Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze to troche malo realne, ale czy przy swoim salary i posiadajac pakiet Fultz plus Saric, 76ers nie sa lepsza opcja na kolejny przystanek LBJ niz Lakers czy zostanie w Cavs i handlujac Fultz, Saric plus cos jeszcze nie dodadza gracza ktory bylby mega uzupelnieniem Ben-Cov-LBJ-Embiid?

kto w tedy rozgrywa Ben czy LBJ? jeden z nich straci sporo ze swojej gry

własciwie to bym Bena gdzieś puscił za uzupełnienie a zostawił Fultza i Sarica bo z ławki ktoś tez musi wchodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto w tedy rozgrywa Ben czy LBJ? jeden z nich straci sporo ze swojej gry

własciwie to bym Bena gdzieś puscił za uzupełnienie a zostawił Fultza i Sarica bo z ławki ktoś tez musi wchodzić

Ben. James raczej juz gralby jako pf i gralby z rezerwowymi i wtedy klepal pile. Nie wiem czy wsadzanie nowego Fultza i wkomponowanie go do tej ekipy jest im jeszcze potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ben. James raczej juz gralby jako pf i gralby z rezerwowymi i wtedy klepal pile. Nie wiem czy wsadzanie nowego Fultza i wkomponowanie go do tej ekipy jest im jeszcze potrzebne.

nie widze tego że James oddaje piłkę Benowi i gra z rezerwami

jak coś to odwrotnie

Fultz jesli wróci mu rzut to się przydał a w ramach wymiany Bena prowadziłby grę 2nd unitu 

 

ale wiadomo że to s-f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie rozczarowują Sixers mimo dobrego bilansu.

Simmons super zaczął i będą z niego ludzie, jeszcze fizycznie może być lepszy ale brak rzutu to jednak duży minus.

Embiid zawodzi, jeśli to faktycznie przez ból w kolanach to pozamiatane.

 

Coś mi się w głowie pomieszało jak to pisałem. 

 

Naprawdę chcę ktoś Lebrona kosztem Fultza/Bena ? Przed nimi cała kariera, przed Lebronem parę lat może.

I kogo możnaby wyciągnąć handlując Fultzem/Simmonsem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wystarczyłoby zrzucić Baylessa?

 

 

Zapominasz o tym ,że Phila będzie miec dwa wybory pierwszorundowe za rok , które im zjedzą jakies 6 mln . Do tego Pacenskis za kolejne 2

 

Zrzucenie Baylessa i rezygnacja z Reddicka i Stauskasa nie wystarczy . Musiałby polecić Fultz albo oddać komus te 3 wybory pierwszorudnowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominasz o tym ,że Phila będzie miec dwa wybory pierwszorundowe za rok , które im zjedzą jakies 6 mln . Do tego Pacenskis za kolejne 2

 

Zrzucenie Baylessa i rezygnacja z Reddicka i Stauskasa nie wystarczy . Musiałby polecić Fultz albo oddać komus te 3 wybory pierwszorudnowe

​Bez Baylessa, Sixers płacą 61 mln na 10 zawodników licząc extension dla Covingtona i Embiida, więc Sixers wtedy będą mieli miejsce na normalnego maksa i musieliby zrzucić Andersona/mid-1st roundera (zakładając, że będą ponadto wybierać z 7-8. pickiem) żeby mieć na maksa dla LeBrona, zakładając oczywiście zrzucenie Baylessa. Ciekawe, czy myśli o tym Colangelo, mam nadzieję, że tak, bo Sixers mogą być jedyną playoffową drużyną z miejscem na maksa, więc jak takiemu George'owi faktycznie zależałoby na wygrywaniu, to Sixers staliby się dosyć interesującą opcją.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh rok temu wszyscy Phile jechali, ze szrot, ze szpital, ze tank.

A dzisiaj Ci sami kombinuja jak tu upchnać LBJ.

Good Lord jak w ciagu 10 meczykow mozne sie zmienic obraz zespolu

Było wiadomo, że jak Simmons i Embiid zaczną grać w koszykówkę to zupełnie zmieni się optyka.

 

Jak Embiid i Simmons będą zdrowi, to Sixers powinni zrobić dodatni bilans i zagrać w playoffach, a jak Sixers zrobią dodatni bilans, to szczerze nie widzę, poza jakimś szalonym snt, lepszych sportowo opcji dla George'a i LeBrona, i to chyba nawet jak razem trafią do Lakers. Wciąż mało prawdopodobne, ale warto spróbować.

 

A w momencie, gdy Simmons ma jeszcze trzy lata rookie kontraktu, Sixers mają trzy okienka żeby pozyskać kogoś bardzo ciekawego na rynku, i jak będą sportowo na takim poziomie, to powinno im się to udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam namyśli takich anormalnych sytuacji. Raczej przykład Spurs, Rockets.

Wybitny przykład, Spurs zbudowali contendera na lata, bo połamał się na starcie sezonu Robinson, wykręcili bez niego bilans 17-60, i wybrali Duncana.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.