Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam zdrowia do tej ekipy, nie istnieje przewaga, której nie byliby w stanie przepi*****ić. Co więcej, oglądając ich czuję się tym gorzej im większą mają przewagę, to jest chore po prostu. Dzisiaj po pierwszych minutach Q4 byłem już w proszku i tyle dobrego, że oglądałem rano, z odtworzenia. W nocy pewnie bym się czymś truł żeby to przetrwać.

 

A zainteresowanym sprawą jedynki ostatniego draftu polecam zajrzeć tutaj:

 

https://www.reddit.com/r/nba/comments/7uavhc/markelle_fultzs_jump_shot_dissecting_his_jumper/

 

Edytowane przez Mentor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie przewaga była taka, ze juz mogli zejść pod prysznic to Brett Brown uznał że jego ulubieniec TJ McConell jako lider dogra

No i tak dogral że zaraz sie zrobiło ciepło a Ellington mu uciekał jak pachołkowi

dajcie tego Lou :(

 

Sixers zaczęli 4q z Embiidem, gdy było +28 (!) Joel zszedł i wszedł Johnson. Przy +20 wrócili Ben i Saric, w miejsce McConnella i Bookera. Joel wrócił przy +15. McConnell ponownie wszedł na parkiet dopiero na 30 sekund do końca przy +7. Trochę się spóźnił przy rzucie Ellingtona, ale chyba i tak to zakwalifikowano jako contested 3.  Zagrał trochę ponad 4 minuty w 4q i Sixers byli wtedy -7, gdy w całej kwarcie mieli -20.

 

Specjalnie piszesz nieprawdę?

 

Nie mam zdrowia do tej ekipy, nie istnieje przewaga, której nie byliby w stanie przepi*****ić. Co więcej, oglądając ich czuję się tym gorzej im większą mają przewagę, to jest chore po prostu. Dzisiaj po pierwszych minutach Q4 byłem już w proszku i tyle dobrego, że oglądałem rano, z odtworzenia. W nocy pewnie bym się czymś truł żeby to przetrwać.

To chyba nie kibicowałeś Sixers gdy ich najlepszym graczem w ataku był Ish Smith czy Carter-Williams. :smile:

 

Brak ławki, scorera z dystansu off the dribble, 3 czołowych graczy zagrało jakieś 100 meczów w NBA do tego sezonu - nie twierdzę, że Sixers nie bywają irytujący, ale nie mamy prawa oczekiwać, że Sixers bezstresowo będą wygrywać, co wygrywać powinni. Rok temu Wolves mieli SRS na poziomie średniej ligowej i wygrali 31 meczów, bo byli fatalni w 4 kwartach, Sixers mają 8 SRS i 16. bilans, podobne przyczyny.

 

Ale co wy od tego Covingtona chcecie? ma słabszy nowy rok ale nadal przecież broni przyzwoicie (oprócz tego meczu z Brooklynem np.) a z przodu wiadomo, że to jest taki strzelec że będzie miał gorsze i lepsze okresy

 

Dziś zagrał poprawny mecz po obu stronach parkietu 

Covington jest od stycznia na minusie także w obronie.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz z Heat slabizna

Joel gorzej miz przeciętnie, napalil się na whitesidea ma tweeterze i spłonął już w pierwszych minutach

Ogromne rozczarowanie, bo dawno nie oglądałem Sixers

Za to Simmons mnie każdorazowo zachwyca

Nie oddał bym go za nikogo! Fenomenalny gracz.

 

Jak to się stało że Heat odrobilo 22 punkty przy miernej postawie trenera? Czy ten człowiek nie widzi ze jego zespół roztrwania tak wysoką przewagę?

 

Pierwszy ever back to back Embiida! Oby szczęśliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Stephenson dobrze zaczął czwartą kwartę, podjarał się i wypunktował 76ers zapewniając fun publice :rugby: Indiana nie grała jakiegoś wielkiego meczu: problemy z meczowym rytmem miał Turner, Bogdanovic był irytujący, Oladipo zrobił swoje, ale też bez szału. U przegranych najlepszy Saric, który w drugiej kwarcie był w gazie i się nie cackał z nikim. Polecam przejrzeć +/- Embiida :playful: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście zasnąłem w 2Q bo bym nieźle k****mi rzucał ;] Simmons jak tylko zaczyna być w ataku agresywny nakręca grę swoją i całego zespołu, on musi atakować pomalowane, próbować gry tyłem do kosza bo wtedy całkowicie zmienia się obraz gry. BTW: dzisiaj pokazał na tle Dragicia kto powinien być Allstarem na wschodzie

 

 

A dzisiaj Dragic 33pkt a Simmons 10 więc daj spokój Julius z głupimi porównaniami z pojedynczych meczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam bez złośliwości

Czy dragic często prześladuje czwarte kwarty na ławce? No w meczu z Sixers tak chyba właśnie było

Nie

Spo często zmienia rotacje i widocznie ci gracze, którzy grali byli wg niego odpowiedniejsi w tym meczu do matchupów. 

Pamiętaj, że grali w b2b na wyjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, no i znowu wpierdol.

 

W sumie całe spotkanie bez szału, ludzie mieli duże problemy żeby wstrzelić się i pudłowali tzw. bunnies, jedynie Sarić się z tego wyłamywał i o dziwo Bayless. Żeby było uczciwie Bayless za to w drugiej połowie pudłował właściwie każdy rzut, za który się brał nie licząc niezaliczonej trójki, gdzie przy łapani piłki z boku wyszedł na aut. 

 

Simmons z początku agresywny, ale mało trafiał, potem - w 2 połówce nie trafialiśmy w ogole trójek, więc Pacers dużo ciaśniej i agresywniej grali w środku, co totalnie ujebało grę Simmonsa i generalnie całych Sixers, którzy bez inside-outside nie istnieją. Swoje redemption game miał Covington, który wyglądał dziś bardzo solidnie nie licząc kilku razy gdy dał się ograć w D. JJ bez komentarza, ale takie rzeczy czasami też się zdarzają. Zabrakło w moim odczuciu TLC, którego możnaby posadzić na Lance'a i który moglby przełamać niemoc strzelecka.

 

Embiid grał nieźle outując Turnera, wymuszął FT, grał trochę na star bonusie, ale w D to nie było zdecydowanie to - chyba brakowało trochę świeżości, bo w 1 połowie strasznie nas dymalni w obronie, w 3Q się poprawiło, ale chwile potem siadł całkowicie atak. Generalnei 3 spudłowane FT pod rzad przez Joela, dużo strat, w kluczowych momentach nie przejął gry, także szału nie było dzisiaj. Powoli dochodzimy do momentu, w ktorym okazuje się, że Joel też jest człowiekiem i też ma swoje mankamenty. Lat ogrania , doświadczenia , nic nie zastąpi, także musimy byc cierpliwi.

 

A za straty z wrzutów z autu to Brett powinien fajami przypalać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.