością. Facet pokazuje że inteligencja w koszu jest czasem cenniejsza od najlepszego atletyzmu

Myślę że jest w TOP5 3&D tej ligi

 

Tak, właśnie mi o City Edition chodzi. Kozak koszulki. Nie to co gówno z Wizards. 

 

A co do Inglesa to koleś mi przypomina Pau Gasola z czasów Chicago. Też jak podskakiwał to byś książki pod niego nie włożył ale grał zacnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne dziecko dziś Jazz Pistons zrobili, damn nie oglądałem, ale patrząc na wynik, zbiórki etc to jest jakaś masakra

Jazz zaczęło od trafiania z 80% skutecznością a jakby sędziowie nie przerwali akcji gdzie np crowder yrafił za 3 to było by jeszcze lepiej. Pistons skupili się na Mitchellu ,więc reszta miała swobode i trafiała. Jazz miało akcje gdzie Crowder w biegu jedna reka podał do tyłu do Jerebki na trójke. Detroit poddało sie w połowie 3kwarty. To był mecz gdzie wychodziło wszystko. Detroit ma za duźo kontuzji by walczyć z takimi Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mi się podoba w Snyderze ,że on dokłada ciągle jakieś nowe akcje w ofensywie.

 

Nie wiem jakim cudem ale Ingles non stop oszukuje wszystkich na te swoje udawane podania do Goberta

 

Rubio znów robi kółeczka pod kosz niczym Nash

 

Ale to co ostatnio widze to akcja gdzie Ingles Rubio lub Mitchell kozłują sobie na kącie 300 za linią rzutu za 3. Czekają aż ich ktoś podwoi i wtedy robią błyskawiczne podanie nad głowami wszystkich do stojącego w rogu czy to Crowdera czy to innego Jonasa

W teorii to jest podanie mocno ryzykowne ale robione na takeij szybkości i precyzji że jeszcze nie widziałem by ktoś je przeciął za to prawie zawsze daje nam trafioną trójkę.

 

Ale naprawdę mogliby w końcu przestać podawać do Mitchella piłki na ostatnie 2 sekundy akcji na zasadzie - Wal trójkę i ratuj posiadanie. Bo Donovan z tych akcji ma skuteczność 20-25% . Kompletnie bez sensu - choć wczoraj akurat szczęsliwie prawie zawsze udawało się zebrac na atakowanej tablicy

 

Jazz pewnie nie jest tak elitarne jak wskazuje to obecna seria ale jestem pewien ,że nikt nawet Houston nie chce się z nimi spotkać w PO

 

Exum jest praktycznie gotowy na powrót tylko nie wiadomo czy z psychologicznego punktu widzenia puszczą go na mecz z Suns i kolejne spotkanie z TJ Warrenem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz pewnie nie jest tak elitarne jak wskazuje to obecna seria ale jestem pewien ,że nikt nawet Houston nie chce się z nimi spotkać w PO

 

Tutaj to popłynąłeś. Historia Jazz w tym sezonie jest świetna, ale nie popadajmy w absurd.

 

O ile na RS zespół z wysoką kulturą gry wystarcza, PO to inna bajka, a jak g2g jest 6'3 rookie?

 

Houston spokojnie stać by rzucić na niego Arize, a Harden będzie pilnował 3.

 

Jazz nie mają odpowiedniej firepower na Houston.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym , że Jazz z Gobertem na środku po prostu stoją przy swoich strzelcach za 3. Co nawet ostatnio było widać kiedy Houston rzuciło tylko 9 trójek. Normalnie to wystarcza na Houston które 50% swoich rzutów oddaje zza łuku i nawet Jazz prowadziło +15

No ale wtedy Jazz miało tylko pół rozgrywającego bo Rubio po kontuzji był tak ślamazarny że nawet z Mavs nie byli w stanie rzucać dużo pkt więc po przerwie ofensywa Jazz przestała istnieć Houston podwajało i trapowało Mitchella ( jeden Ariza nie styknął) wtedy to wystarczyło

Naprawdę nie doceniasz jak teraz Jazz broni na obwodzie. Nie twierdzę ,że są w stanie wygrać serię z Houston - nigdzie tego nie pisałem ale jak myślisz Rakiety wolałyby mieć w pierwszej czy nawet drugiej rundzie NOP /Thunder / Spurs za rywala czy raczej Jazz?

Tak czy siak Jazz od powrotu Goberta broni rzutu za 3 ( oprócz tych z rogu) na 29%

Para Crowder - Gobert bronią na poziomie 89 i mają net rtg +27.

A grali ze sobą od wymiany bodajże 260 minut. Przez ok 20 minut na mecz Jazz tworzy ścianę

Czy obrona wygra z ofensywa? Pewnie nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.