Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Julius, moim zdaniem Saric + ~18. pick + Holmes + Bayless to może być więcej niż ktokolwiek zaoferuje za Walkera, tutaj nie trzeba będzie oddawać picku LAL. Z playoffowych teamów jedynie Nuggets i Pistons (którzy swoją drogą będą mieli ogromne problemy ze zrobieniem PO) mogliby chcieć Kembę, ale nie wiem, co interesującego mogliby oddać w zamian. Z perspektywy lottery teamów 1,5 roku kontraktu Walkera też wygląda słabo.

 

Zgadzam się z Jendrasem, z tym, że Sixers mogą być atrakcyjną opcją dla LeBrona.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje "król" nie popatrzy przychylnym okiem na takie teamy jak 76ers, czy Bucks. James zostanie w Cavs albo odejdzie do Rockets lub Lakers. W Rockets miałby mega silny team z Hardenem i Paulem, a Lakers to budowa imperium. 76ers nie mają dobrej reputacji, są jak ładna dziewczyna ze szkoły, którą wielu widziało jak łajdaczy się za rogiem. Sorry, ale nie ma szans na Jamesa w 76ers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież 76ers to zdecydowanie najlepszy kierunek czysto sportowo dla niego
Nie będzie musiał się zabijać na zachodzie, Embiid to gracz lepszy niż ktokolwiek kogo miał przez ostatnie 5 lat + elitarni rolesi  (Covington) +  może mentorować Bena i jest tam idealnym fitem bo nie ma tylu ballhandlerów w porównaniu z Rockets
 

Tak więc jeśli będzie planował pozostać na wschodzie to oni powinni być pierwszym wyborem.

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza opcja sportowo to Rockets, ale jeżeli ely3 miał rację z snt, to nie ma realnych szans żeby go tam zmieścili. 

 

Potem każda opcja ma duże "ale", ale jeżeli LeBron uwierzy w zdrowie Embiida, to Sixers są na pewno świetną opcją.

James kocha dolary, nie pójdzie w mały rynek.

Philadelphia to nie jest mały rynek. Cleveland owszem, jednak tam wrócił. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najlepsza opcja sportowo to Rockets, ale jeżeli ely3 miał rację z snt, to nie ma realnych szans żeby go tam zmieścili. 

 

Potem każda opcja ma duże "ale", ale jeżeli LeBron uwierzy w zdrowie Embiida, to Sixers są na pewno świetną opcją.

Philadelphia to nie jest mały rynek. Cleveland owszem, jednak tam wrócił. :]

 

Pomarzyć dobra rzecz. 76ers w porównaniu z LA to mały rynek, a James i liczne podmioty, które robią z nim/na nim biznes nie zaryzykują, że Embiid będzie Iron-manem ze stalowymi stopami i kolanami i się nie połamie. Niestety, ale wielki biznes unika ryzyka, więc James w 76ers to tylko miłe bajanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomarzyć dobra rzecz. 76ers w porównaniu z LA to mały rynek, a James i liczne podmioty, które robią z nim/na nim biznes nie zaryzykują, że Embiid będzie Iron-manem ze stalowymi stopami i kolanami i się nie połamie. Niestety, ale wielki biznes unika ryzyka, więc James w 76ers to tylko miłe bajanie.

Być może, tyle, że Filadelfia jako miasto/Pensylwania jako stan/Filadelfia i okolice jako region metropolitarny to zawsze 5/6 najbardziej ludny region w USA, więc napisałeś nieprawdę - nie jest to mały rynek. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. :] Zgadzam się z tym co napisałeś POZA TYM że jak dla mnie Sixers są sensowną opcją dla LeBrona. Co nie oznacza, że tam przejdzie.

 

A ok, źle przeczytałem. 

 

No Sixers sportowo na pewno są atrakcyjni, moje wątpliwości biorą się z tego, że:

 

- mają już dwóch młodych franchise playerów, z czego jeden praktycznie dubluje się z LeBronem. Do tego dzieli ich różnica pokoleń,

- LeBron zawsze miał wpływ na ostateczny kształt drużyny, do której przechodził. Do Miami poszedł z Boshem, Cavs pozyskali Love'a. W przypadku Sixers przychodziłby praktycznie na gotowe,

- Sixers są bardzo młodzi i nieopierzeni. Sądzę, że James chciałby mieć u swego boku kogoś obytego w bojach play-off i nie mówię tu o uzupełnieniach składu. Fakt, że przychodząc do Cavs tego nie miał, ale wtedy też czas nie gonił go tak bardzo jak teraz,

- choć obecny sezon napawa w tej kwestii optymizmem, długofalowo nadal pozostaje ryzyko związane ze zdrowiem Embiida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet się zgadzam, tyle, że jeżeli nie ma realnej opcji trafienia do Rockets, zostają:

- Cavs (wzięcie PO)

- Sixers

- Lakers

 

Cavs nie mają jakichkolwiek możliwości na sensowny rebuilding, a Lakers nawet z Georgem (który nie wiadomo co zrobi) mają dużo znaków zapytania. Oczywiście możesz mieć rację, po prostu trudno wg mnie jednoznacznie tutaj wykluczyć Sixers, zwłaszcza, jeżeli wygrają ~45 meczów, zrobią playoffy i zagrają sensowną serię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że tutaj wszyscy myślą że Sixers to idealne i najlepsze miejsce dla każdego (podobnie jak fani Lakers), ale wg mnie LBJ ma dużo innych lepszych sportowo opcji na dziś (poza wyżej wymienionymi HOU/Wolves choćby Pels, Pacers czy Nuggets, a nawet MIA którym przyda się i SF mogocy grać na PF i dodatkowe rozegranie, w przeciwieństwie do dublowania rol i pozycji w 76). Do tego rodzina LBJ lubi ciepło i bogactwo, tu żaden team z północy się nie kwalifikuje, ale MIA, HOU, NOP czy LAL jak najbardziej. Do tego dochodzą sentymenty (jak CLE, jak koledzy CP3, Wade itd.).

 

Więc raz jeszcze mówię, że Sixers znikoma szansa na jego przystanek docelowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że tutaj wszyscy myślą że Sixers to idealne i najlepsze miejsce dla każdego (podobnie jak fani Lakers), ale wg mnie LBJ ma dużo innych lepszych sportowo opcji na dziś (poza wyżej wymienionymi HOU/Wolves choćby Pels, Pacers czy Nuggets, a nawet MIA którym przyda się i SF mogocy grać na PF i dodatkowe rozegranie, w przeciwieństwie do dublowania rol i pozycji w 76). Do tego rodzina LBJ lubi ciepło i bogactwo, tu żaden team z północy się nie kwalifikuje, ale MIA, HOU, NOP czy LAL jak najbardziej. Do tego dochodzą sentymenty (jak CLE, jak koledzy CP3, Wade itd.).

 

Więc raz jeszcze mówię, że Sixers znikoma szansa na jego przystanek docelowy.

Po raz kolejny udowadniasz, że o istnieniu czegoś takiego jak salary cap jeszcze nie słyszałeś. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julius, moim zdaniem Saric + ~18. pick + Holmes + Bayless to może być więcej niż ktokolwiek zaoferuje za Walkera, tutaj nie trzeba będzie oddawać picku LAL. Z playoffowych teamów jedynie Nuggets i Pistons (którzy swoją drogą będą mieli ogromne problemy ze zrobieniem PO) mogliby chcieć Kembę, ale nie wiem, co interesującego mogliby oddać w zamian. Z perspektywy lottery teamów 1,5 roku kontraktu Walkera też wygląda słabo.

W to, że taki pakiet byłby nr 1 na rynku za Kembę nie wątpię, tyle, że dla mnie jest w nim o Saricia za dużo, Luwawu moglbym dorzucić zamiast niego. Kropka. 

Inna kwestia, że na rynku pojawił się ponoć Rodney Hood, który długofalowo moglby byc lepszą opcją niż JJ na 2/3. Biorąc pod uwagę, że jest w ostatnim roku kontraktu pewnie nasz pick odpowiednio opakowany mógłby zrobić robotę. Gość jest gorszy w D niż RoCo, ale równiejszy w ataku, ma lepsze midrange, lepiej gra z piłką i ma pewniejszy pullup game (ktorego poza Jo nikt u nas nie ma). Uważam, że warto popytac, choć kwestia extension latem do najluźniejszych na pewno nie należy. 

Co do LBJ w Sixers - jakoś specjalnie nie wierzę, m.in z tych względów, o których pisałm Jendras... 

Tzn punkt nr 2 jakoś mało znaczący jest... Najważniejsze wg mnie to fakt, że Sixers są o jakiś jeden dobry sezon za młodzi  - 2x mocna 2ga runda PO i pewnie patrzyłoby się na nich inaczej.

 

Natomiast to dobre miejsce na dalsze budowanie legacy bo:

- młodzi spokojnie pociągną wózek w RS i Bron grałby krócej niż w Cavs

- mają niezły roster + sporo assetów, żeby zrobić adjustments pod LJa 

- Simmons z LJ są w dobrych relacjach 

- w PO James byłby niekwestionowanym nr 1 i nikt nie pierdoliłby mu, że poszedł do 3 Allstarów, czy do 70win teamu

- market w Philly nie jest zły - kibice kochają basket, miasto z legendą AI, Dr J, parę historycznych serii w PO zagrali, takze myślę, że spokojnie 3 lata moglby tutaj jeszcze pograć, a za te 3 lata przekazałby pałeczkę Embiidowi i Benowi (Fultzowi?), grając jako ich stary sidekick. 

- wschód - moglby isc do Utah, Lakers, tylko po co? W tym wieku, zanim przewali się przez zachodnią drabinkę to będzie out of fullel 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w US jest raczej Rakiety jeżeli Cp3 zostanie a nie ruszy do Da;llas np.

sporo jest o tym i to mnie martwi bo CP+JH+LBJ to ma sens

 

abstrahując już od realności Jamesa w Rockets - sporo osób narzekało tutaj na dublowanie się LBJa z Simmonsem, między inny dlatego, że obaj chcą mieć gałę w rękach. przy takiej kombinacji w Houston mielibyśmy w najgorszym wypadku dwóch elitarnych playmakerów i jednego świetnego (albo po prostu trzech elitarnych), trochę przesyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.