Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem do czego pijesz 

 

ale jak będzie Davis do wyjęcia, to za Balla Pelicans go przyjmą a i LAL poświęcą pewnie młodego

W przypadku Wilta do grobowej deski

W przypadku combo Brona i Davisa w Lakers do ludzkiej godności

Lebron w Lakers... lol. to jakby durant po przegranej rundzie miał pójść do zwycięzców

oh wait

albo lepi, w finałach gsw dostaje od Cavs i Durant zabiera talenty do Krula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tylko jeśli przyjdzie LBJ do LAL

 

osobiście w to nie wierzę ale tutaj odniosłem się dyskusji która trwała


W przypadku Wilta do grobowej deski

W przypadku combo Brona i Davisa w Lakers do ludzkiej godności

Lebron w Lakers... lol. to jakby durant po przegranej rundzie miał pójść do zwycięzców

oh wait

albo lepi, w finałach gsw dostaje od Cavs i Durant zabiera talenty do Krula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jako starter będzie jeszcze bardziej produktywny i LAL wygrają to co przyznasz, że to nie kwestia startowania czy nie, ale tego, że zrobił postępy ?
A co ma jedno do drugiego? Przecież kazda poprawa będzie na plus, tylko w S5 nie będzie tak widoczna jak w lawce. Po prostu Nance lepiej fituje do Lopeza, bo swoją defensywa daje mu więcej swobody dalej od kosza i nie dubluje gry PG. Randle zdecydowanie lepiej wygląda jako fałszywy PG, gdzie wsparcie w rozegraniu obok Clarksona, Kuźmy, Denga, czy Zubaca, tylko poprawia ich efektywność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma jedno do drugiego? Przecież kazda poprawa będzie na plus, tylko w S5 nie będzie tak widoczna jak w lawce. Po prostu Nance lepiej fituje do Lopeza, bo swoją defensywa daje mu więcej swobody dalej od kosza i nie dubluje gry PG. Randle zdecydowanie lepiej wygląda jako fałszywy PG, gdzie wsparcie w rozegraniu obok Clarksona, Kuźmy, Denga, czy Zubaca, tylko poprawia ich efektywność.

tak z ciekawości przyglądałeś się chociaż trochę grze w obronie Randle'a w preseason ? aktywność, komunikacja, rotowanie wygląda zupełnie jak nie on.

 

Z tym dublowaniem z PG to już bez jaj, większa ilość graczy poza rozgrywającym, która umie grać z piłką to nie problem, a wręcz przeciwnie.

 

Tak dla jasności nie mam problemu z tym, że Larry będzie starterem, jeśli to będzie działać to czemu nie. 

Edytowane przez Van
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości przyglądałeś się chociaż trochę grze w obronie Randle'a w preseason ? aktywność, komunikacja, rotowanie wygląda zupełnie jak nie on.

 

Z tym dublowaniem z PG to już bez jaj, większa ilość graczy poza rozgrywającym, która umie grać z piłką to nie problem, a wręcz przeciwnie.

 

Tak dla jasności nie mam problemu z tym, że Larry będzie starterem, jeśli to będzie działać to czemu nie.

Nie myl lepszej sprawności fizycznej chudszego i odtłuszczonego Juliusa której efektem jest szybkość, kondycja, skoczność z komunikacją i rotowaniem. Owszem Randle ma ogromną chęć do gry (i obrony) ale jakości o jakiej Ty piszesz tam nie ma na razie - co nie znaczy że się nie pojawi.

Ogólnie mam wrażenie że po odejściu DAR i Younga, w tej ekipie wszystkim bardziej się chce. Nie ma na razie oczekiwanej jakości i się jej nie spodziewam przynajmniej do ASW, ale team spirit widac I trzeba przyznać że Randle się dostosował.

Nance w pierwszej piątce w obecnym zestawieniu jest kompletnie bez sensu. Zresztą, Ingram tak na dobrą sprawę również nie powinien startować.

 

Kuzma z Randle'm są od nich zwyczajnie lepsi na ten moment and it's not even close.

A czemu Nance jest bez sensu? Z Ingramem to chyba was powaliło - oczekiwaliscie że on za Duranta będzie robił po 3 mcach? No nie róbcie sobie jaj... On potrzebuje jeszcze z 1,5 sezonu, ale chyba sam sobie za wysoko poprzeczkę postawił.

Pamiętaj Jendras że w S5 nie muszą grać "najlepsi", Manu nie był 6-7 w rotacji SAS ale PASOWAL do taktyki Popa i dla dobra drużyny wchodzil z ławki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myl lepszej sprawności fizycznej chudszego i odtłuszczonego Juliusa której efektem jest szybkość, kondycja, skoczność z komunikacją i rotowaniem. Owszem Randle ma ogromną chęć do gry (i obrony) ale jakości o jakiej Ty piszesz tam nie ma na razie - c

niczego nie mylę, widzę gościa, który w obronie zespołowej wcześniej nie bardzo wiedział gdzie jest a teraz widać go jak pokrzykuje do innych co i jak, znajduje się zwykle tam gdzie powinien. Tak jak napisałem ja z preseason nie lubię wyciągać za bardzo wniosków, ale skoro już się w to bawimy to bierzmy pod uwagę wszystko co tam się dzieje, a nie to co nam pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niczego nie mylę, widzę gościa, który w obronie zespołowej wcześniej nie bardzo wiedział gdzie jest a teraz widać go jak pokrzykuje do innych co i jak, znajduje się zwykle tam gdzie powinien. Tak jak napisałem ja z preseason nie lubię wyciągać za bardzo wniosków, ale skoro już się w to bawimy to bierzmy pod uwagę wszystko co tam się dzieje, a nie to co nam pasuje.
W meczach z Min czy Den nic takiego nie miało miejsca, a w drugim meczu był chyba najgorszy na boisku w def. Tu widać jak wciąż wiele ma do zrobienia i absolutnie nie jest tam gdzie powinien: https://youtu.be/YnsBorrVAX4

 

Lepiej wyglądał z Sac - ale tam grał z ławki i wrócił Lopez. Więc nie mówmy , że on jakieś wilkie postępy zrobił... bo widze, że chyba jednak widzisz więcej niż w rzeczywistości jest w tym preseason :)

 

No I żebyś mnie dobrze zrozumiał - ja bym bardzo chciał żeby on drugim Dreymondem został, ale bądźmy szczerzy - żeby to osiągnąć to musiałby ze 2 lata ciężko zapier...., zmienic nawyki, nastawienie itd. ale nie wiem czy ma aż tyle determinacji w sobie - bo przez lata był zwykłym utalentowanym leniem. Na razie cieszę się że fizyczność swoją zmienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W meczach z Min czy Den nic takiego nie miało miejsca, a w drugim meczu był chyba najgorszy na boisku w def. Tu widać jak wciąż wiele ma do zrobienia i absolutnie nie jest tam gdzie powinien: https://youtu.be/YnsBorrVAX4

 

 

moze jestem laikiem i sie nie znam, ale na tym filmie to Ball odpuszczał obrone po pierwszym kroku rywala, co Randle mógł na to poradzić? 

1. faktycznie sie zagapił, jego wina

2. w sumie wiecej nie mógł zrobić

3. Ball to tyczka

4. Ball to tyczka, Ingram też nieżle poleciał z bezsensownym podwojeniem

5 Ball znowu został na zasłonie, Randle dobry blok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jestem laikiem i sie nie znam, ale na tym filmie to Ball odpuszczał obrone po pierwszym kroku rywala, co Randle mógł na to poradzić?

1. faktycznie sie zagapił, jego wina

2. w sumie wiecej nie mógł zrobić

3. Ball to tyczka

4. Ball to tyczka, Ingram też nieżle poleciał z bezsensownym podwojeniem

5 Ball znowu został na zasłonie, Randle dobry blok.

Haha dobre! Szkoda że bez Balla Randle robił te same błędy rok temu :)

Takie z brzegu:

https://youtu.be/qdBeAUq93fI

Ale fakt nie jest aż tak tragicznie jak dwa lata temu https://youtu.be/95Xc23PvHUE

https://youtu.be/6e354wW-vls

Generalnie LAL słabo bronią, Luke mówi po każdym meczu ze muszą poprawić KAZDY element w defensywie (nie tylko Randle), ale dyskusja jest o postępach Juliusa a nie LAL czy Rookie Ballu, więc...

Ważne że chłopak wie co musi robić i że chemia w zespole jest kluczem.

https://youtu.be/wgQk5h80xP8

Ingram powinien polecieć na ławkę jak tak dalej będzie grał.
Ingram potrzebuję grać, żeby nowe techniki i nawyki wdrożyć i ukształtować - zobaczysz że będzie lepiej. Przestanmy z tą paniką, nikt w 2 miesiące cudów nie zdziała. On dopiero 20 lat ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie będę kłócił ze Randle to dobry obrońca, ale jeżeli guard przeciwnika pierwszym krokiem łamie twoją 1 linie obrony to ciężko później to naprawiać zespołową defensywą. Cały plan na obronę sie sypie, ktoś próbuje pomóc zostawiając swojego zawodnika i wszystko leci jak domino 

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzma jest stary na prospekta, słabo broni i chyba przecietnie zbiera, ale jak Lakers dadzą mu minuty to może być najlepszym do oglądania w ofensywie rookie, zwłaszcza jak Lakers będą grali w wysokim tempie. nie wiem na ile przerodzi się to w rzeczywisty impakt za kilka lat, ale obok Markkanena chyba na ten moment mój ulubiony prospekt do oglądania z tego draftu w ofensywie, oczywiście na poziomie SL i preseason. :smile: ale ciekawe czy utrzyma ten poziom rzutu za 3, bo w college'u miał chyba 33%. więc niby jak wyżej, ciekawe na ile będzie lepszy niż obecnie, ale tak czy siak kolejny steal Lakers.

 

Ingram dalej fizycznie nie wygląda jak gracz NBA, i chyba dalej słabo rzuca, dla mnie w tym wieku to już duży znak zapytania, myślicie, że Walton będzie znowu dawał mu taki kredyt zaufania mając większe możliwości rotacji?

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie będę kłócił ze Randle to dobry obrońca, ale jeżeli guard przeciwnika pierwszym krokiem łamie twoją 1 linie obrony to ciężko później to naprawiać zespołową defensywą. Cały plan na obronę sie sypie, ktoś próbuje pomóc zostawiając swojego zawodnika i wszystko leci jak domino
Czyli przez ostatnie 2 lata problemem był DAR? Czyli w sumie dobrze że odszedł... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzma jest stary na prospekta, słabo broni i chyba przecietnie zbiera, ale jak Lakers dadzą mu minuty to może być najlepszym do oglądania w ofensywie rookie, zwłaszcza jak Lakers będą grali w wysokim tempie. nie wiem na ile przerodzi się to w rzeczywisty impakt za kilka lat, ale obok Markkanena chyba na ten moment mój ulubiony prospekt do oglądania z tego draftu w ofensywie, oczywiście na poziomie SL i preseason. :smile: ale ciekawe czy utrzyma ten poziom rzutu za 3, bo w college'u miał chyba 33%. więc niby jak wyżej, ciekawe na ile będzie lepszy niż obecnie, ale tak czy siak kolejny steal Lakers.

 

Ingram dalej fizycznie nie wygląda jak gracz NBA, i chyba dalej słabo rzuca, dla mnie w tym wieku to już duży znak zapytania, myślicie, że Walton będzie znowu dawał mu taki kredyt zaufania mając większe możliwości rotacji?

To według Ciebie ten Kuzma jest prospektem czy nie jest, bo już nie rozumiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwię się o LAL w tym sezonie. Naprawdę - Clippers bez 8 najlepszych graczy walczą jak równi z równym przeciw Lakers (jedynie bez Lonzo).

Najlepiej podeść do tego sezonu bez specjalnych oczekiwań, nie zakładać ilości W/L, czy określonych statystyk dla zawodników.

 

To zespół pełen młodych i nowych graczy więc tu tak czy inaczej potrzebny będzie czas żeby to zaczęło działać tak jak powinno. Na pewno też potrzebna jest większa próbka niż parę meczy towarzyskich do tego rozgrywanych zawsze czy to bez Lopeza czy bez Balla.

 

Ingram wyglądał dzisiaj w końcu tak jak powinien, rzut z dystansu, wjazdy, do tego trochę zbiórek i asyst, Kuzma za to dla odmiany nie miał dnia. Najpewniejszą opcją ofensywną będzie na pewno na przestrzeni sezonu Lopez, po nim naprawdę trudno powiedzieć, brak jest na tą chwilę wyraźnej drugiej opcji, najpewniej z pozostałych wygląda chyba Randle. Na pewno spora konkurencja na prawie każdej pozycji wpłynie pozytywnie na poziom zaangażowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.