Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

A'propos Ingrama jak myślicie jego ewidentne "odbicie" nastąpi w przyszłym roku czy zajmię mu to trochę dłużej? Ciężko to idzie w jego przypadku.. Tak jak ktoś napisał on spokojnie mógł by być Rookie w tym roku i nikogo by to nie zdziwiło.

Dla niego najważniejszy będzie spokój,czym mniej dyskusji wokół Niego tym lepiej.Musi też przybrać trochę na masie i dziwi mnie to trochę ,że w czasach gdzie kluby mają ludzi tak naprawdę w każdej dziedzinie nie może przybrać tej masy. Sądzę ,że  postęp jaki będzie wykonywało jego ciało będzie oznaczało coraz lepszego Ingrama. 

Ten sezon nie będzie jakiś super ale z biegiem czasu to kto wie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niego najważniejszy będzie spokój,czym mniej dyskusji wokół Niego tym lepiej.Musi też przybrać trochę na masie i dziwi mnie to trochę ,że w czasach gdzie kluby mają ludzi tak naprawdę w każdej dziedzinie nie może przybrać tej masy. Sądzę ,że  postęp jaki będzie wykonywało jego ciało będzie oznaczało coraz lepszego Ingrama. 

Ten sezon nie będzie jakiś super ale z biegiem czasu to kto wie. 

 

Co do tego przybrania na masie nie jest to takie oczywiste. Patrząc na niego chłopak ma baaaardzo dobrą przemianę materii i no z tym za bardzo zrobić się nic nie da. Na pewno dietetyk coś mu ułożył ale efekt jest znikomy/wolny.

 

P.S. Chyba każdy ma znajomego który może wpierdzielać, wpierdzielać a ostatecznie i tak jest chudy jak patyk.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do Ingrama - 3/19 jumperków w preseason nie brzmi ok. 

na pewno taki ma statystyki ? dałbym sobie rękę uciąć, że tylko w pierwszej kwarcie meczu z Wolves trafił ze trzy jumperki i jakieś wjazdy kończył...

 

Coś tam sie mówi o problemach zdrowotnych u niego, wszedł jak wspomniałem fajnie zaraz w pierwszym meczu, potem było gorzej. Na pewno w jego wypadku trzeba być cierpliwym i ustawianie mu jakiś poprzeczek punktowych nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego przybrania na masie nie jest to takie oczywiste. Patrząc na niego chłopak ma baaaardzo dobrą przemianę materii i no z tym za bardzo zrobić się nic nie da. Na pewno dietetyk coś mu ułożył ale efekt jest znikomy/wolny.

 

P.S. Chyba każdy ma znajomego który może wpierdzielać, wpierdzielać a ostatecznie i tak jest chudy jak patyk.. ;)

Jeżeli są to problemy z jego przemianą materii to może być głębszy problem.Trzeba dać mu czas w tym sezonie i zobaczyć jak się będzie rozwijał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers poprawili się w obronie(KCP, Lopez), ale w ataku będzie dramat.Ball nie będzie miał mega impactu od rookie sezonu, w dodatku scorer z niego żaden.KCP również nie wykreuje sobie za bardzo sam punktów, Clarksona nie liczę, bo on z roku na rok notuje regres, Lou już nie ma, to samo Younga.Brakuje kogoś poważnego na obwodzie, który zdobędzie co mecz te 20 punktów, gdy Ball nie będzie mógł napędzać kontr i trzeba będzie męczyć się z HCO.Kimś takim miał być chyba Ingram według Magica, ale chyba się przeliczył.Pewniak do tych 15 PPG to tak na prawdę tylko Lopez.Reszta może zaskoczyć(Randle, Clarkson), ale równie dobrze mogą być wymienieni za miesiąc.Nie ździwi mnie bilans gorszy, niż w zeszłym sezonie.

Jest taki jeden gościu na Brooklynie, który wygląda świetnie z Linem na boisku i sądzę że świetnie uzupełniałby się z Ballem, tuszowaliby nawzajem swoje braki, niestety nie podpasował Magicowi :grin:.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki jeden gościu na Brooklynie, który wygląda świetnie z Linem na boisku i sądzę że świetnie uzupełniałby się z Ballem, tuszowaliby nawzajem swoje braki, niestety nie podpasował Magicowi :grin:.

 

Błagam, w całym tym tradzie najlepsze jest to, że january swoją miłość do D'Lo wylewa w temacie brooklynu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest taki jeden gościu na Brooklynie, który wygląda świetnie z Linem na boisku i sądzę że świetnie uzupełniałby się z Ballem, tuszowaliby nawzajem swoje braki, niestety nie podpasował Magicowi :grin:.

 

w sensie, że Lonzo tuszowałby słaby first step i obrone D'Angelo, a ten by się odpłacał tuszowaniem słabej obrony i brakiem pierwszego kroku u syna Lavara?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi go wogole nie szkoda. Co z tego że zaliczył teraz dobry występ skoro w drugim meczu przez 25 minut uciułał 9pkt przy skuteczności 4/14 FG, 1/7 3FG i rozdał aż 2 asysty.

Koleś nie potrafi zagrać kilku solidnych meczów pod rząd.

Tak było w zeszłym sezonie i tak samo będzie teraz.

Po co nam grajek który raz wygra nam mecz a potem wtopi nam dwa bo będzie rzucał cegły i popełni z 10 strat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma już co jęczeć za Russellem. Poszedł, trudno. Ciągłe pisanie, co to on nie zagrał, nie ma sensu. Na jego miejsce jest konkretny C, którego poziomu nie zapewniłby w Lakers Mozgov, ani żaden inny z ich środkowych. + pozbyli się umowy Timo, to też jest ważne.

 

Biorę trio Ball-KCP-Lopez nad Ball-Russell-Mozgov o każdej porze, nawet jeśli ma to funkcjonować tylko przez rok. KCP zlałby Lakers, gdyby nadal był tutaj duet Ball-D'Angelo, i ten ruch też wiązałbym z oddaniem Russella. Ja się cieszę z tego podpisu, gość na papierze wydaje się pasować do Lonzo, dajmy im pograć razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem jak mówiłem: Randle z ławki dużo bardziej produktywny i LAL wygrywa. Oby Luke zrozumiał to w końcu!

 

Randle wyglądał dzisiaj jak Odom za najlepszych czasów - był dynamiczny, agresywny na deskach i do tego szukał gry kombinacyjnej. Za wcześnie, żeby wyciągać z tego daleko idące wnioski, ale jeśli Julius miałby prezentować taką formę w sezonie zasadniczym, to może w końcu przekonam się do jego osoby :)

 

Luke będzie miał niezły ból głowy z odpowiednim ustawieniem rotacji pod koszem, bo mamy tam kłopot bogactwa - 5 młodych zawodników i Lopez, który jest naszym najlepszym zawodnikiem. Generalnie zapowiada się dużo gry niską piątką i oglądania Randle'a i Nance'a na centrze. 

 

 

Z minusów zdecydowanie Ingram, na którego progres liczę chyba najbardziej. Biorąc pod uwagę nazwiska pojawiające się w kontekście Lakers, Brandon musi zacząć pokazywać pełnię swojego talentu, bo inaczej obawiam się, że Magic nie będzie miał problemu ze spakowaniem go w pakiecie np. z fatalnym kontraktem Denga, celem wygospodarowania jeszcze większej kasy. Oby nie, ale po akcji z DLO można spodziewać się wszystkiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam jak po kilkudziesięciu minutach preseason zapadają już wyroki na całą ekipę na sezon a może i dekadę ;)

 

Tymczasem jak mówiłem: Randle z ławki dużo bardziej produktywny i LAL wygrywa. Oby Luke zrozumiał to w końcu!

a jak jako starter będzie jeszcze bardziej produktywny i LAL wygrają to co przyznasz, że to nie kwestia startowania czy nie, ale tego, że zrobił postępy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ball w kontekscie kolejnego offseason to co ma robić czyli szum w okoł sieie to będzie dobrze robił.

Jest medialny staty będzie trzepał pięknie i jak przyjdzie LBJ to będzie świetny wabik na Pelicans i np. Davisa wyciągnąc

 

w dodatku Ingram bedac w cieniu moze się fajnie rozwinąc

a na srodek przyjdzie Chamberlain który najlepiej sobie radzi w trumnie

Cmon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem do czego pijesz 

 

ale jak będzie Davis do wyjęcia, to za Balla Pelicans go przyjmą a i LAL poświęcą pewnie młodego

 

On nie pije, tylko łyka. True story.

 

Chcesz mi powiedzieć, że (o ile) Pelicans będą się chcieli pozbyć Davisa to wezmą w zamian Balla? LEO WHY?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.