Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

 

wczoraj patrzyłem na BOS-GSW i Tatum biduk 4 faule w jednej akcji dostał, a gwizdki cicho

 

Tylko co ma wspólnego z 76ers ? :D

 

 

26 czerwca 2014 roku - Joel Embiid zostaje wybrany w drafcie 

29 stycznia 2018 roku - Joel Embiid po raz pierwszy zagra w meczu b2b.

 

Długo trzeba było czekać, ale było warto;)

Na złe im to nie wyszło, gdyby wcześniej zaczął to by nie mieli Simmonsa  :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bolą oczy od patrzenia na grę Covingtona, oj bolą. Dobrze, że weszły mu te trójki w miarę wcześnie, bo później to już naprawdę żenada była.

Gracz 3&d bez dobrej 3 i z wątpliwa obrona.

 

Znowu 3 wyrównane kwarty. To co Embid zapakowal nad Westrborkiem to kosmos, szkoda bardzo tego ofensywnego 3 faulu bo był naprawdę nie potrzebny. Simmons znowu pudluje na potęgę osobiste, jeśli chociaż te osobiste doda to już będzie inaczej postrzegany mniej faulowany bi teraz to jest czasami zbyt łatwym celem.

I ta ławka... Fatalna nikt chociaż jednej 3 nie trsfil.

I gorąco trzymam kciuki żeby George za rok przyszedł do 76. Skład z miejsca na finały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się rozwija w Europie, co Ci pisałem, a chu*a się znasz per Mike Schmitz ;D

Miał świetny tamten sezon, ale teraz oczekiwałem dużo więcej, bo sam się nim jarałem w momencie draftu. Może być z niego dobry roles, ale nie za rok, Dario robił w Europie per36 20ppg na 50-40-90, a wejście do ligi miał brutalne. Już nie wspominając, że o miejsce w rotacji byłoby mu bardzo ciężko.

 

Ech, Dario z tymi 40% za 3 w jakimś lottery teamie robiłby boskie statsy, dużo lepiej wygląda ten jego rzut a ja dalej się zastanawiam czy nie przyslumpuje. :)

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie porównuję jednego i drugiego, tylko stwierdzam, że Sarić, który był świetny w Eurolidze, przez pierwsze pół roku w NBA był słabiutki, więc Bolden, który w Eurolidze robi per36 pięć fauli na mecz i bardzo przeciętnie rzuca, miałby duży problem ze znalezieniem miejsca w rotacji playoffowego teamu. Rok temu Bolden miał >40% za 3 w Serbii, teraz mała dawka ale ma 33% i 51%ft. Bolden dalej ma potencjał na super rolesa, tylko skoro Holmes (który w wielu miejscach pograłby dużo większe minuty) gra tyle ile gra, to nie wiem jak Brett znalazłby mu minuty.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

https://twitter.com/MarkelleF/status/957845480326737920

 

Grubo... Pompey twierdzi, że po takim przecieku nie można wykluczyć, że Brown poleci. 

 

Ale co się dzieje? Jeden tweet usunięty, podcast mi się nie odpala i tylko tłit Fultza o zaufaniu...

 

Jakiś art?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co się dzieje? Jeden tweet usunięty, podcast mi się nie odpala i tylko tłit Fultza o zaufaniu...

 

Jakiś art?

 

Chyba Ty pisałeś o zaburzeniach lękowych w kontekście Fultza i wychodziłoby na to, że miałeś rację (jeśli nie mylę z kimś innym). Z tego szczątkowego linku tam wynika, że Brown przyznał, że problem Fultza nie jest czysto fizyczny i ma podłoże psychosomatyczne, a potem próbował się z tego wycofać. No, a to nie są błahe sprawy i zdecydowanie nie powinno się tego wynosić poza ekipę, czy tam jakiś mniejszy krąg, który wie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Ty pisałeś o zaburzeniach lękowych w kontekście Fultza i wychodziłoby na to, że miałeś rację (jeśli nie mylę z kimś innym).

 

nie chce nikogo roli umniejszać, ale o blokadach psychicznych pisało pare osób. W sumie to był naturalny trop przy założeniu ze ramie jest zdrowe. 

 

Tak czy siak trzymam kciuki zeby te problemy Fultz przezwyciężył bo jest po prostu dobry w kosza zeby to zmarnować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.