Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

dyskusja jakakolwiek z toba nie ma najmniejszego sensu,bo zwyczajnie nie stac cie na uczciwa wymiane zdan. napisales,ze spnecer jest lepszym grajkiem od zdrowego jaxa [z czym sie nie zgadzam,ale nie to jest teraz 'przedmiotem sporu']. potem - asekurujac sie,jak rozumiem - ze jest 'lepszy w tym sezonie'. niech ci bedzie [mozemy sie roznic w naszych ocenach,nic w tym zlego],przyjmijmy,ze jest 'lepszy'. jest tylko jedno ale,jax od poczatku sezonu gral nie w pelni zdrow. taki maly szczegol. eot z mojej strony. peace; btw - wall ma w tym sezonie podobna [tez mial robione zastrzyki w sciegna] przypadlosc...

Najpierw napisałem, że jest 'teraz' lepszy 'teraz' to chyba oznacza, że w tym sezonie, nie? Wiadomo, że nie pisałem o poprzednich sezonach, bo Dinwiddie wtedy nie mógł przebic się do rotacji więc to oczywiste, że był słabszy od Jacksona (chyba że go trenerzy nie lubili ;)) W tym sezonie Spencer wystrzelił i gra lepiej niż Jackson (jeśli gra to zakładam że jest zdrowy). Nawet jeśli przyjmiemy, że Jackson w tym sezonie gra z kontuzją to i tak Jackson nigdy nie zagrał sezonu na poziomie obecnego Dinwiddiego. Jedynie w sezonie 15-16 był stosunkowo blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystrzelił i gra lepiej niż Jackson (jeśli gra to zakładam że jest zdrowy). Nawet jeśli przyjmiemy, że Jackson w tym sezonie gra z kontuzją to i tak Jackson nigdy nie zagrał sezonu na poziomie obecnego Dinwiddiego. Jedynie w sezonie 15-16 był stosunkowo blisko.

 

to nie zakladaj. sa kontuzje,ktore nie umozliwiaja gry,a jeno te gre utrudniaja/ograniczaja... 

 

dobra. tez jestem lokalnym patriota i rozumiem,ze wlasnych grajkow sie [czasem] mocno przeszacowuje [wszyscy to robimy],ale serio ;) ?! 

 

jax:

 

14'15

27 27 32.2 6.8-15.6 .436 1.0-3.1 .337 3.0-3.8 .796 1.0 3.6 4.7 9.2 0.1 0.7 2.7 3.5 17.6

 

'15-'16

79 79 30.7 6.8-15.7 .434 1.5-4.2 .353 3.7-4.3 .864 0.7 2.5 3.2 6.2 0.1 0.7 2.4 2.8 18.8

 

spnecer:

 

'17-'18 51 41 28.4 4.4-11.0 .398 1.9-5.6 .334 2.7-3.3 .818 0.5 2.8 3.3 6.4 0.4 0.7 2.4 1.6 13.4

 

 

gdzie rzym,gdzie krym?!...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie zakladaj. sa kontuzje,ktore nie umozliwiaja gry,a jeno te gre utrudniaja/ograniczaja...

 

dobra. tez jestem lokalnym patriota i rozumiem,ze wlasnych grajkow sie [czasem] mocno przeszacowuje [wszyscy to robimy],ale serio ;) ?!

 

jax:

 

14'15

27 27 32.2 6.8-15.6 .436 1.0-3.1 .337 3.0-3.8 .796 1.0 3.6 4.7 9.2 0.1 0.7 2.7 3.5 17.6

 

'15-'16

79 79 30.7 6.8-15.7 .434 1.5-4.2 .353 3.7-4.3 .864 0.7 2.5 3.2 6.2 0.1 0.7 2.4 2.8 18.8

 

spnecer:

'17-'18

51 41 28.4 4.4-11.0 .398 1.9-5.6 .334 2.7-3.3 .818 0.5 2.8 3.3 6.4 0.4 0.7 2.4 1.6 13.4

 

 

gdzie rzym,gdzie krym?!...

Sorry, ale jak Ty mi masz tu wrzucać box-score to ja podziękuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale jak Ty mi masz tu wrzucać box-score to ja podziękuję. :smile:

 Van Gundy skreślił Winwiddie na początku kariery i dlatego niektórych kibiców Pistons może boleć doopa,po tym jak Spencer się  odbudował w Nets.,Te durne cyferki z BoxScore to nic innego jak lekarstwo na ból doupy. Nawet jeżeli ktoś numerologicznie udowodni ,że Reggie jest lepszy od Spencera to i tak te mądrości można rozbić o kant duopy,gdyż Jackson zarabia 10X więcej niż Dinwiddie,a nigdy nie zrobi 10X lepszych statystyk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Van Gundy skreślił Winwiddie na początku kariery i dlatego niektórych kibiców Pistons może boleć doopa,po tym jak Spencer się  odbudował w Nets.,Te durne cyferki z BoxScore to nic innego jak lekarstwo na ból doupy. Nawet jeżeli ktoś numerologicznie udowodni ,że Reggie jest lepszy od Spencera to i tak te mądrości można rozbić o kant duopy,gdyż Jackson zarabia 10X więcej niż Dinwiddie,a nigdy nie zrobi 10X lepszych statystyk. 

 

sa rzeczy,ktorych u ludzi nie lubie,ale najbardziej wk...mnie,jak ktos powiela bzdury,ktore mu pasuja do tezy. co wiecej,ze swiadomoscia,ze te bzdury sa bezczelnym kalmstwem. juz tobie pisalem,kolego,jak bylo. nawet linkowalem do zrodla. nikt niekogo nie skreslil. spencer odszedl na wlasna prosbe! czaisz to,chlopie?!...

 

hm...wysokosc kontraktu jako linia argumentacji,gdy inne sposoby zawioda. czyli,ze [idac za twoim tokiem rozumowania (?)] grajkow nalezy 'relatywizowac',czy tak?! ok. sprobujmy. czyli taki np curry,ktory zarabia 30 razy wiecej od spencera jest relatywnie gorszym grajkiem,gdyz 30 razy wieksza pensja daje jedynie 2 razy lepszy scoring. o to chodzi?! lol...nie odpisuj. nie bedzie mi sie chcialo czytac...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McConnell jest najlepszy z tych wszystkich rezerwowych guardów Sixers akurat. :]

 

Takie mecze pokazują, że Sixers nie są poważną drużyną - oczywiście fakt, że Russell zagrał pierwszy sensowny mecz po kontuzji dzisiaj, Nets trafiali dużo jak na siebie z dystansu, a kilku graczy zanotowało mocne występy w ataku, niespecjalnie pomógł, ale same faule z dupy zrobiły całą przewagę, a brak ławki w takich meczach gdzie trzeba rzucić te 120 pkt nie pomaga. No wszelkie nadzieje, że ''Sixers zrobią dobry run w playoffach'' są wyjątkowo naiwne. :smile:

 

Świetny przykład ten mecz jak przeceniany jako obrońca 1 vs 1 jest Covington.

Generalnie McConnell odkąd go pochwaliłem zaczął grać straszną kupę. Gość ma swoje dni i machupy, w których potrafi wyciągać mecze... ale ma też takie okresy jak teraz, gdzie wygląda na... legitnego 3PG, który jak nie musi nie powinien grać :D

 

Covington jest w takim slumpie, że nie mogę już na niego patrzec... srsly... Generalnie doceniam jego grę jak mu idzie, ale nie lubie tego kutasa. Jest masakrycznie chimeryczny, w obronie odkąd dostał hajs to też inny poziom - mniejsze zaangażowanie, daje się okresami brzydko mówiąc dymać. 

 

Jeżeli przyjmiemy, że w PO gra się cały czas na intensywnosci z 3 i 4Q RS to można sobie mniej więcej wyobrazić jak będzie wyglądała nasza gra... TLC, Anderson, Covington, Holmes, Amir, Booker, TJ to spoko goście, ale to ROLESi pełną mordą, potrafią znakomicie uzupełnić gwiazdy, ale jeśli nie wrzucisz ich w lineup z przynajmniej Dario to jest kupa na całej linii. Brown zresztą ma swoje mocne strony jako coach, ale ta rotacja czasami mocno mu ucieka... niestety na pozycji 1-3 jest mizeria i cięzko winić go o granie kimkolwiek... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można go winić, min. za to że gość nachalnie gra Benem z TJ'em.

 

Skoro oni do siebie nie pasują to dlaczego nie może wrzucić do tego lineupu po prostu Holmesa na #4 a Ben schodzi razem z Joelem?

No tak, to akurat fakt, bardziej powinien isc w lineupy Embiid + TJ i Ben+Richaun, co nie zmienia faktu, że nie raz TJ-Ben było mocno + na boisku z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn zalezy kto Co rozumie przez nieźle
trafia te swoje ft line jumperki i kilka razy poda + coś pobroni (chociaż z bardziej atletyczmi guardami czasem to wygląda strasznie) ale wydaje się że jest ok tylko że jak gra to mam też wrazenie ze wszyscy tam stoją jak widły w gnoju i spacing jest strasznie gówniany
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem - McConnell byłby okej na 15 minut z ławki jako ostatni gracz z rotacji, ale on gra po 25 minut, często jako SG. Całkiem okej broni i całkiem okej prowadzi grę, no i ma momenty gdzie działa jak świetny energizer - ale granie nim na SG (tzn. obok Bena) to raczysko.

 

Zgadzam się z zarzutami co do rotacji Browna, ale i tak jest lepiej niż na starcie sezonu.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stein: In Memphis-Philadelphia talks on Tyreke Evans, Philadelphia does not want to give up a first round pick without including Jerryd Bayless and Memphis does not want to take back the contract of Jerryd Bayless.

Dziwne, że Grizzles nie chcą tego klepnąć

Przecież ten pick Sixers byłby dużo wyższy niz Celtics a nikogo w FA nie będą podpisywać więc nie rozumiem co ten kontrakt Baylessa im tak szkodzi

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma przewagi której Sixers nie są w stanie stracić. :) +26 w IV kwarcie, myślę sobie, fajnie, Embiid i Simmons przesiedzą 4q bo jutro ważny b2b z Pacers, w końcówce zrobiło się +4 z posiadaniem Heat, lol.

 

Wybitnie po tym grudniowym slumpie w ostatnich meczach wygląda Simmons, miło, że w końcu lepiej zaczynają wykorzystywać jego size pod koszem, 61%fg w styczniu. Doris Burke jest strasznie irytująca, ale z tym zwracaniem uwagi na obronę Bena plusuje, zwłaszcza w momencie gdy Covington popsuł się po obu stronach parkietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma przewagi której Sixers nie są w stanie stracić. :smile: +26 w IV kwarcie, myślę sobie, fajnie, Embiid i Simmons przesiedzą 4q bo jutro ważny b2b z Pacers, w końcówce zrobiło się +4 z posiadaniem Heat, lol.

 

Wybitnie po tym grudniowym slumpie w ostatnich meczach wygląda Simmons, miło, że w końcu lepiej zaczynają wykorzystywać jego size pod koszem, 61%fg w styczniu. Doris Burke jest strasznie irytująca, ale z tym zwracaniem uwagi na obronę Bena plusuje, zwłaszcza w momencie gdy Covington popsuł się po obu stronach parkietu.

Na szczęście zasnąłem w 2Q bo bym nieźle k****mi rzucał ;] Simmons jak tylko zaczyna być w ataku agresywny nakręca grę swoją i całego zespołu, on musi atakować pomalowane, próbować gry tyłem do kosza bo wtedy całkowicie zmienia się obraz gry. BTW: dzisiaj pokazał na tle Dragicia kto powinien być Allstarem na wschodzie

 

Embiid zgubił trójkę (a może nigdy jej nie miał tak do końca?) natomiast nadal rzuca na tyle dobrze, że nie można go po prostu odpuścić.O Covingtonie nie chce mi się gadać, obawiam się tylko co będzie za rok-2 jak juz teraz ma taki spadek motywacyjny.

 

Znowu solidny Sarić i znowu DNP-CD Holmesa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.