Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzę ely odpisał. Pomyślałem, że dowiem się czegoś ciekawego w tej sprawie. Co by nie mówić na cyferkach się zna jak mało kto i napisze coś wartościowego.

 

A tu tylko strażnik mu się włączył, no bo przecież tyle postów ostatnio, że najważniejszą sprawą jest odpowiedni temat.

Bo nie wiem po cholerę tworzysz off topic - co do cyferek to wg wszystkich tegorocznych zaawansowanych statystyk DMC i Davis to jest TOP10 ligi . Czy ostatnio spuścił z tonu - może ciut ale rzekłbym ,że DMC często szarpie wynik w krytycznych momentach.

 

A co do tematu to moge wspomnieć ,że Covington ma najlepsze wskaźniki z całego 76ers ale po podpisaniu kontraktu też spuścił z tonu. Juz nie jest tak skuteczny za 3 ale wciąż jest TOP10-15

 

Wiem, że BMF uważa Bena za kogoś na poziomie DPOYA all nba. Ja szczerze powiedziawszy aż tak dobrej obrony nie dostrzegam u Bena. Za to co Covingotn jeśli w tym roku nie będzie w pierwszej piątce obrońców to się zdzwię. Facet jest jak na razie niesamowity choć np DFG% go nie lubi bo na tam jest na plusie czyli niby słabo broni.

 

Phila praktycznie ograniczyła do zera minuty dwóch szkodników Stauskasa i Jahilla. Noela który im szkodził też już nie mają. Ale i tak ich PO w dużej mierze opiera się na eksplozji Covingtoma. W obronie już rok temu to był TOP5-10 na obwodzie a może i w ogóle. W tym roku dołożył do tego świetną ofensywę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Holiday czy Bledsoe są ujemni, bo są na razie słabi. I skoro uznajesz on/off, BPM czy RPM za wartościowe statystyki, to warto być konsekwentnym, bo one dobrze pokazują kim jest McConnell - bardzo fajny energizer z ławki.

 

No przeciez uznaję i wcale z nich nie wychodzi, że jest "energizerem" z ławki... a eye test pokazuje że jest lepszy niż cyferki (w przeciwieństwie do DAR - typowego box score wypełniacza).

Zaznaczam, że to wszystko na małej dawce TJ z full składem Philly I zeby było jasne - nie robię z niego najlepszego gracza czy nawet top 3, ot wspominam że dobrze wygląda TJ z graczami S5.

 

Też jestem ciekawy jak dziś mu pójdzie z Cavs, którzy prędzej czy później zaczną grać jako zespół a nie tylko LBJ. Z drugiej strony Ben zapewne miałby okazje pokazać jak dobrym jest obrońca vs LBJ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości, o poziomie ~allnba/dpoty pisałem raczej w kontekście potencjału Bena, ale też Simmons broni bardzo dobrze już w tym momencie, a na PG, pomimo wszelkich wątpliwości z klasyfikowaniem tak Bena, jedynym kandydatem do allnba def byłby na ten moment Smart.
 
Simmons pod względem IQ, czytania gry i samego potencjału fizycznego, to jest potencjał na podobnym poziomie co George, Kawhi czy LeBron w defensywie, na razie popełnia błędy i ma sporo mankamentów, ale to jak każdy 21-letni rookie. I jego obrona jest podwójnie wartościowa, bo on pełni na parkiecie rolę pełnoprawnego rozgrywającego, dzięki jego wszechstronności Sixers mogą grać jednocześnie zarówno z Sariciem i Embiidem, jak i McConnellem i Redickiem.

​Nie mogę się doczekać, jak wróci Fultz w normalnej dyspozycji (oby!) i Sixers będą mogli bezkarnie grać lineupem Simmons-Fultz-Redick-Covington-Embiid. Match-up nightmare biorąc pod uwagę pace i ball movement z jakim grają Sixers, właśnie m.in. dzięki wszechstronności w obronie Bena. :smile:
 
Embiid i Covington to na razie lepsi obrońcy od Bena, ale przecież to ścisły top na swoich pozycjach w lidze.

​Dlatego zresztą już napisałem, że trochę nie wierzę, żeby Simmons miał utrzymać ten poziom obrony na dystansie całego sezonu - 21 lat, rookie, główny kreator i druga opcja jeżeli chodzi o scoring, a do tego wysoka intensywność w obronie. No ale zobaczymy. :smile: Na ten moment Ben broni bardzo dobrze i to coś, czego absolutnie nikt nie spodziewał się w pierwszym sezonie po tak obciążonym w ataku zawodniku.
Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redick to powinien mieć ksywę pałkarz, tak pałuje te rzuty. Saric też słabo i Covington, który nie mógł złapać rytmu po szybkich dwóch faulach. James na początku jechał równo z Simmonsem, jakby chciał powiedzieć: "jeszcze dużo musisz się uczyć młody". :rugby:  Wade z drugim unitem pozamiatał młode wilczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed Philly jeszcze długa droga. Jak doświadczone zespoły (jak Warriors czy Cavs) zaczynają grać bardziej uporządkowanego kosza ławką to gracze 76 gubią się zupełnie. I to nawet nie są jakieś mega wyrafinowane zagrywki, raczej podstawy.
Całkowicie się zgadzam. Te pisanie o contenderze i graczach że to All Starsi jest mocno przejaskrawione ma dziś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co patrzylem to zaden jeszcze nie ma na koncie wystepu w ASG :(

boli, że obu lepsi od pączka z Twojego avka ? ;)

 

#0

Simmons z Embiidem są allstarami i nie ma w tym żadnego przejaskrawienia.

mega studzi i imo najsensowniejsza decyzja takiego Paula George byłoby do tej dwójki dołączyć.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz się ostro nudzić, czepiając się takich słówek, szczególnie, że masz Vasqueza do zabawy.

 

Jak byłem mały to babcia wyleczyła mi gardło.

Moja babcia to lekarz.

Triggered? :smile:

 

I przypominam, że sam ostatnio używałeś argumentu 'z all-stara' (w odwrotnej sytuacji - gracz, który w ASG grał, ale ciężko powiedzieć że grał 'na poziomie all-star')

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.