Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi


Robert Covington received a text just prior to stepping on the court on Monday night, informing him that one of his close childhood friends had been murdered.



"I tried to play through it for my teammates and everything, but it’s just one of those tough things to deal with," Covington said. "I tried to stay positive during the game, but all that on top of missing shots, it just messed with my mental. It’s going to be a tough couple days. Hopefully, I’ll be able to lock myself back in and come back Wednesday with a whole different attitude." This can help explain why RoCo finished just 1-of-11 from the field on Monday, and we feel for him.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ta kontuzja przeszkadzała Simmonsowi, ale zagrał najgorszy mecz w sezonie.

 

Pozytyw jest taki, że Lakers dają duże perspektywy na 6-7. pick w drafcie, skoro zrobili 8-12 przy łatwiutkim terminarzu, oby nie spadli niżej. Z drugiej strony, tak obserwuję ten draft i sam już nie wiem czy wolę 6-8. pick teraz, czy pick Kings w zmienionej loterii za rok. :]

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ta kontuzja przeszkadzała Simmonsowi, ale zagrał najgorszy mecz w sezonie.

 

Pozytyw jest taki, że Lakers dają duże perspektywy na 6-7. pick w drafcie, skoro zrobili 8-12 przy łatwiutkim terminarzu, oby nie spadli niżej. Z drugiej strony, tak obserwuję ten draft i sam już nie wiem czy wolę 6-8. pick teraz, czy pick Kings w zmienionej loterii za rok. :]

 

Czy dobrze pamietam ze Lakers nie mają picku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak uwaga do gry na poziomie all stars:

wystarczył 1 mecz z osłabionymi CLE i gwiazdy mają NET RTG

Embiid -36,3

Simmons -27

a tak chwalony lineup (zdecydowanie najlepszy w lidze wśród tych pow.100 minut) spadł na 3 miejsce...

 

Obaj na 284 mecze zagrali w sumie w 66 meczach w których 76ers ma 23 zwycięstwa. Nie zagrali nawet minuty w PO. Dajcie się im wykazać, a nie po kilkunastu meczach obwieszczacie światu zbawienie. ORL zaczęło 8-4 i są 8-13, tam też zbawiali wschód ;)

 

Nie zrozumcie mnie źle, Philly gra fajnie i jak tylko będą zdrowi ma przyszłość (a przynajmniej jej kibicuję w tym), ale stopujcie trochę z hasłami contender czy allstars (cokolwiek przez to rozumiecie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ta kontuzja przeszkadzała Simmonsowi, ale zagrał najgorszy mecz w sezonie.

 

Pozytyw jest taki, że Lakers dają duże perspektywy na 6-7. pick w drafcie, skoro zrobili 8-12 przy łatwiutkim terminarzu, oby nie spadli niżej. Z drugiej strony, tak obserwuję ten draft i sam już nie wiem czy wolę 6-8. pick teraz, czy pick Kings w zmienionej loterii za rok. :]

Za rok loteria troche sie zmienia, ale jak masz szanse na RJ Barretta to chyba gardzisz Knoxem czy Bridgesami ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rok loteria troche sie zmienia, ale jak masz szanse na RJ Barretta to chyba gardzisz Knoxem czy Bridgesami ;-]

Totalnie nie interesuję się akademicką koszykówką i nic nie mam do osób interesujących się. Ale jak widzę takie posty, jak wyżej, to zawsze się uśmiecham pod nosem. 

Przewidywać coś na rok przed draftem, a co dopiero dwa lata, to dopiero trzeba mieć tupet. Pamiętam jak jeszcze 3 miesiące przed draftem 2015 Okafor był luźno przed Townsem, albo jak wszyscy robili z Wigginsa drugiego Lebrona. Siły draftu nie do się przewidzieć, ci gracze mocno ewoluują, w zgoła różnym tempie i dopiero przed draftem można klarować jakiś opinie, oceny zaś prospectów na dwa lata przed naborem można wyrzucic do kosza.

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barrett jest ponoć przereklamowany.

​Kings dają wyższe szanse na wysoki pick, ale z perspektywy etapu budowania zespołu na jakim są Sixers (jeden mocny pick + jeden FA do obecnego składu zupełnie wystarczają) czym szybciej to masz, tym szybciej wiesz na czym stoisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie nie interesuję się akademicką koszykówką i nic nie mam do osób interesujących się. Ale jak widzę takie posty, jak wyżej, to zawsze się uśmiecham pod nosem.

Przewidywać coś na rok przed draftem, a co dopiero dwa lata, to dopiero trzeba mieć tupet. Pamiętam jak jeszcze 3 miesiące przed draftem 2015 Okafor był luźno przed Townsem, albo jak wszyscy robili z Wigginsa drugiego Lebrona. Siły draftu nie do się przewidzieć, ci gracze mocno ewoluują, w zgoła różnym tempie i dopiero przed draftem można klarować jakiś opinie, oceny zaś prospectów na dwa lata przed naborem można wyrzucic do kosza.

Barrett jest ponoć przereklamowany.

​Kings dają wyższe szanse na wysoki pick, ale z perspektywy etapu budowania zespołu na jakim są Sixers (jeden mocny pick + jeden FA do obecnego składu zupełnie wystarczają) czym szybciej to masz, tym szybciej wiesz na czym stoisz.

Tak wiem, wrozymy z fusow. Ale badzmy szczerzy Kings moga zagwarantowac lepszy pick niz Lakers. Do tego czy Sixers juz potrzeba tego picku? Sam nie wiem. Chyba 2019 moze byc bardziej przydatny. Nie powiedzialbym, ze jest przereklamowany. Nie mozesz tak powiedziec o gosciu ktory sam rozbija kadre USA...zion co najwyzej moze byc przereklamowany z kolejnej klasy draftu.

 

Microlab tu gdybamy. Nie wiemy jak rozwinie sie kariera poszczegolnych graczy. Gdyby wszyscy wszystko wiedzieli to 76ers dzis byc moze startowaliby pod koszem Porzingodem i Embiidem.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy 2-5 to nie jest wysoki pick? Poza tym, Kings będą mieli dużą szansę na jedynkę, wtedy byłby niezły fuckup. Ja pick LA biorę w ciemno. ale oni w Loterii będą w okolicach 6-8 IMO.

2-5 idzie do C's, 6-8 to mniej więcej gdzie skończą Lakers jak nie podskoczą w loterii fartem.

O Barrecie sporo czytałem, trochę widziałem, to jest wszechstronny guard, ale bez jednego, konkretnego atutu do gry na najwyższym poziomie. Bardzo dobry prospekt, ale nie tak dobry, jak niektórzy myslą.

 

Sixers generalnie nie potrzebują nic więcej aniżeli zdrowia i mądrych ruchów, ten pick to dodatek, przecież jak się uda pozyskać kogoś mocnego na FA to tutaj nawet nie będzie miejsca w S5 dla tego rookie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak uwaga do gry na poziomie all stars:

wystarczył 1 mecz z osłabionymi CLE i gwiazdy mają NET RTG

Embiid -36,3

Simmons -27

a tak chwalony lineup (zdecydowanie najlepszy w lidze wśród tych pow.100 minut) spadł na 3 miejsce...

 

Obaj na 284 mecze zagrali w sumie w 66 meczach w których 76ers ma 23 zwycięstwa. Nie zagrali nawet minuty w PO. Dajcie się im wykazać, a nie po kilkunastu meczach obwieszczacie światu zbawienie. ORL zaczęło 8-4 i są 8-13, tam też zbawiali wschód ;)

 

Nie zrozumcie mnie źle, Philly gra fajnie i jak tylko będą zdrowi ma przyszłość (a przynajmniej jej kibicuję w tym), ale stopujcie trochę z hasłami contender czy allstars (cokolwiek przez to rozumiecie)

 

nie trzeba być w PO aby grać na poziomie allstara. Embiid to w tej chwili jeden z dwóch najlepszych centrów na wschodzie (i raczej top 4 w całej NBA), więc nie wiem jak można podważać to, jak wielki ma impact.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw jest taki, że Lakers dają duże perspektywy na 6-7. pick w drafcie, skoro zrobili 8-12 przy łatwiutkim terminarzu, oby nie spadli niżej. 

 

Ty znowu z tym terminarzem ;]

 

Wcale nie był taki łatwiutki, z 20 meczów połowa z drużynami, które są aktualnie na plusie jeśli chodzi o bilans, a z tych słabszych to np. grali z Clippers, Jazz i Grizzlies, zanim się te ekipy się połamały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten cały jednoroczny projekt Cavs się rozpadnie,a Embiid będzie zdrowy,to szedłbym w to.Z pozostałych drużyn tylko Lakers,Mavs,Bulls mają na tyle kasy,żeby podpisać takiego maxa i nie wpierdzielić się w żadne podatki,więc wybór jest oczywisty(o ile oczywiście LBJ będzie chciał znowu opuścić Cavs)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie był taki łatwiutki, z 20 meczów połowa z drużynami, które są aktualnie na plusie jeśli chodzi o bilans, a z tych słabszych to np. grali z Clippers, Jazz i Grizzlies, zanim się te ekipy się połamały. 

Suns 3x, Kings, Bulls, Nets, Clippers + jeden mecz z contenderem. No, mieli sporo b2b, ale to chyba w obie strony z tego co widzę.

 

To jest łatwy terminarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns 3x, Kings, Bulls, Nets, Clippers + jeden mecz z contenderem. No, mieli sporo b2b, ale to chyba w obie strony z tego co widzę.

 

To jest łatwy terminarz...

 

No to wyliczyłeś 7 meczów z 20.

 

Pod względem SRS Lakers grali:

 

7 razy z drużynami z top 10

6 razy z drugą 10 (w tym Clippers, Jazz i Grizzlies sprzed kontuzji)

7 razy z trzecią dziesiątką

 

Nie liczę dzisiejszego meczu z Golden State. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.