Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wraca JJ, tymczasem pod jego nieobecność TLC grał tak:

 

Last 6 games (all starts): 11.7 ppg | 42.6 fg% | 47.2 3fg% (17-36) | 2.5 apg | 29.6 mpg | +7.7 117. ortg | 102.5 drtg | 14.9 nrtg | 58.3 efg% | 61.3 ts%

 

chyba wykorzystałbym na miejscu Bretta dobrą chemię i formę z TLC i wpuściłbym JJ z ławy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McConnell jest najlepszy z tych wszystkich rezerwowych guardów Sixers akurat. :]

 

Takie mecze pokazują, że Sixers nie są poważną drużyną - oczywiście fakt, że Russell zagrał pierwszy sensowny mecz po kontuzji dzisiaj, Nets trafiali dużo jak na siebie z dystansu, a kilku graczy zanotowało mocne występy w ataku, niespecjalnie pomógł, ale same faule z dupy zrobiły całą przewagę, a brak ławki w takich meczach gdzie trzeba rzucić te 120 pkt nie pomaga. No wszelkie nadzieje, że ''Sixers zrobią dobry run w playoffach'' są wyjątkowo naiwne. :)

 

Świetny przykład ten mecz jak przeceniany jako obrońca 1 vs 1 jest Covington.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest najlepszy. Zabija spacing i jest po prostu słaby. Już wolę żeby tam grał jakis Young który chociaz potrafi rzucić niż to coś.

Wszystko co Sixers stworzyli to jego wejście pochłaniało i tak za każdym razem. Naprawdę mam dość tego gościa. Niech go pakują jak najdalej.

 

Gdyby mieli Tyreke zrobiliby dobry run w playoffach. S5 jest nadal silna. Embiid był dziś +9 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, że McConnell jest dobry, ale Anderson i Luwawu do ostatniego streaku (szybko to jakby ktoś miał wątpliwości minie) byli bezużyteczni. Wprawdzie sam piszę, że TJ marnuje cały potencjał smallballu Sixers, ale nie ma co przesadzać, przynajmniej coś broni, jako backup PG za drobne na drobne minuty byłby nawet ok.

 

A Sixers raczej nie mają szans na wyjście poza pierwszą rundę, jak trafią na Raptors to mogą zagrać dobrą serię, ale i tu mam wątpliwości, bo Raptors mogą zagrać lepiej niż do tej pory w PO. Skoro w RS jakieś 40% meczów to dziwne porażki/serie błędów/tracenie przewag, to w playoffach raczej zagrają coś takiego do kwadratu.

 

Wszystkie źródła mówią, że Sixers nie dadzą tego pierwszorundowego picku za pół roku Evansa.

 

Ale proponuję przestać z playoffami, i z pisaniem, że Embiid nie będzie drugim Odenem, bo wciąż mówimy o kolesiu, który na 3,5 roku kariery opuścił jakieś jej 80%, nie ma co zapeszać. :]

 

Russell miał dzień konia w pierwszej połowie (17pts w 10 minut? człowiek sobie przypomina w takich chwilach dlaczego się nim jarał w college'u), ale w drugiej połowie zagrał jakieś 5 minut, a Nets i tak odjechali.

 

Allen będzie naprawdę dobrym zawodnikiem.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Ci nie pasuje w tych playoffach? Sixers jak przegrywają z Embiidem to głównie przez ławke - przykład dziś

Podpisujesz jednego Tyreke i rozwiązuje problemy scoringu z ławki i braku gościa, który sobie wykreuje rzut w koncówce

Patrząc na to, że Starterzy by robili swoje a ławka by nie dostawała po -18 w 15 minut mając tego Tyreke to naprawdę mogą się postawić każdemu, bo niby czemu nie ?
To że są trzeci w SRS ze wschodu i TOP10 w net rtg na trudnym terminarzu a unit starterow to top5 ligowy nie wzięło się znikąd

Problemem nie jest ani Ben, ani Joel czy inny Redick tylko najgorsza ławka w całej lidze i trener nie ogarniający rotacji. Podpisując jednego sensownego gracza na poziomie Evansa rozwiązujesz jeden problem i pomagasz rozwiązać drugi.

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srs to statystyka dla kretynow. co to niby znaczy 'latwosc terminarza'? kto to ocenia?! bo,jak by nie patrzec,wlasnie dostaliscie baty od bottom 10 teamu,grajacego bez 3 istotnych grajkow,w ktorym glownym rozgrywajacym jest nominalny 3rd pg. swoja droga,pisanie o 'latwym' terminarzu w kontekscie sixers,ktorzy maja [z pamieci psize] 8 b2b spotkan do konca sezonu swiadczy o swoistym niedojebaniu mozgowym [autorzy tego typu 'zestawien' to zwyczajne glupki]...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srs to statystyka dla kretynow. co to niby znaczy 'latwosc terminarza'? kto to ocenia?! bo,jak by nie patrzec,wlasnie dostaliscie baty od bottom 10 teamu,grajacego bez 3 istotnych grajkow,w ktorym glownym rozgrywajacym jest nominalny 3rd pg. swoja droga,pisanie o 'latwym' terminarzu w kontekscie sixers,ktorzy maja [z pamieci psize] 8 b2b spotkan do konca sezonu swiadczy o swoistym niedojebaniu mozgowym [autorzy tego typu 'zestawien' to zwyczajne glupki]...

Może stąd, że grali 19 z 22 meczów z contederami do tej pory? 

Od kiedy Dinwiddie jest 3rd PG? to ich najlepszy gracz bez podziału na pozycje.

 

Tym postem udowodniłeś, że jesteś większym kretynem niż Ci wszyscy od wszelkiego rodzaju SRS.

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol. co to ma do rzeczy? przypominam,ze spencer byl draftowany przez pistons. znam tego grajka od dawna,i cenie. przed sezonem byl 3-ci w hierarchii,zgadza sie?!...

To, że był 3 w hierarchii nie zmienia faktu, że teraz jest lepszy np. od zdrowego Jacksona czyli pierwszego PG w Pistons :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może stąd, że grali 19 z 22 meczów z contederami do tej pory? 

Od kiedy Dinwiddie jest 3rd PG? to ich najlepszy gracz bez podziału na pozycje.

 

Tym postem udowodniłeś, że jesteś większym kretynem niż Ci wszyscy od wszelkiego rodzaju SRS.

 

po pierwsze,z poczatkiem sezonu spencer byl nominalnie 3-cim pg w nets. to jest fakt [dyskutujesz z faktami,serio?!]. po 2-gie - skoro mieli 'taki ciezki terminarz',to teraz beda miec 'lzejszy',zgadza sie?! - to wszystko,jak widzisz,jest o kant dupy potluc,bo dostaliscie baty od leszczy. i tu jest clue problemu. widzisz to,kolego?! poza tym,co wynika ze specyfiki philli,mecze b2b gracie - poki co - bez najlepszego grajka. i jesli wezmiesz ten maly szczegol pod uwage,zrozumiesz czemu ta 'schedule symulacja' jest ulomna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że był 3 w hierarchii nie zmienia faktu, że teraz jest lepszy np. od zdrowego Jacksona czyli pierwszego PG w Pistons :smile:

 

ja pierd...nie chce mi sie takich pyskowek uprawiac. wyrazilem sie jasno,jak sadze. chociaz...ok,poswiece chwile,i wytlumacze,bo widze,ze ciezko koledze idzie wylapywanie kontekstow. skoro dzis na rozegraniu w nets gra nominalny rezerwowy,to swiadczy to o tym,ze druzyna ta boryka sie z problemami kadrowymi. czaisz ten prosty fakt?! czyli ze przegraliscie z leszczami dodatkowo oslabionymi przez absencje kilku kluczowych grajkow...

 

musze napisac cos oczywistego,bo widze,ze koledzy sa tu nieco przewrazliwieni,i kazda uwage traktuja jak 'atak',niemal personalny. przegrac mozna z kazdym. czestotliwosc gry jest wysoka,dochodza kontuzje,jet lagi [red alert games] etc. jest zbyt duzo czynnikow,ktore decyduja o wygranych/porazkach,by robic takie c***owe symulacje p.t.: 'ile meczow gralismy z contenderami'. juz samo to zdanie brzmi idiotycznie,bo jesli nie uwzgledniasz kontekstow - a te sa tutaj najwazniejsze - to jestes...heh. okc,contender - jak grali w pierwszej kwarcie sezonu,a jak graja teraz?! orl - patalachy,jak grali z poczatkiem sezonu,jak graja teraz?! mam wymieniac dalej?! dziekuje za uwage!... 

To, że był 3 w hierarchii nie zmienia faktu, że teraz jest lepszy np. od zdrowego Jacksona czyli pierwszego PG w Pistons :smile:

 

chyba kpisz. ja rozumiem,ze to fajna sprawa,gdy pojawia sie 'no name' i gra legitny basket,ale jesli uwazasz,ze spencer jest lepszy od zdrowego jaxa,to...sie mylisz. ale spoko,rozumiem. to sa takie szczeniackie zaczepki. idzie o to,ze fajnie sie 'pospierac',niezaleznie od tego,czy zalezy nam na dojsciu do prawdy,czy nie. ok. 'mlodosc musi sie wyszumiec'... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba kpisz. ja rozumiem,ze to fajna sprawa,gdy pojawia sie 'no name' i gra legitny basket,ale jesli uwazasz,ze spencer jest lepszy od zdrowego jaxa,to...sie mylisz. ale spoko,rozumiem. to sa takie szczeniackie zaczepki. idzie o to,ze fajnie sie 'pospierac',niezaleznie od tego,czy zalezy nam na dojsciu do prawdy,czy nie. ok. 'mlodosc musi sie wyszumiec'...

Pierwsza część to chyba nie do mnie, a co do drugiej to obojetnie czego byś tam nie napisał to Dinwiddie jest w tym sezonie lepszy od Jacksona i tyle. Jak chcesz to mogę przytoczyć parę statsow, ale to chyba nie ma sensu bo zaraz napiszesz, że cyferki nie grają a według Twoich oczu lepszy jest Jackson tylko dlatego, że zakłada koszulkę Pistons.

 

A co do wyszumienia się to nie wiem w jaki sposób Ty to robisz, ale moim sposobem na pewno nie było napisanie na forum, że Dinwiddie jest lepszy od Jacksona :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część to chyba nie do mnie, a co do drugiej to obojetnie czego byś tam nie napisał to Dinwiddie jest w tym sezonie lepszy od Jacksona i tyle. Jak chcesz to mogę przytoczyć parę statsow, ale to chyba nie ma sensu bo zaraz napiszesz, że cyferki nie grają a według Twoich oczu lepszy jest Jackson tylko dlatego, że zakłada koszulkę Pistons.

 

A co do wyszumienia się to nie wiem w jaki sposób Ty to robisz, ale moim sposobem na pewno nie było napisanie na forum, że Dinwiddie jest lepszy od Jacksona :panda:

 

dyskusja jakakolwiek z toba nie ma najmniejszego sensu,bo zwyczajnie nie stac cie na uczciwa wymiane zdan. napisales,ze spnecer jest lepszym grajkiem od zdrowego jaxa [z czym sie nie zgadzam,ale nie to jest teraz 'przedmiotem sporu']. potem - asekurujac sie,jak rozumiem - ze jest 'lepszy w tym sezonie'. niech ci bedzie [mozemy sie roznic w naszych ocenach,nic w tym zlego],przyjmijmy,ze jest 'lepszy'. jest tylko jedno ale,jax od poczatku sezonu gral nie w pelni zdrow. taki maly szczegol. eot z mojej strony. peace; btw - wall ma w tym sezonie podobna [tez mial robione zastrzyki w sciegna] przypadlosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.