Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, to dopiero jego drugi sezon, dajmy mu czas (Saric ma 23 lata i grał zawodowo w Europie), ale Ingram (20 lat) gra JUŻ drugi sezon w NBA, wiadomo że będzie c***owy! o Ballu (20 lat) to już w ogóle nie wspominam, bo on gra już pierwszy sezon w NBA, wiadomo że będzie bustem!

 

Jakby coś to ja kończę dyskusję, zeby nie zaśmiecać tematu o Sixers, ale naprawdę zastanów się czasem jakie podwójne standardy stosujesz. :smile:

 

Już wielu takich kozaków było w Europie co jak się przenieśli za ocean to wtopa była więc to zawodowstwo jest dla mnie wątpliwe, szczególnie jak zakończył Europę w wieku 21 lat.

 

I teraz czytaj uważnie, bardzo uważnie, skup się na kolejnych literach: NIGDY nie napisałem że Ingram będzie ch*jowy. Napisałem natomiast, że w Philly bardziej mi Saric pasuje niż Ingram.

 

Hold your horses.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Już wielu takich kozaków było w Europie co jak się przenieśli za ocean to wtopa była więc to zawodowstwo jest dla mnie wątpliwe, szczególnie jak zakończył Europę w wieku 21 lat.

I wielu takich co odnieśli sukces, więc? No i nie bardzo rozumiem dlaczego 2-3 sezony zawodowstwa kluczowego gracza w ekipie która rozwala innych w Eurolidze mają być nieistotne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Żeby nie było tak słodko, gdy przyszło do grania o playoffy, to McConnell, Luwawu, Saric czy Anderson trochę nie pasują do poziomu, Saric to chyba najgorszy startujący podkoszowy w lidze na ten moment. Bardzo lubię Dario czy TJ, ale bądźmy uczciwi.

 

Sarić w tym systemie jest po prostu mało efektywny - gość lubi mieć piłkę w rękach, grać bliżej kosza, a tutaj musi robić za strech 4 kiedy Ben, czy Joel atakują kosz i bronić. Może jak wróci Fultz to w 2gim unicie znajdzie mu się jakis lepszy lineup.

 

O McConnella w PO się nie martwię na tą chwilę - już kilka razy slyszałem że jest za cienki tu i tam, a kiedy jest na parkiecie to daje zazwyczaj dobry impact - na 1 rundę - w sam raz. Luwawu jest totalnie zielony jeszcze, ale sporo potrafi w D, coraz lepiej ciepa trójki, mam wrażenie że i kończy łatwiej i chętniej.

 

Sixers mają na dziś 3 gwazdy - Joela, Bena i Covingtona, mało jest miejsca dla Fultza, czy Dario, ale już to już rola Bretta, żeby drugi unit tak ułożyć, zeby wykorzystać to co mamy - bo mamy przecież sporo. 

 

 

Żeby nie było tak słodko, gdy przyszło do grania o playoffy, to McConnell, Luwawu, Saric czy Anderson trochę nie pasują do poziomu, Saric to chyba najgorszy startujący podkoszowy w lidze na ten moment. Bardzo lubię Dario czy TJ, ale bądźmy uczciwi.

 

Sarić w tym systemie jest po prostu mało efektywny - gość lubi mieć piłkę w rękach, grać bliżej kosza, a tutaj musi robić za strech 4 kiedy Ben, czy Joel atakują kosz i bronić. Może jak wróci Fultz to w 2gim unicie znajdzie mu się jakis lepszy lineup.

 

O McConnella w PO się nie martwię na tą chwilę - już kilka razy slyszałem że jest za cienki tu i tam, a kiedy jest na parkiecie to daje zazwyczaj dobry impact - na 1 rundę - w sam raz. Luwawu jest totalnie zielony jeszcze, ale sporo potrafi w D, coraz lepiej ciepa trójki, mam wrażenie że i kończy łatwiej i chętniej.

 

Sixers mają na dziś 3 gwazdy - Joela, Bena i Covingtona, mało jest miejsca dla Fultza, czy Dario, ale już to już rola Bretta, żeby drugi unit tak ułożyć, zeby wykorzystać to co mamy - bo mamy przecież sporo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sarić po prostu za słabo rzuca, żeby móc w takim systemie rekompensować swoje braki w defensywie, szczerze spakowałbym, póki ma jakąś wartość.

 

(Prawie) każdy fan Sixers lubi McConnella, ale secondary playmaker bez rzutu, który nie atakuje obręczy, nie może być dodatnim zawodnikiem, ale jego minuty (i rolę na parkiecie) przejmie Fultz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde naprawdę dobrze wygląda TJ w S5! Świetna chemia, szybkość, wizja, nawet obrona - tylko ten rzut dystansowy trochę do poprawy i mam wrażenie (nie sprawdzałem adv stats), że ekipa wyglądała lepiej z nim niż z... Simmonsem. Żebyście mnie dobrze zrozumieli - Ben gra naprawdę dobrze - chyba lepiej wygląda niż myślałem (poza swoją główną wadą - rzutem), ale jest pod wrażeniem gry TJ, które trochę się nie docenia (podobnie jak wcześniej Covingtona).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McConnell to całkiem niezły obrońca i ujemny gracz w ataku, ludzie zawsze przeceniają tych rezerwowych guardów w playoffowych teamach/contenderach, i potem Dellavedova dostaje rolę startera w Bucks, a Livingston jest uważany za zajebistego rolesa. McConnell wyjdzie raz na jakiś czas naprzeciw kiepskich Magic w b2b, w świetnie funkcjonującej drużynie, zrobi mocne statystyki, i ludzie myślą, że to jest mniej więcej jego poziom. Bardzo lubię TJa, ma charakter, i w ogóle, ale to jest Delly 2.0., ktoś go przepłaci i oby to nie byli Sixers.

​McConnell nie ma rzutu, nie zdobywa punktów, traci wiele piłek, dobrze rozgrywa i dobry z niego energizer.
Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde naprawdę dobrze wygląda TJ w S5! Świetna chemia, szybkość, wizja, nawet obrona - tylko ten rzut dystansowy trochę do poprawy i mam wrażenie (nie sprawdzałem adv stats), że ekipa wyglądała lepiej z nim niż z... Simmonsem. Żebyście mnie dobrze zrozumieli - Ben gra naprawdę dobrze - chyba lepiej wygląda niż myślałem (poza swoją główną wadą - rzutem), ale jest pod wrażeniem gry TJ, które trochę się nie docenia (podobnie jak wcześniej Covingtona).

Doleje oliwy i zacytuje post z realgm:

"I was taking a look at some on-off stats this morning, and I came across something I thought was pretty interesting. I think the 76ers best 3 players are obviously Simmons, Embiid and Covington not in that order, but when you look at the on-off stats you see something interesting

 

 

In the 278 minutes when all 3 are on the floor, the 76ers have an ORTG of 113.4 and a DRTG of 91.7. Total Net RTG of 21.7

 

In the 77 minutes when Simmons and Embiid are on the floor with no Covington, the 76ers have an ORTG Of 99.6 and a DRTG of 114.1. Total Net RTG of -14.5

 

In the 178 minutes when Simmons and Covington are on the floor with no Embiid, the 76ers have an ORTG of 108.6 and a DRTG of 112.0. Total Net RTG of -3.4

 

 

Small sample size alert. But in the 36 minutes when Embiid and Covington have been on the floor with no Simmons, the 76ers have an ORTG of 121.9 and a DRTG of 70.6. Total net RTG of 51.3

 

To me, I think this shows that Embiid and Covington have been the most important players on the 76ers so far. Ben Simmons looks like a future star, but I wouldn't put him as highly as people have said THIS season. I think he's an above average player this year, not an All-NBAer"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała dawka, i wybiórcze dane. Do meczu z Magic, Sixers z Simmonsem mieli 12. atak ligi (107.6 ORTG), bez niego - 28. atak (99.6 ORTG), i mecz z Magic (nie dość, że słabiutka obrona, to jeszcze b2b) to niezły outlier w tym względzie.

 

Inna sprawa, że Covington wygląda na ten moment na allstara pod względem impaktu, właściwie nie wiem czego więcej można oczekiwać od 3&D gracza niż to, co na ten moment pokazuje Rob - czołowy obrońca i spot-up shooter w NBA.

 

A Simmons to wyjątkowy talent, po pierwsze, dlatego, że jako rookie z powodzeniem prowadzi grę w ataku poważnej (na ten moment) drużyny, po drugie - pokazuje ~allnba def/DPOTY potencjał w defensywie pomimo tego, że jest drugą opcją w ataku swojej drużyny, jako 21-letni rookie. Simmons nie jest tak dobry w ataku, jak ludzie myślą, że jest, ale mieliśmy 5-6 zawodników przez ostatnie 10 lat z takim potencjałem do grania po obu stronach parkietu jak Ben.

 

Tą wstawkę z McConnellem uznałem za żart, ale Sixers są z nim na parkiecie na minusie po obu stronach parkietu, gdyby ktoś miał wątpliwości.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dołożę:

- najlepszy 5 man lineup (z tych co zagrały min. 10 min razem) jest J.Bayless, R.Covington, J.Embiid, T.McConnell, J.Redick

ORTG 138,3  DRTG 55,1 NET 83,2....

- TJ jest w 3 najlepszych (pod względem NET RTG) piątkach... http://on.nba.com/2Bend8A Przypadek?

- w 3 najlepszych 4 man lineups zawsze jest TJ i Roco, nie ma Simmomsa http://on.nba.com/2Be7AOC

- jak TJ dostaje +20 min na parkiecie, mają bilans 9-3... ja gra mniej mają 2-4

Ciekawe prawda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dołożę:

- najlepszy 5 man lineup (z tych co zagrały min. 10 min razem) jest J.Bayless, R.Covington, J.Embiid, T.McConnell, J.Redick

ORTG 138,3  DRTG 55,1 NET 83,2....

- TJ jest w 3 najlepszych (pod względem NET RTG) piątkach... http://on.nba.com/2Bend8A Przypadek?

- w 3 najlepszych 4 man lineups zawsze jest TJ i Roco, nie ma Simmomsa http://on.nba.com/2Be7AOC

- jak TJ dostaje +20 min na parkiecie, mają bilans 9-3... ja gra mniej mają 2-4

Ciekawe prawda? 

 

Ciekawe jest to, ze biorac pod uwage wszystkie lineupy, ktore zagraly ponad 100 min w NBA, zestaw Philly: Simmons/Redick/Cov/Saric/Embiid notuje +29,3 net rtg, z ORTG na poziomie 116. Jest to szczegolnie imponujace, zwazywszy na to ze Simmons jest tak naprawde jedynym kreatorem i ball handlerem w tym zestawieniu. Potrafi prowadzic ofensywe na takim poziomie nie posiadajac rzutu. Sick shit. 

 

Jest to  zdecydowanie najlepszy wynik w calej lidze. 

 

2) Harden/Gordon/Ariza/Ryan/Capela + 23.6 net rtg

3) Wall/Beal/Porter/Oubre/Gortat + 22,5 net rtg

pozniej jest przepasc.

 

Jesli mozemy mowic o jakis problemach Philly to jest to lawka, ktorej czescia jest McConnell 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nieszczególnie ciekawe, bo powołujesz się na jakieś koszmarnie małe dawki.

 

Do tego McConnell poniżej 20 minut zagrał na starcie sezonu (gdy był Fultz), gdzie Sixers mieli Wizards, Celtics i Raptors w b2b (bez Embiida), do tego poniżej 20 minut zagrał z Warriors, stąd te cztery porażki.

 

I zupełnie na marginesie, proponuję trochę konsekwencji, bo McConnell jest minusowym graczem we wszystkich metrykach które przywoływałeś krytykując Russella - on/off, BPM, +/-, do tego jest na minusie w RPM. Oczywiście dla nikogo, kto ogląda regularnie Sixers, to nie jest zaskakujące, bo second unit często popisowo dawał w tym sezonie ciała.

 

Właśnie najlepsze w Sixers, i w Simmonsie, jest to, że oni są na starcie sezonu nawet lepsi niż 11-7 pomimo bardzo trudnego terminarzu - dwie głupie porażki z Kings i Rockets, wypuszczone +25 z Warriors, a to wszystko pomimo naprawdę kiepskiej gry rezerwowych. To, jak na razie wymiata S5 Sixers właśnie jest przykładem na to, jak wielki potencjał mają Sixers ze zdrowym Biidem, i jak dobry już teraz jest Simmons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ja tylko zadam pytanie - czy ja gdzieś napisałem, że Ben jest bustem? ujemnym graczem? Źle wygląda?

Moja wypowiedź dotyczyła tego jak wygląda Sixers z TJ kiedy gra w S5 i/lub dostaje minuty...

 

Piszecie mała próbka, a jaka ma być jak TJ niewiele grał z S5? Piszecie o adv stats? Przecież on ich nie ma złych.

Dobry Drtg, DBPM, DRPM, +/- ma-0,7 co jak na ławkę Sixers i fakt że jest rozgrywającym tam, to wcale nie dziwi, a jak gra z S5 to widać było jak dostaje minuty.

Piszecie, że RPM ma ujemny (co nie dziwi, jak Simmons będzie dłużej pauzował to szybko się to zmieni) ale dziś CP3, Jrue, G.Hill czy Bledsoe też są ujemni...

Piszecie o DAR (którego porównywałem do NETSów głównie i gdzie był jednym z najgorszych) którego RPM jest gorszy od rezerwowego TJ?

Porównujecie gościa z odmienną rolą na boisku o USG nie wspominając. BTW. Dinwidie pokazuje że na dziś jest lepszy z tą ekipą ;)

 

Także proszę wyluzujcie i dajcie spokojnie pograć TJ. On się na pewno odwdzięczy dobrą grą i sercem do walki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holiday czy Bledsoe są ujemni, bo są na razie słabi. I skoro uznajesz on/off, BPM czy RPM za wartościowe statystyki, to warto być konsekwentnym, bo one dobrze pokazują kim jest McConnell - bardzo fajny energizer z ławki.

 

Dzisiaj może mieć kolejną okazję do wykazania się, bo naprzeciw kiepscy w defensywie Cavs, a Simmons dalej d2d. Ja mam nadzieję, że Ben zagra (info miało być w poniedziałek rano), bo raz, że mocno nastawiam się na ten mecz, a dwa - nie wiem jak Cavs chcą bronić Sixers. Love na Embiidzie, Crowder na Simmonsie? Już nie wspominając jak słabi są Cavs w transition D i pod względem obrony obręczy, i z jakim pace, i ile punktów spod obręczy, zdobywają Sixers. Z drugiej strony, ciekawe jak Sixers poradzą sobie z LeBronem mając świetny personel do bronienia go.

 

Bardzo interesujący matchup.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam statystyczny problem z Cousinsem. Pelicans lepiej wyglądają bez Niego, zarówno w ataku jak i obronie. Zrobił się maszynką do strat, pałuje niepotrzebne rzuty i ogólnie trochę wygląda ostatnio jak cancer. Mimo to RPM ocenia go bardzo wysoko, co nie do końca zgadza się z moim eyetest

 

O ile początek sezonu miał świetny, wyglądał jak bestia z obu stron parkietu, tak ostatnie kilka spotkań to była jego ciemna strona i obrazki dobrze znane z Sacramento. Pasywność, lekkomyślność, źle ukierunkowana złość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam statystyczny problem z Cousinsem. Pelicans lepiej wyglądają bez Niego, zarówno w ataku jak i obronie. Zrobił się maszynką do strat, pałuje niepotrzebne rzuty i ogólnie trochę wygląda ostatnio jak cancer. Mimo to RPM ocenia go bardzo wysoko, co nie do końca zgadza się z moim eyetest

 

O ile początek sezonu miał świetny, wyglądał jak bestia z obu stron parkietu, tak ostatnie kilka spotkań to była jego ciemna strona i obrazki dobrze znane z Sacramento. Pasywność, lekkomyślność, źle ukierunkowana złość.

A jak się to ma do wątku 76ers? Bo musze przyznać ,że nie mam bladego pojęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę ely odpisał. Pomyślałem, że dowiem się czegoś ciekawego w tej sprawie. Co by nie mówić na cyferkach się zna jak mało kto i napisze coś wartościowego.

 

A tu tylko strażnik mu się włączył, no bo przecież tyle postów ostatnio, że najważniejszą sprawą jest odpowiedni temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.