Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba Ty pisałeś o zaburzeniach lękowych w kontekście Fultza i wychodziłoby na to, że miałeś rację (jeśli nie mylę z kimś innym). Z tego szczątkowego linku tam wynika, że Brown przyznał, że problem Fultza nie jest czysto fizyczny i ma podłoże psychosomatyczne, a potem próbował się z tego wycofać. No, a to nie są błahe sprawy i zdecydowanie nie powinno się tego wynosić poza ekipę, czy tam jakiś mniejszy krąg, który wie o co chodzi.

 

Nie ja. Ja pisałem o neurologicznych. A to inna dziedzina medycyny. Ale od początku tak czy siak wyglądało to na zupełnie co innego niż kontuzja. Nigdy bym nie przypuszczał że ma nie halo z główką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rozpierdol z Fultzem jest zacny. Jak dla mnie to nic tylko shutdown do konca roku i praca z psychologiem i trenerem rzutowym. FT ewidentnie się poprawiły, ale jumpera prawdopodobnie nie ma - nie mówiąc o trójce, bo na treningach z psychologami nawet nie próbuje takich rzutów oddawać. 

 

Z Brownem niezły klops tez wyszedł. Zresztą w Sixers te afery z młodymi to juz chleb powszedni - maskowanie drugiego urazu Embiida, bójki i shutdown Okafora, foszki Noela, który dzisiaj grzeje w  Mavs. No coś jest ewidentnie na rzeczy. 

 

Nie chce mi się wierzyć, żeby cos takiego zdecydowało o zwolnieniu Bretta, który powinien być w dobrych stosunkach z zespołem + robi wyniki, ale z drugiej mańki to nie coach Colangelo - kto wie, może będzie chciał skorzystać z okazji i jakiegoś swojego trenejro wsadzić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak skłaniam się ku problemom neurologicznym. Niestety z lekarzami tak jest, że jak nie znają odpowiedzi to zaczynają wmawiać pacjentom problemy z głową.

A może faktycznie po prostu boi się bólu,i to go blokuje? Psychika to delikatna kwestia. Problemy neurologiczne to byłaby zdecydowanie gorsza diagnoza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers jako jeden z zainteresowanych teamow Tyreke. Pozostali to  #Celtics, #Cavaliers, #Pelicans, #Thunder, #Heat & #Rockets.

Grizzlies chcą 1-st roundera. Hmm... 

Byłbym skłonny zaproponować top18 protected w tym roku, może Anżeja i Korkmaza zaproponować?

Mam nadzieję, że nie poleci przed deadline Holmes, bo trzeba pamiętac, że Amira mamy na krótko, Bookera rownież, a koleś ma świetne papiery na granie...

 

aha, btw: Ben Simmons zalajkował tweeta, w którym mowa o Tyreke. Social media we love you

Edytowane przez Julius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evans rozwiązuje z miejsca praktycznie większość problemów Sixers (spacing, punktowanie z ławki, końcówki) więc byłoby to świetne.

 

Nie rozumiem niektórych fanów którzy narzekają że nie jest wart picku - Przecież tych pickow mają od cholery a wschód jest naprawdę przeciętny i można zrobić bardzo fajny playoff run

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evans rozwiązuje z miejsca praktycznie większość problemów Sixers (spacing, punktowanie z ławki, końcówki) więc byłoby to świetne.

 

Nie rozumiem niektórych fanów którzy narzekają że nie jest wart picku - Przecież tych pickow mają od cholery a wschód jest naprawdę przeciętny i można zrobić bardzo fajny playoff run

Problem polega na tym, że Evans jest na ostatnim roku kontraktu. Mimo wszystko z perspektywy Sixers to dość 'dużo', szczególnie, że o nic wielkiego jeszcze nie gramy. Pamietejmy, że nie tylko Evans jest graczem tego pokroju co potrzebujemy - będzie prawie na pewno dostępny Lou Williams. Kto wie, czy nie Avery Bradley (!) - wolałbym ten pick zapakować za tego drugiego i zrobić jakiś fajny pakiecik.

Ben-JJ-Bradley-Covington-Embiid / Ben Bradley Covington Sarić Embiid - spacing, obrona, mrrraaau!

Tyreke jest też bardzo spoko, bo też jest Big, ale z drugiej strony majac na PG Simmonsa możemy pozwolić sobie na maskowanie braków defensywnych i Lou-Willa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers nie zagrają w finałach NBA i nie dadzą nowego kontraktu Evansowi, więc jakoś nie dziwi mnie, że nie chcą dać pierwszorundowego picku za pół roku Evansa.
 
Korkmaz, Pasecniks, kontrakt Baylessa, jakiś drugorundowy pick - tutaj warto to poświęcić, jakoś nie sądzę, żeby pick Bostonu pod koniec pierwszej rundy miał większą wartość.

Bradley to overrated przeciętniak, nie oddałbym nic za niego szczerze powiedziawszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem mecz Philly z Bucks i jedno tylko chciałem powiedzieć. Strategii bretta co do

Holmesa totalnie nie rozumiem, pytam Wiec bardziej ogarniętych w temacie fanów sixers - jakim prawem amir Johnson wygryza holmesa z rotacji? Rochaun wydaje się idealny wręcz do 2nd unit, potrafi już 10 razy więcej od amira w ataku, a i w obronie nie jest to Jahill Okafor. Dlaczego? Nie potrafię pojąć bo chłopak robi regularnie 10-10 gdy tylko dostanie te 15-20 min gry. Taki ktoś będzie zbawieniem jeśli Embiid wypadnie kiedyś na jakiś dłuższy czasu, No i znając historie joela pierwszym o co powinni zadbać jest utrzymanie holmesa przy dobrych Moralach, a oni robią sobie z niego jahilla Okafora z sezonu wcześniej, gra tylko garbage i jak Embiid odpoczywa.. i to czyim kosztem, takiego wirtuoza jak amir Johnson?? Meeeh. Ok amir daje fajny D ale nic poza tym, jest jednostronnym graczem.... albo niech się ogarną albo Plz free holmes, w suns powinien robic 20/10 lekkim dydkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sixers nie zagrają w finałach NBA i nie dadzą nowego kontraktu Evansowi, więc jakoś nie dziwi mnie, że nie chcą dać pierwszorundowego picku za pół roku Evansa.
 
Korkmaz, Pasecniks, kontrakt Baylessa, jakiś drugorundowy pick - tutaj warto to poświęcić, jakoś nie sądzę, żeby pick Bostonu pod koniec pierwszej rundy miał większą wartość.

Bradley to overrated przeciętniak, nie oddałbym nic za niego szczerze powiedziawszy.

 

Bradley w Iso ma obecnie najlepszy defensywny wynik w NBA, do tego rzuca 2 trójki na mecz na prawie 40%. To spoko gość, tylko niestety nie rozwiązuje nam problemu z drugim ballhandlerem - to fakt.

 

Oglądałem mecz Philly z Bucks i jedno tylko chciałem powiedzieć. Strategii bretta co do

Holmesa totalnie nie rozumiem, pytam Wiec bardziej ogarniętych w temacie fanów sixers - jakim prawem amir Johnson wygryza holmesa z rotacji? Rochaun wydaje się idealny wręcz do 2nd unit, potrafi już 10 razy więcej od amira w ataku, a i w obronie nie jest to Jahill Okafor. Dlaczego? Nie potrafię pojąć bo chłopak robi regularnie 10-10 gdy tylko dostanie te 15-20 min gry. Taki ktoś będzie zbawieniem jeśli Embiid wypadnie kiedyś na jakiś dłuższy czasu, No i znając historie joela pierwszym o co powinni zadbać jest utrzymanie holmesa przy dobrych Moralach, a oni robią sobie z niego jahilla Okafora z sezonu wcześniej, gra tylko garbage i jak Embiid odpoczywa.. i to czyim kosztem, takiego wirtuoza jak amir Johnson?? Meeeh. Ok amir daje fajny D ale nic poza tym, jest jednostronnym graczem.... albo niech się ogarną albo Plz free holmes, w suns powinien robic 20/10 lekkim dydkiem.

Ta... no te pomysły na rotacje Bretta czasami są kurewsko abstrakcyjne. Mnie wkurwialo, że nigdy nie dał szansy Noelowi poważnie zagrać z Embiidem (a gdy juz grali D była przez te pare minut na kaptalnym poziomie), potem dawał szansę Holmesowi, a latem wzmocnili się Amirem... fajnie tylko k.wa dlaczego kosztem Richauna, który wygryzł właściwie Okafora i Noela? Brett chyba czuł, że pali mu się dupa i prosił o vets - stąd Booker, czy wkłaśnie Amir, ale jest jak jest - Richaun powinien spokojnie dostawać 20 min w meczu i się ogrywac 

 

Ale co im daje ten pick?

Podpisanie Evansa robi z nich dużo mocniejsza ekipę do końca sezonu

A co im da jakis 16-18 pick? Żeby wybrać jakiegoś litwina który za 5 lat wejdzie do ligi?

To jest pick na tyle wysoko, ze można w Europie zastashować kogoś pokroju Sarićia, który będzie jak znalazł jak juz sobie zajebiemy sallary przedłużeniami trzonu.. ALBO można uzyc tego picku jako częśc jakiegosć wiekszego - bardziej długoterminowego dealu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bradley jest średni, serio, przeciętny obrońca, przeciętny scorer, nic nie daje Sixers.

nie tak bardzo przy tak zapchanym salary, to są gigantyczne problemy już.

 

A to co wymieniłeś (Pasecniks etc) w kupie nie jest warte late 1st.

Dwa late 1st roundery (Korkmaz, Pasecniks) + jakiś Anderson/cokolwiek nie są warte z Baylessem ... jednego late 1st? Jeżeli Memphis nie mają nic do Korkmaza/Pasecniksa, to zdecydowanie są.

 

Bez Baylessa ten ruch nie ma sensu dla Sixers.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.